Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 lis 2010, 19:38

aniaj84, teraz na końcówce nam już nerwy czasem puszczają przy dzieciach - wiem jak sie czujesz - przytulam! No i gratki za kolejny tydzien! :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

karolina-ch, no to rzeczywiście poranek kiepski. Ja sie właśnie boje że młody ktgórego dnia taki numer mi wywinie.
co do fryzjera to moje włosy tez już sie proszą o farbę i podcięcie ale jakoś niie mogę sie zebrać. Zawsze są inne wydatki, ooooo dzisiaj np byłam u dentysty i musiałam zapłącić 50 zł za plombę, żeby nie była taka ciemna a mam jeszcze 2 zęby do zrobienia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no ale te włosy to musze doprowadzić już do porządku :ico_noniewiem:

a mi mąż właśnie powiesił wieszaki na korytarzu :ico_brawa_01: bo w szafie się już nie mieściliśmy. Mała rzecz a cieszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

05 lis 2010, 19:52

Już Madzia odprowadzona :ico_sorki: :ico_oczko:

karolina-ch, no właśnie miałam nadzieje że napiszesz iż wymyślili jakies skuteczniejsze metody pomiarów niż po prostu brzucha :ico_noniewiem: Mi tez mierzą tylko cm, ale to gucio daje bo Maja tez niby była w normie i taka duża sie urodziła że w ostatniej fazie porodu sie zaklinowała i urodziła w bezdechu :ico_placzek: dodam że cały poród odbierała mi studentka położnictwa!!! :ico_olaboga: Strasznie sie boje teraz że Mati będzie duży i nie dam rady go urodzić - wtedy ew. kleszcze wprowadzają :ico_placzek:

MoniaM trzymam ćię za słowo byś była "prorokiem" że Matiego to już "wypluje" :ico_oczko: :ico_sorki:

Całą ciąże jakoś to do mnie nie mogło dotrzec że w niej jestem i ciągle poród mi sie taki odległy wydawał... :ico_noniewiem: teraz mam świadomość że to już coraz bliżej (a w zasadzie w każdej chwili), a ja kompletnie nie jestem do tego tym razem gotowa :ico_placzek: Ani psychicznie, ani fizycznie, ani organizacyjnie :ico_placzek: Obym tylko wytrwała do przylotu siostry to juz będe spokojniejsza bo jak narazie to najbardziej sie boje o dziewczynki z kim je zostawie by K mógł byc ze mną.... :ico_sorki: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-05, 18:54 ]
Spojrzałam właśnie na swój avatarek i śmiać mi sie zachciało :-D - kiedy ja takie kostki będe miała??? :ico_noniewiem: :ico_haha_01: chyba za 100lat :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

05 lis 2010, 21:34

Spojrzałam właśnie na swój avatarek i śmiać mi sie zachciało :-D - kiedy ja takie kostki będe miała??? :ico_noniewiem: :ico_haha_01: chyba za 100lat :ico_haha_01:
a to twoje nozki orginalnie???? ale sie usmialam, moje nogi tez wygladaja jak dwie wielkie banie o kostkach to tylko wsponienie juz od jakiegos czasu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja i tak jestem pelna podziwu dla ciebie bo juz masz dwie dziewczynki i swietnie sobie radzisz a z nastepnym dzidziusiem tez bedzie dobrze, a porodem sie nei martw, jak sie zacznie to juz odwrotu nie ma :-) tylko w jedna strone :-D

[ Dodano: 2010-11-05, 20:39 ]
zauwazylas ze mamy takie same suwaczki i chyba ten sam termin? na kiedy masz??

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

05 lis 2010, 22:19

a to twoje nozki orginalnie????
chciałabym takie :-D Niestety raz że nie moje to jeszcze moim marzeniem byłoby móc chodzić na taki ładnych szpileczkach ale już wiele lat temu wysiadły mi nogi i kręgosłup i nie daje rady chodzić na wysokim obcasie :ico_placzek:
jak sie zacznie to juz odwrotu nie ma tylko w jedna strone
niby tak, ale ja mam już czarne myśli co to może sie stać jak sie dzidzia zaklinuje :ico_placzek: :ico_chory:
zauwazylas ze mamy takie same suwaczki i chyba ten sam termin? na kiedy masz??
na 17 listopada :-) ale przed 18tym nie mam zamiaru rodzić! :ico_nienie: :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

05 lis 2010, 22:41

ja tez mam na 17 :-D :-D :-D i ja obstawiam weekend przed terminem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

05 lis 2010, 23:45

ja obstawiam weekend przed terminem
a mój K obstawia najbliższy poniedziałek :ico_oczko: Oj nie nie nie!!! :ico_nienie: :ico_sorki: :ico_oczko:
A swoją droga to ciekawa jestem czy któraś z nas tu na forum urodzi w tym samym czasie co druga :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

05 lis 2010, 23:49

ja na sierpniowym forum mam imienniczke amelki urodzona tego samego dnia :-D :-D tylko nie wiem jak tam bylo z terminami bo ja dolaczylam juz po urodzeniu amelki a wczesniej bylam tam zadkim gosciem :-D

[ Dodano: 2010-11-05, 22:50 ]
ja tam w sumie nic nie obstawiam, ale chcialabym juz, amelke mialam na srode a urodzilam w poprzedzajacy weekend, zaczelam w sobote urodzila sie wieczorem w niedziele wiec dlatego sie sugeruje ze moze nasteny weekend, ale chodze i wypatruje jakis znakow na ziemi i niebie ale nic....coz to tylko natura :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

06 lis 2010, 01:04

czesc gaduly :-D
widze, ze im blizej konca tym wiecej tu postow strzelamy :ico_brawa_01:

ale mnie dzis synek urzadzil nie ma co :ico_puknij:
Juz wszystko mialam naszykowane do kapieli, i do spania, kolacja itd, nagle sobie przsypomnial ze on sie przeciez z babcia i dziadkiem na weeekend umowil na nocleg.
Dzwoni do mojej mamy ona mowi przyjezdzaj. No to wypuscialam wode z wanny, wyrzucilam kolacje, zascielilam lozko, spakowalam mu torbe no i go wieziemy choc juz byla godzina o ktorej on zawsze spi.

Zawiezlismy go, jeszcze troche polatal, moja mama zascielila mu lozko, my wypilismy herbate. Ubieram go w pizamke, czytam ksiazeczke na dobranoc, chce go polozyc spac a on mi na to ze on chce do domu :ico_szoking: ze on tu nie bedzie spal, i, ze jak go zostawimy to on bedzie cala noc plakal i, ze ucieknie :ico_szoking:
Wiec ryk, zal, stanowcze nie, ubralam go i ku niezadowoleniu meza, ktory mial ochote zabrac mnie do kina ten ostatni raz przed dluga przerwa :ico_oczko: spakowalam spowrotem do domu.
Niedwano wrocilismy. Matko nie wiem co mu sie porobilo. Zawsze chetnie zostawal i nie bal sie rozlaki, zreszta teraz sam chcial przeciez ja go nie namawialam. A tu taki numer. Jestem teraz przez to pakowanie i rozpakowywanie wkolko taka zmeczona, ze szok. a juz myslalam, ze jutro troche od niego odsapne, a tu nic z tego.... wkurzylam sie :ico_noniewiem: I teraz mam nerwa ciekawe co bedzie jak pojde rodzic.... wkoncu filip ze mna nie pojdzie jak mlody takie cyrki bedzie odstawial :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-11-06, 00:07 ]
Aniu gratulacje za 35 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:
Kochana nie martw sie na kocowce pewnie kazda nie raz juz stracila cierpliwosc do pierworodnego. Ja tez nie raz jak na swojego wrzasne to potem caly dzien mam wyrzuty sumienia :ico_placzek: ale to jest silniejsze ode mnie, bo zle sie czuje, ledwo daje rade a on czasem takie rzeczy wyprawia, ze naprawde krzyk trudno pochamowac :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-11-06, 00:08 ]
AAAAAa i juz po dwunastej no to u mnie juz klepniety 38 :ico_brawa_01:
Zaczynam 39 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 lis 2010, 12:35

Monia M, no to niezły wam numer wywinął :ico_noniewiem: ale tak jest z dziećmi. Jak są w domu to chca spać u babci, a jak pojadą to chcą z powrotem wracać :ico_noniewiem:
no i gratki wielkie za 39 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a tak w ogóle to dzień dobry

jestem sama bo krzysiu pojechał montować jakieś pstryczki-elektryczki do swojej cioci. Wziął Igora więc mam troszkę luzu, no ale w sumie go nie mam bo juz poodkurzałam, poprasowałam, nastawiłam pralkę i muszę sie za obiad wziąść. Dzisiaj wątróbka z ziemniakami :ico_brawa_01:

co do prania to właśnie piorę piżamę i szlafrok do szpitala a po ndz ostro sie pakuje :ico_brawa_01: musze sobie list ę zrobić bo z głowy trudno :ico_noniewiem:

na dziś dzień chyba nic nie planujemy, pewnie bedziemy siedzieć w domu
eee kurde wczoraj dałam plame jak nie wiem..........
tak leże i myślę, że dzisiaj (tzn wczoraj) jest jakis dzień ważny, nie tyle że ważny ale, że ktoś ma imieniny albo coś. Wieczorem bo mojego krzysia dzwoni jego brat i mówi że ma przyjść na piwo. To poszedł. A jak przychodzi to mi mówi, że jego brat ma dziś imieniny. Ja normalnie takie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zapomniałam na śmierć :ico_noniewiem: ale kurna coś mie nie pasowało z tym dniem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: no ale zadzowniłam, przeprosiłam i złożyłam życzenia :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 lis 2010, 12:35

melduje sie w dwupaku oczywiscie zero jakichkolwiek ozak zblizajacego sie porodu.... :ico_noniewiem: lece odkurzac do pozniej laski:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość