julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

17 lis 2010, 14:06

Karo, śliczne zdjęcie Nikosia! :ico_brawa_01: No i fajnie to ujełaś - trzecie na odmłodzenie :ico_haha_01:

My planujemy dwójeczkę dzieciaczków, ale jakiś wewnętrzny głos mi mówi, że będzie trójka - to ten sam głos, co mi podpowiadał że pierwszy będzie chłopak. No ale skoro planujemy tylko dwójkę, to może tak się zdarzyć że to trzecie okaze się nieplanowane i też na odmłodzenie :ico_oczko: :ico_haha_01: Przeczuwam gdzieś tam głeboko w serduszku taki scenariusz :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 lis 2010, 16:39

trzecie na odmłodzenie
całkiem fajny scenariusz :ico_haha_01:
ja to bym chciała miec jeszcze córeczkę. ale marzenia marzeniami, ale najważniejsze, by zdrowe bylo. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 lis 2010, 23:33

Nie myślałam, że tyle młodych rodziców myśli o trójce dzieci. Do tej pory czujemy się na razie z M odosobnieni i traktowani jak wariaci :-D :-D

[ Dodano: 2010-11-17, 22:35 ]
julka, a może bliźniaki wam się trafią? :ico_oczko: Ja chciałam bliźniaki w 2 ciąży :) W trzeciej już nie :ico_haha_01: bo czwartego dziecka nie planujemy :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 lis 2010, 11:08

Martalka, a mi marzyła sie dwójeczka naraz przy pierwszej ciaży, ale chciałabym raczej dwojaczków żeby nie byli tak podobni jak bliźniacy. No ale teraz dochodze do wniosku, że niezłe urwanie głowy byłoby przy takiej dwójce maluchów no i zapewne stan skóry na brzuchu też byłby gorszy. Aczkolwiek jeśli mi się to przetrafi w drugiej ciąży, to też będę się cieszyć :) , chociaż szanse na to są niewielkie, bo nikt ani w mojej ani w Męża rodzinie nie ma bliźniaków, a i z tabletkami hormonalnymi na dystans jestem więc raczej się to nie przydarzy

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

18 lis 2010, 19:24

julchik22, a u nas wręcz przeciwnie :-) Szanse na bliźniaki mamy z obu stron! :ico_oczko: do tego takich przypadków w naszych rodzinach było sporo :ico_oczko: Nie powiem, że bym nie chciała, bo to w końcu podwójne szczęście, ale wolałabym pojedyncze ciąże :-) Teraz mamy urwanie głowy, a co dopiero przy dwójce :ico_oczko: A gdyby się zdarzyło, to też wolałabym bliźniaki dwujajowe :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 lis 2010, 22:49

ja zawsze marzyłam, żeby miec bliźniaki. i to jednojajowe. marzyłam o identycznych dziewczynkach :ico_haha_01:
a w ogóle kiedyś chciałam miec dziecko z murzynem, bo mi się taki czekoladowy malutki ludzik marzył.
nieźle co? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 lis 2010, 23:01

Tibby, no nieźle ;)

A ja kiedyś nawet nie myślałam o dzieciach. Nie lubiłam dzieci :ico_haha_01: a tu proszę :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-19, 12:28 ]
Co tu tak cicho?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lis 2010, 15:31

przyszłam się pochwalic swoim maluchem:
Obrazek

NICOLA_1985

19 lis 2010, 19:48

hej
choróbska moich dzieci mnie zdezorganizowały i nie umiałam sie z niczym wyrobić dlatego tu nie zagladałam a jak nawet to nie pisałam bo jak poczytałam to był koniec mojego wolnego czasu i trzeba było sie brac za robote :ico_noniewiem:
ale dzieci już zdrowe, Krystian ma za soba krtań i 3-dniówkę a teraz jest już zdrowy i jest git. jak był chory to wogóle w nocy nie spał a raczej wygladało to tak ze spał po kilkadziesiąt minut i pobudki około 10 razy w ciągu nocy do tego nie chciał pozniej zasnąc juz i go bujałam nawet na śpiąco (tzn ze ja spałam i bujałam jednoczesnie) ogólnie była jazda ale już teraz przesypia mi nocki bez problemów i mamy najwyzej 2 - 3 karmienia i idzie spac od razu po cycowaniu.

bede po mału konczyła karmic piersią moje zamierzone 6 miesiecy dobiega końca a trzeba się wziąść porządnie za Karoline, jej rehabilitacje i bede musiała zostawiac na kilka godzin Krystiana u mamy a dopuki on jest karmiony piersią to jest to niemożliwe . najgorsze ze on po za cycem nic innego nie chce :ico_noniewiem: i nie wiem czy mu podpasuje jakakolwiek butelka??? :ico_noniewiem:

kupiłam chuste NatiBaby :-D ale dopiero za pare dni ją będe miała
taka jest:
http://allegro.pl/item1324950244.html
myślicie że bedzie dobra??
tzn wiem ze samanta polecała tą firmę :-)

[ Dodano: 2010-11-19, 18:57 ]
Tibby Tobi super chłopak rośnie przystojniacha będzie z niego :-D

mi tez się trzecie dziecię marzy tylko ze ja wiem ze nie ma szans... S. nie chce nawet słyszeć o 3 dziecku

Julka super sie prezentujesz w chuscie z Dawidkiem :ico_brawa_01: ja tez jak bede miała chuste to porobie fotki i Wam powklejam :-D

[ Dodano: 2010-11-19, 18:58 ]
mój Krystian właśnie wcina skarpetke :ico_oczko: ja mam wolne bo S. pojechał z Karolinką do babci :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 lis 2010, 15:00

Nicola, a nie możesz zostawić sobie 2-3 karmień (rano wieczór??) a reszta jakoś pójdzie (np. kaszka na mleku łyżeczką, obiadek, deserek) myślę, że się wyrobisz w tym czasie z Karolinką :-D Może w ogóle unikniesz butli? No chyba, że w ogóle nie chcesz karmić cyckiem po prostu, to rozumiem :-)

A chusta to elastyk. Może niebawem być Ci w niej za ciężko, bo będzie "sprężynować". Nie jest to chusta tkana. Ile waży Krystianek? (to podstawowe kryterium) Niby tam pisze że do 12 kg chusta wytrzyma, gorzej z noszącym ;) Testuj w każdym razie :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość