NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 lis 2010, 14:31

hmm być może bolało Cie spojenie i może to wynikac z tych kilometrów jakie robisz codziennie. Nie ma kto Ci pomóc???podwieźć samochodem lub pojechac po dziewczynki????bo faktycznie masz kawał drogi
wlasnie mam na tyle dobrze, ze rano dziewczynki do przedszkola odwozi P., a ze on nie pracuje na miejscu to niestety nie moze ich odbierac, bo male do 12:00 musza byc odebrane... siostra P. pracuje i mama P. rowniez, wiec jestem zdana sama na siebie...
Jak juz bedziemy na swoim mieszkanku to najdluzsza droga bedzie z przystanku do przedszkola, bo przystanek ten jeden to mamy kolo domu zaraz, wiec bede miala przynajmniej jedna strone krotsza.. no i nie wiem jak to bedzie po nowym roku, czy jeszcze bede w stanie je odbierac, a o miejsce calodzienne to moge sie starac dopiero od wrzesnia przyszlego roku, bo teraz maja wszystko zajete... i mieli tylko 2 miejsca wolne wlasnie od 8-12, a ze u nas przedszkole darmowe to sie zdecydowalismy.

jesli chodzi o kolejki to chyba w przepuszczaniu starsi ludzie narzekaja, bo oni starzy, tez musza stac itd... W PL w laboratorium nikt mnie nigdy nie przepuscil, musialam sie wepchac na chama i jeszcze wysluchiwac od babc jaka to ja jestem itd.

Gwona, ewelcia1245, za Wasze tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oby tak dalej, juz jestesmy za polowa, wiec teraz powinno leciec z gorki

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 lis 2010, 14:32

Ma ktoras z Was tez tak??
mi się jeszcze nie zdarzyło na szczęście...

Ale zauważyłam, że najczęściej rano po wstaniu mam strasznie twardy brzuch, szczególnie tam w dole, nawet wzgórek łonowy mam taki twardy i jakby napęczniały, wiecie co to może oznaczać? mam brać nospe na coś takiego?

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 lis 2010, 14:34

Dobrusia, nie mam pojecia :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 lis 2010, 14:35

a co do przepuszczania, to teraz jechałam w zapchanym pociągu, stałam już w przedziale rozebrana z kurtki więc było widać brzuch ale i tak nikt mi miejsca nie ustąpił... A tylko ja stałam...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 lis 2010, 14:42

nawet wzgórek łonowy mam taki twardy i jakby napęczniały, wiecie co to może oznaczać? mam brać nospe na coś takiego?
ale po pewnym czasie pewnie przechodzi nie? po kilku sekundach?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 lis 2010, 14:42

NowaSejana, no to zyczę Wam, abyście się szybko przeprowadzili do swojego mieszkanka, będzie choć troszkę leżej

a co do kolejek. jak tak obserwuję niektóre babcie, to one jeszcze mają energii, że hej. która schorowana to schorowana, ale jest dużo takich, którym bardzo się spieszy np. i własnie nie chca przepuszczać. Ale ryzykuj, wpychaj się, zdrowie Twoje i dzidziusia ważniejsze niz tam ludzkie gadanie. mnie dziś bardzo uprzejmie własnie przepuściły 2 babcie. a jak jedna osoba z kolejki nie chce przepuścić, to zapytaj następną osobę, ktoś musi przepuścić, a zawsze to mnie stania i męczenia się w ciasnej kolejce.

Dobrusia, tam na dole wszytsko teraz napuchnięte wszytsko. ale twardy brzuch nie wiem co oznacza. :ico_noniewiem: a nie boli????ja czasami wieczorem mam tai starsznie cięzki, że aż ręką musze sobie przytrzymac przy wstawaniu :ico_szoking:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 lis 2010, 14:46

czasami wieczorem mam tai starsznie cięzki, że aż ręką musze sobie przytrzymac przy wstawaniu :ico_szoking:
kurcze a to dopiero 25tydzien to jest normalne, bo nie wiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 lis 2010, 14:50

kurcze a to dopiero 25tydzien to jest normalne, bo nie wiem
nie mam pojęcia. nigdy mnie jeszcze nie bolał, jak długo siedzę, to tak mi się robi, na szczęscie czasami, ale zapytam w poniedziałek lekarza czy to normalne

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 lis 2010, 15:24

ale po pewnym czasie pewnie przechodzi nie? po kilku sekundach?
Dziś przeszło tak po kilku minutach. Trochę mnie teraz pobolewało w dole, to wzięłam sobie tą nospe.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

18 lis 2010, 15:25

Witajcie dziewczyny :-)

Jejku ale Wy piszecie :ico_olaboga: już nie pamiętam dokładnie co która pisała.
Pamiętam,że pisałyście,że się Wam słabo robi. No mi czasem też się słabo robi ale to właśnie jak jestem w jakimś pomieszczeniu małym albo nie przewietrzonym dobrze i mnie poty oblewają ale nie często się to zdarza,bo już staram się omijać takie miejsca.
Co do bóli tam na dole to mnie też zaczęło boleć czasem i np. jak wstawałam wczoraj w nocy siku to właśnie tak mnie bolało jakby w kroku i z przodu niziutko ale to na bank spojenie,bo tak samo miałam w pierwszej ciąży właśnie po 20 tygodniu już.
Brzuch na wieczór też robi mi się twardy ale tylko wtedy jak dużo w dzień pochodzę i też czasem muszę sobie go ręką trzymać,bo mam wrażenie,że mi wyskoczy :ico_oczko: :-)
Też jestem ostatnio śpiąca w dzień ale to pewnie wina pogody, a tak poza tym to wszystko super i czuję się świetnie na szczęście :ico_haha_01:
Blanka26, trzymam kciuki za badanie :-) ja też muszę iść za 3 tygodnie :ico_noniewiem:
Więcej nie pamiętam :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

ewelcia1245 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 22 tydzień :-D
Gwona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 21 tydzień :-D

Wkleję Wam zdjęcia brzuszka (jeszcze cieplutkie) :-D
Obrazek

i z USG

rączka :)
Obrazek

Buzia
Obrazek

Kręgosłup i brzuszek :)
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość