emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lis 2010, 13:01

takze syrop ja juz tez bede polecac
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 lis 2010, 13:06

Tak macie rację, że cholestaza jest w późniejszej ciąży ale moja kuzynka wylądowała z nią w szpitalu jak była w 16 tc. Jutro będę u lekarza to mu powiem jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że to nie to.

Patrycja ale fajnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 lis 2010, 14:45

Hej ja juz w domku po pracy :-D

MAz mojej szefowej dzis przyszedł i znowu zadawał mi glupie pytania o ciaze :ico_zly: "czy bede w grudniu chodzic"
Jak ja tego nie cierpie, powiedziałam ze bede chodzic, ale roznie moze byc, ciagle pyta o to samo juz szlak mnie trafia :ico_zly:

emilia7895, zdrowka dla Marcelka, ja jutro na kontrole z Filipkiem do lekarza.

Murchinson, kurde mam nadzieje ze to nie to co pisalam, bedzie dobrze :-)

A co do tych watkow to dziewczyny sie zgodzilyl z czerwca wiec nie wiem czy to ty Emilia musisz zrobic czy moderator :ico_noniewiem:
Jak wiecie cos na ten temat to dajcie znac :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lis 2010, 14:56

A co do tych watkow to dziewczyny sie zgodzilyl z czerwca wiec nie wiem czy to ty Emilia musisz zrobic czy moderator :ico_noniewiem:
Jak wiecie cos na ten temat to dajcie zn
jeli chodzi o przeniesienie calego watku, to raczej moderator
ale wydaje mi sie, ze tak poprostu moga do nas dolaczyc, bez przenoszenia calego watku

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 lis 2010, 14:59

jeli chodzi o przeniesienie calego watku, to raczej moderator
ale wydaje mi sie, ze tak poprostu moga do nas dolaczyc, bez przenoszenia calego watku
_________________
no tak tez racja, poprostu zmienimy tytuł na maj-czerwiec ale to chyba ty mozesz zrobic tak???

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

16 lis 2010, 15:39

Dziewczyny jestem w szoku, ale tak duzym ze musze sie wygadac, wypisac w tym wypadku.

Pisalam Wam kiedys ze moja lekarka to przyjaciolka mojej szefowej dlatego w ciazy zmienilam lekarza ale wpadlam z deszczu pod rynne bo to tez znajomy choc dalszy mojej szefowej.
Jak wypisywal mi w piatek L4 to sie kapnal ze ja u niej pracuje i chwile o tym pogadalismy. Jeszcze mi powiedzial zebym sie nie obawiala bo on prowadzi tez taka polozna i tez juz dziewczyna na L4 ale z nikim na te tematy nie gada bo wszyscy sie znaja. I dzis do mojej szefowej zadzwonila zona mojego lekarza i sie jej zapytala czy ona wie ze jej pracownica jest w ciazy. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Rece mi opadly, co to za baba zeby tak sie zachowac. Ale sie wkurzylam... :ico_zly:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

16 lis 2010, 16:10

Cześć dziewczyny ja też po pracy. Właśnie rugam obiad - pieczarkowa z grzankami.
U mnie Wiola trochę jest inaczej w pracy u mnie nie ma tematu mojej ciąży. Nikt nie zakłada,że nie będę pracowała, nie ma żadnych pytań co do ciąży ani tych złych ani dobrych. Moja ciąża nie istnieje .
Ja to dziewczyny nawet nie wiedziałam że taka choroba istnieje, mnie nic nie swędzi, mam tylko właśnie takie przeszywanie jak by mnie ktoś uderzył w brzuch, jak by prąd podłączył. Zwijam się w tedy, ale też zauważyłam, ze najczęściej tak mi się robi jak coś gwałtownie zrobię, ciekawe od czego tak?
Daj Aniu znać jak wizyta.
Dziewczyny a o jakim wy syropie mówicie? On uodparnia?
emilia7895 niech synuś zdrowieje. Iza tfu tfu od 3 tygodni zdrowa, nie chcę wykrakać :-D
To ja mykam, mała zaraz wstanie.

[ Dodano: 2010-11-16, 15:14 ]
O kurka, to bezczelność, czyli jednak gada.. i znów zmieniasz lekarza?
Wiola a ty prywatnie chodzisz? Bo teraz to rzadkość by nie dawali L4 ciężarnym, nie to od razu pytał czy chcę.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lis 2010, 16:45

patrycja_g, ojj naprawde niefajnie- ludzie czasem nie wiedzą jak się mają. Nie wspomnę już o etyce i tajemnicy lekarskiej...:-( Nie przejmuj się kochana, nic nie zrobisz na takie kobity...

Wiola no właśnie teraz lekarz jeśli poprosisz zwolnienie powinien dać bez problemu, ciężarna przez całą ciąże może być na zwolnieniu nawet.
Ja już po obiadku, dziś spaghetti, bo mój K sobie zażyczył :-) a potem jedziemy na basen :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lis 2010, 17:42

hej
Dziewczyny a o jakim wy syropie mówicie? On uodparnia?
syrop nazywa się Prenalen,
link został usunięty przez obsługę forum

ze wzgledu na swój sklad moze byc uodparniający :ico_oczko: .
Ja go brałam w poprzedniej ciąży, jak byłam przeziębiona, ani troche dlużej bo w smaku średni :-)
I dzis do mojej szefowej zadzwonila zona mojego lekarza i sie jej zapytala czy ona wie ze jej pracownica jest w ciąży
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: przeciez lekarza obowiązuje tajemnica lekarska, a jak juz powiedział żonie, to ta glupia baba, powinna zatrzymac to dla siebie :ico_puknij:
Ja bym się zastanawiała nad zmianą lekarza :ico_noniewiem: , a zapytaj go na następnej wizycie o to ciekawe jaka będzie jego reakcja :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 20:03 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 lis 2010, 17:56

Patrycja oj,oj,..... może spróbuj pogadać z lekarzem i powiedz o tej rozmowie.A tak swoją droga to sam sobie zaprzecza bo powiedział CI, że prowadzi ciąże położnej a nikomu nie mówi, a Tobie powiedział nie wiedząc czy przypadkiem nie znasz tej kobiety.Pewnie z Tobą też tak było, powiedział żonie a ta chcąc być dobrą koleżanką od razu za telefon.

mama Izuni u mnie w pracy podobnie-moja ciąża też nie istnieje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość