magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

17 lis 2010, 22:22

tabogucka, a gdzie ty pracujesz jesli mozna wiedziec??

tez ostatnio jestem senna ale to prze pogode pewnie

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

17 lis 2010, 23:03

tabogucka Witam. U mnie leci pomalutku do przodu. Staram się odbudować psychicznie. I jakoś mi to idzie. W piątek jadę na usg może w końcu dowiem się płeć dzidziusia. Podobno ten lekarz ma dobry sprzęt i w końcu będę mogła zatrzymać wszystkie zdjęcia. :-) Mało uczestniczę ostatnio na forum bo czuję się strasznie rozbita. Więc wpadam tutaj od czasu do czasu. Poprzeglądać nowe wpisy.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 lis 2010, 23:18

tabogucka, a gdzie ty pracujesz jesli mozna wiedziec??
Jasne ze mozna!!! W gabinecie dentystycznym :ico_zly:

[ Dodano: 2010-11-17, 22:22 ]
Oj nie byl to dobry pomysl z tym studiowaniem dental nursing :ico_noniewiem: Jedyna dobra strona tego to ze pieniazki sa przyzwoite ale jak sie czegos nie lubi to nawet pieniazki nie ciesza tak bardzo

[ Dodano: 2010-11-17, 22:23 ]
Więc wpadam tutaj od czasu do czasu. Poprzeglądać nowe wpisy.
_________________
To wpadaj tutaj czesciej-razem zawsze razniej :-D

[ Dodano: 2010-11-17, 22:26 ]
Dobrusia mnie sie cos tam kiedys obilo o tym nasieniu ale nie na tyle zeby zapamietac :ico_wstydzioch: Dlatego uwazam ze takie fora to naprawde super sprawa bo ile sie juz zesmy od siebie na wzajem nauczyly :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 lis 2010, 00:40

aga216 ja skurczy nie mam na szczęście . jedynie brzuch robi mi się cięzki czasem wieczorami.

Dobrusia
ja senna nie jestem, w ogóle teraz mam tyle energii, chyba więcej niż przed ciążą :ico_haha_01:

Gwona, zaglądaj częsciej i pisz co ci leży na serduchu, może choć troszkę będzie ci lżej .

tabogucka, ja bym nie chciała pracować w takim gabinecie. ze względu na ten dźwięk borowania :ico_chory: boję się tego strasznie :-D no i ten zapach, ale masz racje pieniądze dobre.

a ja jutro jadę zrobić pomiar cukru, oby wynik był dobry, trzymajcie kciuki!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 lis 2010, 09:18

Blanka26, trzymamy kciuki &&&
tabogucka, ja chyba tez nie chcialabym w gabinecie dent. pracowac brrr....
ile lat juz mieszkasz w USA? od urodzenia?
Gwona, trzymaj sie kochana, bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
Dobrusia, ja ostatnio tez spiaca w dzien jestem :ico_wstydzioch:

a ja sie znowu rozpisze, chce rozwiac swoje watpliwosci...
Nie wiem czy Wam pisalam, w dzien w ktorym mialam spotkanie z polozna, poszlam na poczte i byly przede mna ze 4 osoby... no i oczywiscie nikt mnie nie przepuscil :ico_zly: a tam bylo tak strasznie goraco :ico_zly: musialam sie porozpinac, pozniej jak kolejka ruszyla zatkalo mi uszy i przed samym okienkiem zrobilo mi sie bialo przed oczami, tak jak mgla... szybko zaplacilam i usiadlam na krzesle... ale ze bylo mi gorzej postanowilam wyjsc i przed drzwiami prawie zwymiotowalam i oblal mnie pot... na dworze bylo tak strasznie zimno, a ja porozpinana, spocona, siedzialam sobie przed wejsciem... oczywiscie nikt nie zapytal czy wszystko ok :ico_zly: pozniej malymi koczkami poszlam do ubezpieczalni i tam nie bylo kolejki, stalam przed okienkiem ze 2 minuty i znowu to samo...
Pozniej zapytalam poloznej i powiedziala, ze to przez zbyt niskie cisnienie i mam zawsze miec ze soba cos do picia i cos slodkiego, a jak czuje, ze mi slabo to mam gdziekolwiek usiasc i nogi podniesc do gory, bo w przeciwnym razie zemdleje :ico_zly: teraz to juz sie boje gdziekolwiek sama wychodzic i jak czuje ze mi duszno to siadam na najblizszej laweczce...
Ma ktoras z Was tez tak??

No i dzisiaj mialam koszmarna noc.. obudzilam sie kolo 4 i nie moglam sie wogole poruszyc, bo tak mnie bolalo pod brzuchem, nie wiem jak to miejsce dokladnie okreslic.. tam gdzie wloski rosna :ico_haha_01: nawet jak probowalam wstac to bolalo :ico_zly: w koncu wzielam nospe, polozylam sie na plecach i zasnelam... od rana juz na szczescie jest ok... :ico_sorki: :ico_sorki: powiedzcie mi, jak myslicie, czy to moze byc od tego, ze codziennie duuuzo chodze.... bo poki jestesmy u tesciow to musze po male jezdzic pociagiem, a do dworca jest stad jakis 1km i ide pieszo... potem w miescie kolejne 15 min pieszo po male, no i droga powrotna taka sama... wychodzi na to, ze dziennie ide z 5km pieszo... moze to juz za duzo dla mnie?? No bo to ze lapia mnie kolki jak zbyt szybko ide to juz normalna sprawa...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 lis 2010, 09:50

zrobilo mi sie bialo przed oczami
ja mialam jeden raz ale mi sie ciemno przed oczami zrobiło ale bylam w bardzo dusznym pomieszczeniu i pewnie dlatego jak z niego wyszlam bylo ok

[ Dodano: 2010-11-18, 09:21 ]
Ale mam lenia jade chyba do biblioteki zobaczyc książki na prace licencjacką a tak mi sie nie chce jej zacząc pisać :ico_zly:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

18 lis 2010, 12:35

Witam , ja tylko na chwilkę bo lecę obiadek gotować !!!!!!!!!!

Dziewczyny stawiam :ico_tort: za 22 tydzień :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 lis 2010, 12:59

Stawiam dziś za 21 tydzień :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :-D

ewelcia1245 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 lis 2010, 13:36

NowaSejana, po pierwsze i najważniejsze!!!nie stój w kolejkach!!!nie czekaj aż cię ktoś przepuści, tylko sama proś o to. ja tak robię. Kobiecie w ciąży nikt nie odmówi.a jakbyś tam zemdlała????Nie daj Boże! uważaj na siebie i rób tak jak Ci mówię.

co do tego bólu, hmm być może bolało Cie spojenie i może to wynikac z tych kilometrów jakie robisz codziennie. Nie ma kto Ci pomóc???podwieźć samochodem lub pojechac po dziewczynki????bo faktycznie masz kawał drogi

Gwona, ewelcia1245, :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie


a ja dziś wróciłam z tej glukozy, wyniku jeszcze nie mam, ale nienawidzę pić tego ohydztwa, wyczekałam się 2 godziny, wymarzłam na poczekalni, na dodatek pojechałam w tak niewygodnych butach, że ledwo przyszłam do domu :ico_zly: na szczęscie nie stałam w kolejkach, tylko każdy uprzejmie mnie przepuszczał, oczywście musiałam się wprosić, ale co tam, dobre i to :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 lis 2010, 14:16

a ja dopiero wrócilam z biblioteki,masakra nie bylo miejsca gdzie zaparkować :ico_zly: ale wypozyczylam 3 ksiązki to moze cos z nich mi sie przyda :ico_sorki: do tej pracy licencjackiej,juz bym chciala ją skonczyć a jeszcze jej nie zaczęłam :ico_sorki: :ico_zly:

Gwona, ewelcia1245, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość