Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

12 lis 2010, 22:08

slodyczy Kiarze nie dajemy
ja też nie daję jej zbyt często. Czasami dostanie kostkę czekolady, albo czekoladowego cukierka, ewentualnie galaretkę, ale mikołajki to mikołajki :ico_oczko:
pozostaje mocno trzymac za Was kciuki :ico_sorki:
dzięki
może ja za wiele od męża wymagam
Może jedynie za wiele, to to, że się powinien niektórych rzeczy domyślić. Niestety baaaaardzo rzadko zdarzają się faceci, którzy myślą podobnie do nas.

anetka607, anusiek, te klocki co sobie upatrzyłam wyglądają tak: Obrazek w sumie są trochę drogie, ale tak sobie kiedyś z mężem myślałam, że na tych zabawkach wychowa się nasza druga pociecha, kuzyni i kuzynki Wikusi, więc nie ma co oszczędzać.

anetka607, te pochłaniacze też na pewno kupimy, bo nie na żarty się przestraszyłam tego świństwa, a raczej jego skutków dla zdrowia, więc muszę wszystkiego spróbować.
ale długo :ico_szoking:
długo, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem, a na razie idzie, bo kasa jest tam na prawdę rewelacyjna, to po 3 latach wybudujemy nasz wymarzony dom, bez kredytów, bo grunt już mamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607, super, że Klarze katar przeszedł, dziś coś moja Wikula znów dziwnie oddychała.... ehhh... jak już się zacznie infekcja, to łatwo odpuścić nie chce.
można robić co się chce i nikt nie przeszkadza :ico_brawa_01:
uwielbiam to :648:
ogląda bajkę
A z zainteresowaniem ją ogląda? Wiki nudzi się po 5 minutach :ico_olaboga: Więc teletubisie puszczam jej tylko rano, po śniadaniu, tak żebym mogła spokojnie do łazienki wyskoczyć. Zwykle 5 min mi wystarczy :ico_oczko:

A czy wszystkie Wasze dzieciaczki oglądają już bajki?
Ostatnio zmieniony 13 lis 2010, 11:21 przez inia1985, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

12 lis 2010, 22:11

A czy wszystkie Wasze dzieciaczki oglądają już bajki?
nie :ico_oczko: Kiary telewizor nie interesuje, juz raczej pilot, kabel...

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

12 lis 2010, 22:13

Helen, super, ze już masz prezencik na mikołaja. Ten pingwinek, który sobie upatrzyłam też drogi nie jest, jakaś chińska zabawka, powtarza słowa jak papuga. O taki: http://allegro.pl/pingwin-papuga-powtar ... 26127.html

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

12 lis 2010, 22:43

powtarza słowa jak papuga.
fajny pomysl :-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

12 lis 2010, 23:29

anusiek napisał/a:
ogląda bajkę
on ma wybrane które lubi. Jest to kanał baby first i uwielbia rainbow hors http://www.youtube.com/watch?v=1tq0nRcs ... re=related np.
wonder box też http://www.youtube.com/watch?v=hh5QlDr2 ... ed,numbers farm, bonnie bear...
śmeije się i gada do postaci...

jak robię śniadanie to mu puszczam te bajki i czasem też jak nie mam już sił i chcę go czymś zająć...
:ico_wstydzioch:

oaouga świetna, miałam kiedyś zabawkę która była na podobnej zasadzie...świetna zabawa.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

13 lis 2010, 11:19

nie :ico_oczko: Kiary telewizor nie interesuje, juz raczej pilot, kabel...
to dokładnie tak jak Wikusia.

Ja nawet nie mam programu dziecięcego, bo nie czuję takiej potrzeby i pewnie długo nie będę czuła. Jak patrzę na siostrę męża, to jestem przerażona, że Ola praktycznie od urodzenia (no może właśnie od 8-10 miesiąca życia) spędza baaardzo dużo czasu przed tv, na początku była zafascynowana reklamami, a teraz ogląda te wszystkie bajki, które moim zdaniem robią jej sieczkę z mózgu, są tak głupie, że nie chciałabym żeby Wiki też to oglądała. Pewnie jak pójdzie do przedszkola/szkoły sama się upomni, bo rówieśnicy będą to oglądać, a ona nie, może się ugnę, nie wiem. Trudno tak gdybać, ale na dzień dzisiejszy wolałabym, żeby wychowywała się bez tych wszystkich dziwności. Chciałabym jej puszczać na płytach, to co uznam za stosowne i chodzić z nią do kina. Ciekawe jak będę mówić za jakieś 2-3 lata? :ico_oczko: Podobnie z kompem, siadam na necie tylko jak Wiki śpi, w końcu dzieci biorą z nas przykład. Im dłużej nie będzie ją do tego ciągnąć tym lepiej.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

13 lis 2010, 11:25

czesc dziewczynki :-)
mam mala prosbe jako moderator-nie wklejajcie linkow innych niz alegro lub ew.youtube(ale nie reklamy) bo ja pozniej opiernicz dostaje ze na moich watkach takie rzeczy sie dzieja :ico_oczko:
co do tv to Mati niestety sporo oglada ale glownie na plytach,bajki i filmy przyrodnicze..niestety nie mam sil zeby caly czas przy nim siedziec i wyszukiwac mu zajecia.zaluje ze do przedszkola nie chodzi :ico_placzek:
ja chyba malej tez kupie cos grajacego lub gadajacego,uwielbia takie zbawki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

13 lis 2010, 11:31

nie wklejajcie linkow innych niz alegro
uuups to chyba było do mnie :ico_oczko: poprawię się :-)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

13 lis 2010, 11:40

inia1985, nie ma sprawy,popawilam :ico_oczko: tylko tak na przyszlos prosze :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

13 lis 2010, 13:56

Chciałabym jej puszczać na płytach, to co uznam za stosowne
ja tez tak postanowilam, a na ile bede konsekwentna, to sie okaze :ico_oczko:
nie wklejajcie linkow innych niz alegro
tylko i wylacznie allegro? bo np. ebay to tez taki sam internetowy "dom aukcyjny"...
zaluje ze do przedszkola nie chodzi
a staralas sie o miejsce dla niego?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość