Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

06 lis 2010, 12:57

witajcie,

taki czas, że każdy choruje :ico_noniewiem:
Mój Piotruś kaszle, biedak przez sen ledwie przytomny budzi się przez kaszel...
ja ogólnie rozbita, nie mam na nic sił a oczy mało mi nie wypłyną.

kiepsko...może ktoś jednak napisze coś optymistycznego...

jutro ponoć ma być słońce...oby...

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

06 lis 2010, 14:59

Witam
pada, mnie rozkłada..:-(

Miłego weekendu

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

06 lis 2010, 20:55

Hejka :-)

Melduję się, tak jak obiecywałam. Mąż wyjechał kilka godz. temu, Wikunia już śpi, zmęczona po bardzo aktywnym dniu, który dał mi się też we znaki, dlatego poczytam co u Was jutro, bo padam. Cieszę się, że będę wpadać częściej do Was :-)
może ktoś jednak napisze coś optymistycznego...
Wikula zdrowa :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

06 lis 2010, 21:02

moje dzieci zdrowsze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 lis 2010, 21:50

ojej, epidemia, trzymajcie sie dziewczyny i zdrowiejcie szybko!!!!!!!
moje dzieci zdrowsze
:ico_brawa_01:
Cieszę się, że będę wpadać częściej do Was
to super :ico_brawa_01: zdjecie tez pierwsza klasa :ico_brawa_01:
ja po ostatniej wyprawie do zoo zamowilam wozek-parasolke, bo nataszczylam sie tamtego po schodach :ico_sorki: a winda na co 10. stacji :ico_zly: trzeba plecy szanowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

07 lis 2010, 08:52

Dzisiaj jakaś taka średnia noc, Wikula kręciła się i marudziła przez sen, może brakuje jej chrapania taty? :ico_oczko:

anusiek, bardzo ciekawy projekt wybraliście i dość duży :-) Piotruś wygląda na zdjęciu w podpisie ekstra, taki mały rozrabiaka. Fajnie, że dałaś radę z lekcją :ico_brawa_01:

Helen, Wiki też przekornie reaguje na "nie", a ostatnio zaczęła na moje "nie" pokazywać "nunu". Agentka mała :ico_oczko: Ciekawy ten artykuł o fluorze, daje do myślenia. Mam nadzieję, że pochwalisz się kombinezonem, jak już Kiara go będzie z dumą nosić :-D Helen, ja niedawno też facebook sobie założyłam, ale raczej z tego nie korzystam, w dodatku nie podoba mi się jedna rzecz: jak wpisze swoje imię i nazwizko w google, to jako pierwszy link pokazuje się właśnie mój profil na facebooku... trochę to chore

leona, fajnie autko, a Marcelek całkiem dobrze wygląda, Wiki to taka chudzinka. Zazdroszczę Ci tak długiego macierzyńskiego...
to zapraszam do siebie
hehe, będę pamiętać :-)

Wiki stawia krzywo stópkę jak chodzi, skonsultowałam to z pediatrą i stwierdziła, że na razie konsultacja ortopedyczna nie jest konieczna, mamy tylko unikać prowadzenia Wiki za rączkę i powinno się samo ustabilizować, bo najpewniej jest to następstwo chodzenia do boku przy meblach.

geheimnis, współczuję wizyty w szpitalu... zdrówka :ico_sorki:

anetka607, super ten pchacz, też o czymś podobnym myślałam, ale chyba się wstrzymam

Shiva, ja daję rozmowy na głośnomówiący, jak słyszy głos w tel, to jest zadowolona i też po swojemu zagaduje inaczej też mi wyrywa tel. z ręki. Justynka to prawdziwa piękność, oczka czarujące i śliczne, pełne usteczka :ico_haha_02: W dodatku zdolna jest manualnie, Wiki dalej rozwala budowle z klocków, jednym ruchem rączki

dorotaczekolada, ja bym nie dała rady tak zostawić płaczącej Wikisi... rzadko płacze, i tak jak Marcelek, najczęściej jak jest zmęczona, ale i tak każdy jej płacz/marudzenie jest dla mnie koszmarem. Wychodzę z założenia, że jak mała płacze, to znaczy, że czegoś potrzebuje, a jak na razie inaczej nie potrafi mnie o tym poinformować.

Piszecie o tym jak ubieracie dzieciaczki na noc, myślę, że każda z nas robi dobrze, w końcu w każdym z domów jest nieco inaczej, cieplej, zimniej. Ja zawsze ubieram ją tak jak siebie i przykrywam kołderką.

Odkryłam wczoraj dlaczego mam problemy z gardłem, a Wiki jest bardziej podatna na infekcje... w szafie wnękowej wyszedł grzyb! Ehhh... co z tym dziadem zrobić?
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 10:20 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

07 lis 2010, 09:30

inia1985, fajnie że jesteś :-D
niestety wszystko już wcześniej R. przerobiłam i jest jak jest, więc na niego chyba tylko jakieś elektrowstrząsy pomogą :ico_oczko:
oj czasem by sie niektórym przydało :ico_noniewiem:
Wiki też przekornie reaguje na "nie", a ostatnio zaczęła na moje "nie" pokazywać "nunu". Agentka mała :ico_oczko:
ale fajnie, moja ostatnio podpatrzyła u teletubiśków kręcenie głową na nie ;-)
Wiki stawia krzywo stópkę jak chodzi, skonsultowałam to z pediatrą i stwierdziła, że na razie konsultacja ortopedyczna nie jest konieczna
nam w poradni ortopedycznej, gdzie chodziliśmy na kontrolę bioderek ortopeda powiedział, że po miesiącu samodzielnego chodzenia mamy przyjść na kontrolę poprawnego chodzenia....
ja daję rozmowy na głośnomówiący, jak słyszy głos w tel, to jest zadowolona
ja tak robię gdy rozmawiam z mamą lub bratem. Ale wtedy Niunia tylko się uśmiecha i nie chce nic "powiedzieć".
Justynka to prawdziwa piękność, oczka czarujące i śliczne, pełne usteczka :ico_haha_02:
dziękujemy :ico_wstydzioch: Twoja Wikusia też śliczna dziewczynka, a na tym zdjęciu ten uśmieszek to widać że mała taka niewinna, tylko szuka co by spsocić ;-)
Odkryłam wczoraj dlaczego mam problemy z gardłem, a Wiki jest bardziej podatna na infekcje... w szafie wnękowej wyszedł grzyb! Ehhh... co z tym dziadem zrobić?
ojej, bardzo bym chciała Ci pomóc ale nigdy nie miałam z tym do czynienia :ico_wstydzioch:

U nas noc w miarę, bo w dalszym ciągu gardło mi przeszkadzało w spaniu :ico_noniewiem: Za to dziś pobudka przed 7, no i mój mały łobuziak nie zamierza więcej spać...

[ Dodano: 2010-11-07, 08:32 ]
a po ostatniej wyprawie do zoo zamowilam wozek-parasolke,
fajnie, pochwal się jaki wybrałaś :ico_sorki:
moje dzieci zdrowsze :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mnie rozkłada..:-(
zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:
Mój Piotruś kaszle, biedak przez sen ledwie przytomny budzi się przez kaszel...
biedaczek :ico_olaboga: trzymam kciuki za szybką poprawę :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

07 lis 2010, 09:38

inia1985, Wikusia sliczna panienka :ico_brawa_01:
co z tym dziadem zrobić?
jak najszybciej usunac! nam polecano wapno-zwykle wapno i tympobielic. a jak nie to na pewno sa jakies preparaty do usuwania grzyba :ico_sorki:
u mnie za szybko sie ucieszylam..jak goraczka dzieciom zeszla to teraz kaszel duszacy maja :ico_olaboga:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

07 lis 2010, 18:13

kiepsko...może ktoś jednak napisze coś optymistycznego...
a my z synem znowu dzisiaj na pogotowiu bylismy, niby nic a przez kaszel jest wykonczony, a nic go nie boli doatal zastrzyk i na razie ok, jak znowu zacznie kaszleć o 20 mam z nim znowu w szpitalu sie zjawic :ico_olaboga:
może ktoś jednak napisze coś optymistycznego...
Wikula zdrowa :-D
moja tez, a Wiki jakie ma super zdjecie nowe, jaka duża panienka :ico_brawa_01:
w szafie wnękowej wyszedł grzyb! Ehhh... co z tym dziadem zrobić?
u moich rodzicow jest, znaczy byl ale kupili pochlaniacz wilgoci i pomaga, tylko trzeba pamietac i wymianie zbiorniczka

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

07 lis 2010, 21:30

jak wpisze swoje imię i nazwizko w google, to jako pierwszy link pokazuje się właśnie mój profil na facebooku...
wyprobowalam, jako pierwszy pokazal sie link do NK, drugi do Facebooka... Moze trzeba sobie jakis pseudonim wymyslec i pod nim sie rejestrowac :ico_noniewiem:
.jak goraczka dzieciom zeszla to teraz kaszel duszacy maja
bidulki, a do lata jeszcze daleko... eh te chorobska :ico_sorki:
doatal zastrzyk
a to alergiczne u niego?
U nas noc w miarę, bo w dalszym ciągu gardło mi przeszkadzało w spaniu
oby teraz juz bylo coraz lepiej :ico_sorki:
a po ostatniej wyprawie do zoo zamowilam wozek-parasolke,
fajnie, pochwal się jaki wybrałaś :ico_sorki:
taki, raczka jest nietypowa na parasolke, bo jest pelna, nie podwojna, ale mi to odpowiada, mozna w razie potrzeby pchac jedna reka. Troche reszerszowalam i ten wozek najbardziej mi podszedl, bo ma miec (podobno) dobrze zamortyzowane kolka, i regulowany podnozek, mam nadzieje, ze sie sprawdzi w praktyce :ico_sorki:
Obrazek

Anusiek jak tam poszukiwanie sanek? :ico_oczko:

i stawiam :ico_tort: za skonczone 10 miesiecy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość