Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

12 lis 2010, 09:09

ojejjj jakie pustki,

Piotruś zasnął wczoraj o 18 bez kolacji i kąpieli i spał do 7.30
Ale było cicho :ico_szoking: tylko że często się budził na jedzenie bo kaszy nie zjadł...
próbowałam butlą podać na śpiocha ale się nie dało, nie chciał i koniec.

Teraz siedzimy ja z kawą on z pasztetem. Mąż śpi...

Leje dziś więc może zamiast spaceru pójdziemy na ten plac zabaw zamknięty.
Albo wybierzemy się do teściów...

taka pogoda fuuu...
inia1985, powodzenia z tym grzybem :ico_sorki:

my po część prezentów jedziemy w poniedziałek. Czas szybko leci, nim się obejrzymy będą święta.

ps. ciekawe gdzie są wszycy że takie pustki tutaj :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-12, 08:22 ]
ahh jeszcze jedno. Jutro obetnę małemu włoski. Jeszcze nie wiem jak ale już mu wchodzą w oczka i do uszu więc obcinam...

ps. wczoraj rozmawiałam z koleżanką. Ma synka 2 letniego i 2 miesięcznego. Ostrzegała mnie że jeśli nie mam mamy/teściowej do pomocy to żebym się nie decydowała zbyt wcześniej bo jest bardzo ciężo...
Ja już sama nie wiem, trochę się boję bo czasem teraz jest mi bardzo ciężko a przy dwójce...
Planujemy niby na przyszły rok się starać, w połowie... tylko że fakt ja jestem całymi dniami sama...mąż nawet jak jest to woli komputer a i chatkę mamy malutką...
tylko że ja bardzo chcę mieć drugie dziecko i to niedługo. Ale czy podołam...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

12 lis 2010, 11:25

inia1985, powodzenia z tym grzybem :ico_sorki:
jak moge cos poradzic to nie gruntuj bo to sprawi ze grzyb bedzie sie pod spodem rozlazil po calej scianie :ico_olaboga: jak posmarowalas tym odgrzybiaczem to potem pomaluj zwyklym bialym wapnem.ono dobije grzyba :ico_sorki:
anusiek, ja nie wiem czy bym sie zdecydowala na 2 dzidzie w twojej sytuacji..dziecko to nie lekarstwo na malzenstwo,wybacz ze tak pisze ale tym zwiazku nie naprawisz :ico_nienie: sama piszesz ze nie masz wsparcia w mezu. pomysl co bedzie jak 2 dzieci naraz ci zachoruje. teraz z Piotrusiem masz juz klopot a co z dwojka? wg mnie 2 dziecko to bedzie dla ciebie wiecej nerwow,kolpotow i wrecz od meza moze cie oddalic...nie lepiej poczekac zaz malu troche podrosnie i np spedzic z mezem weekend samemu? pobyc troche razem bez dziecka? na 2 dziecko na pewno jeszcze bedzie czas...przepraszam ze tak sie wtracam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-11-12, 10:25 ]
co do prezentow to ja nie mam pomsylow ani kasy :ico_noniewiem: ja bym sie najchetniej zajela gotowaniem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

12 lis 2010, 11:44

to nie gruntuj bo to sprawi ze grzyb bedzie sie pod spodem rozlazil po calej scianie
uuuu to nie wiedziałam, z tym gruntem to wujek poradził. Mogę spróbować z wapnem

anusiek, ja też z mężem jakiś czas temu planowałam drugą dzidzię, ale teraz się wstrzymam. Zobaczymy jaki scenariusz życie napisze.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 10:17 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

12 lis 2010, 13:37

inia1985, uswiadomilas mi, ze tez mamy mikolajowa skarpete dla Kiary, dostala w paczce od siostry A. razem z mikolajowa czapka i sukienka z okazji narodzin... mozna by cos do tej skarpety schowac, ale slodyczy Kiarze nie dajemy, juz w kaszkach, soczkach itp. jest wystarczajaco cukru, a z myciem zebow cyrk...
ojejjj jakie pustki,
ja wczoraj kilka razy zagladalam, ale cisza tu taka byla, ze sama do siebie nie chcialam pisac :ico_oczko:
taka pogoda fuuu...
u nas wieje okropnie :ico_olaboga:
ja bym sie najchetniej zajela gotowaniem
dokladnie :ico_haha_01: ja tam prezentu nie potrzebuje, po swietach mam urodziny i jakis urodzinowy drobiazg od meza mi wystarczy :ico_oczko: a na gwiazdke kazdy powinien ewentualnie cos swojemu wlasnemu dziecku kupic i tyle, bo przeciez nikt z nas banku nie obrabowal, a w swietach nie o prezenty chodzi...
Zobaczymy jaki scenariusz życie napisze.
pozostaje mocno trzymac za Was kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

12 lis 2010, 16:14

dorotaczekolada, no coś Ty nie przepraszaj piszesz co myślisz...
tylko że ja nie chcę dziecka dla uszczęśliwienia związku. Tęsknię już za małą istotką, jej zapachem itp, ba nawet trochę za ciążą. chciałabym też żeby Piotrek miał rodzeństwo nie tak dużo młodsze od siebie...
mójwię mężowi że Piotrusia będzie musiał przejąć troche, np kąpanie, zabawy że będzie musiał mi pomóc, że być może na jakiś czas będę musiała zaprosić mamę...
zastanawiam się ...

inia1985, tak to jest że życie wszystkie plany weryfikuje.
Ja nie wiem, może ja za wiele od męża wymagam. Bo niby pracuje, kasę niezłą do domu przynosi, zawsze chwilę się z małym pobawi...tylko że dla mnie to chyba za mało. Wolałabym żeby czasem przyszedł i powiedział, siadaj przed tv, kompem a ja się zajmę małym...

dziś np poprosił czy może pojechać do brata zagrać na konsoli... spytał co chcę w zamian, czy ma iść na spacer czy może przed wyjśćiem bawić malca a ja odpocznę...także nie jest bardzo źle tylko że wszystko trzeba mu powiedzieć...sam się nie wyrwie.

a ja na prawdę tęsknię, z czułością wspominam te początki jak Piotruś był taki malutki...

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

12 lis 2010, 16:43

Wolałabym żeby czasem przyszedł i powiedział, siadaj przed tv, kompem a ja się zajmę małym...
mysle, ze tylko nieliczne kobiety slysza taka propozycje... ja powiedzialam raz mezowi, ze w zasadzie chociaz 2 razy w tygodniu nalezalaby mi sie godzina dla mnie, ale musialabym mu to chyba zapisac na kartke i przykleic ja na jego monitor, bo ogolnie to on mnie chyba nie slucha, zawsze jest "nic nie mowilas"
spytał co chcę w zamian, czy ma iść na spacer czy może przed wyjśćiem bawić malca a ja odpocznę..
no to niezle, ja sie takich pytan nie spodziewam, moj A. jutro jedzie z kolegami na probe (maja zespol od kilku ladnych lat i troche sobie brzdakaja), wiec go kilka godzin nie bedzie, ale ja zadnych propozycji zamiennych nie dostaje :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

12 lis 2010, 17:59

Ale czy podołam...
chcieć to móc :-D

inia1985, my konika tez mamy ale na strychu czeka az mała podrosnie bo on i buja sie i ma kola doczepiane i mozna jeździć

ja nie wiem co kupie, pchacza ma, bobasa ma, pod choinke dostanie 2 od mojej mamy, rowerek kupuja moi rodzice na urodziny

inia jakie ty klocki kupujesz może ja na takie sie zdecyduje
na 2 dziecko na pewno jeszcze bedzie czas...przepraszam ze tak sie wtracam :ico_wstydzioch:
ale z 2 strony teraz wychowa 2 na raz (bo podobno lepiej sie chowaja dzieci razem) a później poszaleje jak dzieci podrosną :-D :-D
z tym gruntem to wujek poradził.
tylko się nie słuchaj, mój mąż dorabia remontami i też poleca jakis specyfik grzybobójczy najlepiej z chlorem, smród niesamowity ale efekt natychmiastowy no a pozniej aby zapobiec to jakies pochłaniacze wilgoci, mój sie mądrzy a w pokoiku gdzie on teraz śpi ja znalazłam grzyba, pare małych plamek ale zaraz sie powiększy jak się za to nie weźmie :ico_zly: widziałam ze położył jakiś pochłaniacz zamiast popsikać sciane :ico_puknij:
Niemczech prawdopodobnie 3 lata
ale długo :ico_szoking:
swojemu wlasnemu dziecku kupic i tyle, bo przeciez nikt z nas banku nie obrabowal, a w swietach nie o prezenty chodzi...
my robimy dla dzieci i dla mioch rodziców i siostry i brata jakies drobiazgi bo oni nam kupuja wiec nam głupio nic im nie dać :ico_noniewiem:

kupiliśmy z mężem nowy piekarnik i szaleje z wypiekami, wczoraj było ciasto drożdzowe z owocami i pizza a dzisiaj rogaliki :ico_haha_01: mąż mówi że zaraz jak grubasy bedziemy wyglądać :ico_wstydzioch: dzisiaj napieklam od groma rogalików ale porozdawałam więc dużo nie zostało :-D

Klara juz prawie nie ma kataru :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

12 lis 2010, 19:56

wczoraj było ciasto drożdzowe z owocami i pizza a dzisiaj rogaliki
daj przepisy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

12 lis 2010, 20:13

bo podobno lepiej sie chowaja dzieci razem) a później poszaleje jak dzieci podrosną
też tak słyszałam i myśl mi się podoba :ico_oczko:
Klara juz prawie nie ma kataru
:ico_brawa_01:
kupiliśmy z mężem nowy piekarnik i szaleje z wypiekami
trzeba wypróbować :-)
inia jakie ty klocki kupujesz może ja na takie sie zdecyduje
ja też chcę wiedzieć.

no i pojechał mój K. Był nasz znajomy wcześniej. Mój bardzo bliski przyjaciel :-) posiedzieliśmy pogadaliśmy a K rzeczywiście ciągle zajmował się małym...
maluch zjadł duuużą porcję kaszy i teraz ogląda bajkę.

Ja mam ochotę na jakiś dramacik dziś więc wypożyczę sobie jak maluch pójdzie spać...

Inia też lubię takie samotne wieczory czasem :-) można robić co się chce i nikt nie przeszkadza :ico_brawa_01:
my robimy dla dzieci i dla mioch rodziców i siostry i brata jakies drobiazgi bo oni nam kupuja wiec nam głupio nic im nie dać
my mamy dużo małych dzieci w wieku od 10 m-cy do 5 lat.
kupimy drobiazgi, książeczki edukacyjne, układanki, płytę z muzyką dla malucha...

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

12 lis 2010, 21:51

bobasa ma
i bawi sie nim?
kupiliśmy z mężem nowy piekarnik
a nasz nadal zepsuty, w ubiegly weekend maz mial naprawic to moze jutro sie za to weznie :-D
oni nam kupuja wiec nam głupio nic im nie dać
no jasne, takie cos trzeba ustalic z gory, my w ubieglym roku umowilismy sie ze szwagrostwem, ze tylko dzieciom bedziemy kupowac, dorosli moga sobie nawzajem maz/zona cos ofiarowac.
Klara juz prawie nie ma kataru
to ulga i dla Klaruni, i dla Ciebie :ico_oczko:
bo podobno lepiej sie chowaja dzieci razem)
tak sie zastanawiam, czy dobrze sie chowalam z o rok starszym bratem :ico_haha_01: mama twierdzi, ze bylo ciezko :ico_oczko:
kupimy drobiazgi, książeczki edukacyjne, układanki, płytę z muzyką dla malucha...
pomysl fajny :-) mi sie wydaje, ze w tych czasach wiekszosc dzieci i tak juz wszystko ma i dlatego ciezko je zadowolic i wybrac jakis prezent, bo i tak sa zawiedzione albo znudzone :ico_noniewiem: Pod koniec miesiaca synek kolezanki obchodzi 2 urodziny, zostalismy juz zaproszeni, a mi brak pomyslu na prezent, stalam dzisiaj w sklepie z zabawkami i nie wiedzialam, co kupic. Nie ma rady, musze zadzwonic do kolezanki i wypytac, co juz ma... Wybralismy sie dzisiaj do centrum handlowego po prezent dla malego i szwagierki, ktora w niedziele obchodzi urodziny i zeby wyprobowac spacerowke :ico_oczko: jest bardzo zwrotna, lekka, waska, wiec wszedzie pasuje, tylko Kiara ciagle sie drze i chce na rece, ehhh... a w tym zabawkowym zamiast prezentu dlasynka kolezanki kupilam upominek na Mikolaja dla Kiary, malego interaktywnego kociaka, bo byl niedrogi, w sam raz na prezent mikolajkowy :-) TAkie koty w wersji doroslej mialy porazajace ceny :ico_puknij: Teraz znow nie mam pomyslu na prezent gwiazdkowy dla corci, moze tez klocki :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-12, 20:59 ]
Odsprzedalam na ebay chodzik Kiary, bo go nie uzywamy, a zajmuje miejsce w mieszkaniu. Jutro mial zostac odebrany, ale kobieta, ktora go kupila napisala mi dzisiaj, ze nie dostala na czas zasilku rodzinnego, a zalezy jej na tym chodziku jako prezencie gwiazdkowym dla synka i poprosila o przesuniecie terminu odbioru o kilka dni... jakos mi sie dziwnie zrobilo... niech odbiera, kiedy chce...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość