Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

24 lis 2010, 12:06

Ania trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz to tylko czekac az sie zacznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mi czop zszedl jak mi wody zaczely opchodzic

ja od wczoraj mam dosc, na wieczor naplynelo mi mleko a ze nie karmie i juz nie bede o troche lekow zaczelam brac to tak bola ze szok, sa twarde i bardzo wrazliwe, ledwo spalam, i do tego jakos wiecej mi zaczelo schodzic krwi mimo ze juz sie troche uspokoilo, wczoraj ubralam sie cieplo do spania, w staniku i je wygrzewam, jak przestawalam karmic amelke to polozna mowila zeby tych piersi nie ruszac bo jak zaczne sciagac to bedzei naplywal, wiec narazie nic nei robie, potem wezme cieply prysznic i rozmasuje tylko a jak nie to liscie z kapusty..ale bardzo boli i ogolnie kregoslup i nogi do tego doszly...
malutki w nocy znowu szalal, maz ledwo na oczy patrzal, ja tak samo...ale taki ma apetyt ze szok, nie wiem czy wam pisalam wczoraj go polozna wazyla i przybral 100g dlatego ze na butli...
amelka dalej ze spikiem ale juz ladnie jej sie kaszel odrywa, w nocy poplakiwala wiec latalismy raz tu raz tu...

[ Dodano: 2010-11-24, 11:11 ]
aha kupilismy wczora malemu takie krzeselko bujaczka, takie blekitne swietne, podobne do fisher price, z wibraacja i muzyczka...
wczoraj amelka chwile byla z nim sama ja bylam w pokoju obok i sie wyystraszylam bo slysze ze z nim dyskutuje a raz chciala go pocalowac to tak go mocniej zlapala i musze ja pilnowac bo to przeciez neichcaco, wiec zagladam po cihcu do pokoju a ona kleczy kolo niego on w bujaku i mu mowi, wlaczylam ci muzyczke braciszku, podba ci sie, ladnie prawda... a ja juz lzy w oczach, taka kochana jest dla neigo :ico_oczko:

ja mam troche dola odnosnie figury po ciazy, obiecalam sobie kupic pare ciuchow zeby mi bylo wygodnie, poki co mam jedne ciazowki prawie jak nie ciazowki i je nosze, ale tych sprzed ciazy nie meirze jeszcze...ale co tam, przyjda cieple dni to sie zrzuci przy dwojce dzieci, mimo ze ja przytylam chyba mniej niz 14kg ale jakos weszlo tu i owdzie, piersi dzis wygladaja bosko, jak po operacji plastycznej bo takie nabrzmiale :ico_oczko: szkoda ze tak bola :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 lis 2010, 12:26

hejka laski:)
dzieki za mile slowa co do Majki:)
u nas dzis nocka w miare sokojna, chodz Adam spal u Sarki w pokoju i Sarka dala mu dzis popalic cos spac nie mogla ...nawet nie slyszalam :ico_szoking:
karolina no to cyce masz teraz jak z magazynu dla pnaow:Phehehe
co do figury to powiem Wam ze odpukac kilogramy leca w dol z dnia na dzien w sumie zostalo mi jeszcze 8 do wagi sprzed ciazy:)tylko ten brzuch flakowaty :ico_zly:
ejustysia Ty jako spec od cwiczen podaj nam kilka cwiczen by dojsc do formy i by cialo nabralo jedrnosci:))

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

24 lis 2010, 12:31

Ania_R, trzymam kciuki zeby wreszcie na całego sie rozkręciło

karolina-ch, super że Amelka tak sobie radzi z nową sytuacją, a ze w oku łza sie kreci to sie nie dziwie,
jesli chodzi o piersi to ja pamietam ze koleżance położna mówiła zeby owijac jakims bandażem elasytcznym albo czyms innym zeby ciasno mialy i wtedy sie nie będą tak przybierac w mleko,
tylko nie zapomnij zeby je troche rozmasowywac zeby ci sie jakies zapalenie nie zrobilo bo to strasznie boli, a kapusta robila w moim przypadku cuda, tylko uwazaj zeby nie byla taka lodowata, i ja ją rozbijałam tłuczkiem do miesa zeby sok póściła, przynosiła ulge ale smierdziało ode mnie z daleka,,
ja mam troche dola odnosnie figury po ciazy, obiecalam sobie kupic pare ciuchow zeby mi bylo wygodnie, poki co mam jedne ciazowki prawie jak nie ciazowki i je nosze, ale tych sprzed ciazy nie meirze jeszcze
co do figury to ja sie nie wypowiadam, sprzed ciązy z Krzysiem to w niewiele rzeczy sie zmiesciłam i garderobe musiałam wymienić a teraz to nawet nie chce myslec
obstawiam ze do wiosny jeszcze w ciazowych bede chodzic
chyba nigdy juz nie wroce do wagi sprzed ciąż i rozmiaru 36 :ico_placzek: no ale cóż ważne zeby dzieciaki były zdrowe a reszte jakos sie przeżyje

[ Dodano: 2010-11-24, 11:34 ]
ejustysia Ty jako spec od cwiczen podaj nam kilka cwiczen by dojsc do formy i by cialo nabralo jedrnosci:))
ja to strasznie mało wytrwała jestem, aż wstyd sie przyznać :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 lis 2010, 14:20

monia m oj szybko, tym bardziej ze mnie juz nic nie boli, choc sine strasznie pewnie umarlabym w trakcie bo wtedy zaczeloby bolec :-D :-D :-D :-D



ania jak ci z krwia odchodzi to lada moment urodzisz mi resztki czopu z krwia zaczely razem z wodami odchodzic czyli o 1 a o 4 50 ylo po wszystkim a przy kolejnym dziecku czytalam ze tak jest

malgoska no to moze dzis trafisz, jak wy pytalyscie ktora po sylwii nastepna to ja sie zglosilam i tez mowilam ze za duzo bym chciala chyba bo w sumie to prawie ostatnia na listopadzie mialam byc, chyba tylko ty za mna, a tu widzisz jak chcialam tak sie stalo wiec moze i tobie sie uda dzis :)

karolina
zapytaj o leki blokujace pokarm, ja dostalam i sie dziwili ze z poprzednim dzieckiem nic nie bralam bo jak sie nie karmi zaraz po porodzie a pokarm jest to trzeba brac bo moze dojsc do zapalenia

co do wagi ja po Wiktorku zrzucilam 30 kg prawie w 2 miesiace wiec ty tesz dasz rade, teraz na szczescie wchodze w swoje ubrania z przed ciazy i nareszcie czuje sie atrakcyjna no i bez brzucha, kurcze jak to podnosci na duchu po takich 9 miesiecznych meczarniach
ejustysia Ty jako spec od cwiczen podaj nam kilka cwiczen by dojsc do formy i by cialo nabralo jedrnosci:))
podam, podam, ale najlepiej jutro wieczorem :-D
bo maz jedzie w delegacje edzie mi sie nudzic :)
ja to strasznie mało wytrwała jestem, aż wstyd sie przyznać :ico_wstydzioch:
kwestia przyzwyczajenia tez tak kiedys mowilam az sie uzaleznilam od sportu a w liceum jakby mnie mos sasiad wf-u nie uczyl to bym cyba nie zdala bo ani razu nie sciwczylam

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

24 lis 2010, 14:38

malgoska no to moze dzis trafisz, jak wy pytalyscie ktora po sylwii nastepna to ja sie zglosilam i tez mowilam ze za duzo bym chciala chyba bo w sumie to prawie ostatnia na listopadzie mialam byc, chyba tylko ty za mna, a tu widzisz jak chcialam tak sie stalo wiec moze i tobie sie uda dzis :)
pomarzyć zawsze można, marzenia przeciez nic nie kosztują :ico_oczko:
ale jakos podświadomie mysle że przeterminuje conajmniej tydzien wiec czekam cierpliwie

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 lis 2010, 14:47

czesc ja po wizycie w punkcie konsultacyjnym.
PRedko to ja nie urodze :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ktg zapis idealny, na usg wszystko ok, mała wazy okolo 3300 wiec niewielka jest.
Badanie ginekologiczne strasznie mnie bolalao :ico_szoking: szyjka nadal na 2cm dluga ale rozwarcie z 1 palca poszlo na 2 wiec ciut lepiej, ale i tak nonono.
Mam czekac i tyle, jakbym do soboty nie urodzila do w sobote znow ktg....ech....

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 lis 2010, 14:59

Monia a to sie Maja zaparla :)
pociesz sie ze najwyzej potrzymaja cie jeszcze tydzien i najwyzej na wywolanie wezma , tak mi sie wydaje ze nikt dluzej cie nie bedzie przetrzymywal....

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 lis 2010, 15:11

Monia M, widze że coś Maji sie nie śpieszy :( a już myślałam że urodzimy tego samego dnia :ico_noniewiem:

Ja mam skurcze co jakieś 10 minut i boli jak cholera :ico_placzek: Dzwoniłam juz do szpitala ze przyjade, ale mam jechac jak bedą skurcze co 5-3 minuty... :ico_noniewiem: Pojade jednak wczesniej troche bo to drugi koniec miast od nas...Mówiła że może nie byc jeszcze dla mnie pokoju jak przyjade, ale wole juz poczekac w poczekalni a być na miejscu...
K jeszcze sie zastanawia czy by Madzi ze szkoły nie odebrac ale to jeszcze ponad 2 godziny a chyba tyle nie dam rady.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 lis 2010, 15:23

co jakieś 10 minut i boli jak cholera

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie zebym cieszyla sie ze cie boli tylko ze sie cos zaczyna :-D :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 lis 2010, 15:42

robak, no mowia, ze jak bedzie ok wszystko to mnie wezma w 14 dniu przeterminowania :ico_placzek: a ja do tego czasu jajo zniose. ale w nosie to mam wszystko i juz.
Maji sie do nas nie spieszy no trudno :ico_oczko:
dzis ide na dluuugi spacer pomimo ochydnej pogody.

[ Dodano: 2010-11-24, 14:44 ]
Ania_R, az tak boli :ico_olaboga: o jezu :ico_placzek:
ciesze sie, ze w koncu u Ciebie sie ruszylo!!!!!
Ale fajnie na pewno jeszcze dzis beziesz tulic Mateuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kochana i czekam na bierzace informacje :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość