Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

26 lis 2010, 11:40

Hejka,
edulita jak fajnie, że się odezwałaś, zastanawiałam się co u Was :-D Widzę, że i u Was choróbkowo :ico_olaboga:
Masz rację, że ten wątek powinien być też lipcowy :-D no i również wrześniowy, bo Magdus urodziła chłopaków we wrześniu.
Jeżeli pozwolicie to będe do was zagądała w chwilach wolnego czasu.
nie musisz mieć pozwolenia :ico_haha_01: odzywaj się najczęściej jak tylko będziesz mogła.

matikasia mój P chce schudnąć więc mu podsunę tą dietkę :-D

mikusia Was widzę też te choroby się trzymają :ico_olaboga: dużo zdrówka laska. U nas już o niebo lepiej, Zosia już całkiem zdrowa, już zapomniałam jak to fajnie bez kataru u niej :ico_noniewiem: ja też już prawie zdrowa, prawie, bo mam tylko lekki katar.

wiolaw z Ciebie tradycyjnie nocny Marek :-D masz zdrowie kobieto :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 lis 2010, 11:50

odzywaj się najczęściej jak tylko będziesz mogła.
myślę że teraz będe miała troszkę więcej casu bo ostatnio jak przestałam zaglądać to miałam takie rodzinne sprawy i naprawde czasu a czasem i juz sił mi niestarczało :ico_noniewiem:

My też Madziu chore - wszystkie trzy :ico_olaboga: Niki na antybiotyku ja zapalenie gardła a Ida zasmarana na maksa :ico_zly: mam juz chwilami dość ale co zrobić tak to już jest przy dzieciach zwłaszcza jak chodzą do przedszkola i przynoszą gifty :-D Niki średnio raz na dwa tygodnie coś przywlecze

A jak Zosieńka chodzi do żłobka ? jak tam już nie płaczesz Mdziu :ico_oczko: ?

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

26 lis 2010, 12:35

hejka

edulita, super że się odezwałaś :ico_haha_02:
a pozwolnia to ty nie potrzebujesz , bo ty nasza jesteś , a Idka chciała nam urozmaicić wąteczek więc wyszła wcześniej ,ale więcej się o pozwolenie nie pytaj :ico_nienie:
i zdrówka dla was życzę :ico_haha_02:
wiolaw z Ciebie tradycyjnie nocny Marek masz zdrowie kobieto
to jest taki mój czas samotności ,mój azyl , wtedy odpoczywam :ico_oczko:
chociaż zmęczona rano jestem , niedospana , ale jak nie posiedzę sobie w foteliku przed kompem to jest jeszcze gorzej :ico_haha_02:


dopiero teraz zajadam śniadanko ,
Lolek dziś nie chciał spać o swojej 10 ,tylko do teraz biegał ikazał odkurzacz właczać,więc pzy okazji zaczełam sprzątanie, teraz padł a ja kawka i kanapeczki :ico_oczko:

o właśnie klientaka zadzwoniłai na 14 do saonu musze pędzić , a nia wiem z kim Lolka zostawię , może dziś do teściowej podrzucę ,drugim wnuczkiem (synem córki ) zajmuje się codziennie , bo księżniczka zmęczona , to i mojego raz na tydzień może pobawić , zresztatamten też jest :ico_noniewiem:
ja zawiozę mojego z Alą , więc nie ma przy nim roboty , bo on jak jest tam to Ali nie odstępuje na krok :ico_oczko:

wróciłamoja mama więc mogena kijki wysoczyć , bo myślałam że już nie pójdę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

26 lis 2010, 12:42

A jak Zosieńka chodzi do żłobka ? jak tam już nie płaczesz Mdziu ?
Zosia teraz miała 2 tyg. przerwy i idzie w poniedziałek. ja już trzymam się dzielnie, choć po takich przerwach jest trudno, bo Zosia płacze rano w żłobku aż mi serce pęka, ale jak ją odbieram to panie mówią, że marudziła rano a potem już się bawiła :ico_haha_01: mam nadzieję, że teraz trochę pochodzi, bo już też mam dość tych chorób.

Za tydzień w sobotę u mnie w firmie są mikołajki, ciekawa jestem jak Zosia zareaguje na "czerwonego pana" :-D

wiolaw pewnie, że podrzuć teściowej Karolka, a co nie może się zająć i drugim wnukiem :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

26 lis 2010, 13:37

Lepiej? :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

26 lis 2010, 15:26

Lepiej? :)
suuuuper :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 lis 2010, 16:01

Witam kobitki.

Magda33 fajnie, że u Was już lepiej!!

Wiolaw
no niestety takie są dietki. Nie może się obejść całkiem bez wyrzeczeń i jakiś schematów.
Wiolcia fajnie, że masz do kogo tak dzieci podrzucać by zająć się troszkę swoimi sprawami.

Edulita witaj. Nikt o Was nie zapomniała tylko Kasia90 jak zakładała wątek musiała przeoczyć, a my jakoś żeśmy jej nie przypomniały, bo faktycznie dawno Was nie było.
Dużo zdrówka dla WAS!

A ja wróciłam z pracy i Mila pospała jeszcze godzinkę w aucie w garażu. Zrobiłam więc stertę prasowania i pomyłam ozdobne rzeczy i filiżanki z najwyższych półek. Wieki tam kurzy nie ścierałam.
Teraz już ją wyciągnęłam bo za długo spała :ico_haha_01: zaraz obiadek i zrobię jej porządek w spodniach.
U nas dziś już minus 2. Fajna taka pogoda.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 lis 2010, 22:12

jesli chodzi o diety to dunkana teraz jest mocno popularna. U mnie w pracy dziewczyny duzo pochudly na niej. A chrzestna Michała schudła nawet 15kg.

Mój Kuba dzis do przedszkola poszedl pierwszy raz po 3 tygodniach choroby i wrócilz gilem do pasa, wieczorem już i Michala miał gile po kostki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 lis 2010, 22:14

No ja też wkoło słyszę o tej diecie, ale nie wiem czy bym się zdecydowała...

Oj to szybko chłopcy załapali. Końca nie ma tych chorób.

Ja siedzę już godzinkę i robię lekcje na cały tydzień by weekendzik mieć wolny :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-11-27, 20:21 ]
Witam weekendowo, ale tu pustki.
Ja już relaksik przed kompem.
Byłam na ćwiczeniach z piłką. Masakra, myślałam, że umrę. Zdecydowanie wolę basen.
Pozdrawiam i udanej niedzielki:)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

28 lis 2010, 13:12

witam niedzielkowo

jestem po kijkach , ale trochę ciężko się dzie w takim śniegu :ico_haha_02:

matikasia, widzę że ty też niedzielkę od ruchu zaczełaś :ico_oczko:

a teraz Lolka uśpiłam , Alę wysłałam z babcią do Kościoła a sama muszę się szykować , bo idziemy do teściów na obiad :ico_haha_02:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość