emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 lis 2010, 15:54

Motylek22, bardzo fajny brzuszek
A jeśli chodzi o sny to ja ich nigdy nie interpretuje do rzeczywistości, uważam że nie mają z nią zwiąsku. Mogą mieć związek z naszymi przeżyciami, przemyśleniami ale nie z przyszłością. Ale w nocy jak się przebudziłąm to byłam poprostu przestraszona tym wszystkim.
ja uwazam tak samo

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 lis 2010, 16:02

Motylek22 śliczny brzuszek :ico_brawa_01: mój jest chyba podobnych rozmiarów :-D ale masz wysoko klamkę :ico_oczko: kupiłam sobie oliwkę z rossmanna, ale użyłam tylko raz, bo dla mnie za tłusta, albo za dużo jej nawaliłam :ico_noniewiem: a co do wagi, to u mnie jest tak samo, rano 1kg na plusie, a u gina wieczorem 2,5kg :ico_sorki:

Koroneczka no dokładnie, o ile damy radę się z miejsca ruszyć :ico_haha_01:

Murchinson ja po nocy mam nos strasznie zatkany :ico_sorki:

Emilia u nas co do świąt jeszcze się wyjaśni, bo mój mąż chciałby żebyśmy spędzili je sami, ale ja nie wyobrażam sobie nie spędzić ich z moją mamą, która jest sama :ico_sorki: na sylwestra koleżanka zapraszała nas do Poznania, ale to jeszcze zobaczymy.

Ja dzisiaj fatalnie się czuję, obudziłam się o 4:00 i oczy jak 5zł :ico_szoking: a jaka głodna byłam :ico_szoking: od wczoraj pobolewa mnie brzuch, głównie z prawej strony, promieniuje mi od podbrzusza w górę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-26, 15:05 ]
Patrycja dobrze, że z uchem już lepiej :ico_sorki: a nie wyobrażam sobie pizzy bez sera :-D

Nowa dostałam premię z pracy za drugie półrocze, a właściwie niecałe 4 miesiące, które przepracowałam, to poszalałam trochę z zakupami :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 lis 2010, 16:05

ale masz wysoko klamkę
tez to zauwazylam :-D :-D :-D
kupiłam sobie oliwkę z rossmanna,
ja wlasnie ostatnio chcialam sobie kupic albo oliwke albo plyn do kapieli dla mam, a nic u nas w rossmanie nie bylo :ico_noniewiem:
bo mój mąż chciałby żebyśmy spędzili je sami,
czyli tak jak moj :ico_puknij: tzn wymyslil, ze wigilie bedziemy robic sami, potem w pierwsze swieto do jego mamy, a wieczorkiem pojechalibysmy do moich rodzicow i tam zostaniemy na 2 swieto

[ Dodano: 2010-11-26, 15:06 ]
d wczoraj pobolewa mnie brzuch,
a bralas np nospe?
a nie wyobrażam sobie pizzy bez sera :-D
w sumie to ja tez nie hehehhe

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 lis 2010, 16:23

Emilia nie brałam no-spy, chyba nawet nie mam :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 lis 2010, 17:39

Emilia nie brałam no-spy, chyba nawet nie mam :ico_noniewiem:
moszesz wziac jeszce paracetamol

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

26 lis 2010, 17:40

Motylek22, piekny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My na swieta chcemy uciec do Niemiec, zeby tak wlasnie nie skakac z domu do domu bo niestety co roku tak to wyglada a teraz chcemy odpoczac i wszystkie 3 dni spedzimy z moimi dziadkami. Drogi sie troche boje bo jednak podroz trwa ok 14 godzin samochodem a mi siedziec dosc ciezko wiec postoje bedziemy robic pewnie czesciej.

Na sylwestra planow nie mamy, jakby ktos cos urzadzal niech da znac, moze wpadniemy :ico_oczko:

Ja tez uzywam tej oliwki z rossmanna i jestem z niej zadowolona, mi sie wlasnie wydaje ze dosc szybko sie wchlania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 lis 2010, 19:26

emilia7895, chyba wezmę sobie paracetamol, bo boli mnie cały czas i zaczynam się obawiać, że to wyrostek :ico_olaboga: juz kilka razy mi się odzywał, a podobno w ciąży też lubi dać znać o sobie.

patrycja_g, może ja jakąś inną to oliwkę kupiłam :ico_noniewiem: a podróż długa, ja bym się nie nadawała, nie wysiedziałabym tyle godzin z moimi bólami lędźwiowymi. A ogólnie czujesz się na siłach jechać tyle godzin? Lekarz nie ma nic przeciwko takim podróżom, bo mój za bardzo mi nie kazał.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 lis 2010, 20:49

Motylek sliczny brzusio juz łądnie sie wkształcil :ico_brawa_01: mnie teraz dopiero zaczyna cos ruszac, ostatnio jak dawałam zdjecie to jakos malutko było widac, a teraz z dnia na dzien wiekszy i wieczorem najbardziej.
A najbardziej mi sie podoba jak zmienia sie pępek to najbardziej wtedy widac ze brzusio rosnie :-D

markotka, mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej :-)

A co do swiat to ja tutaj w domu z tesciami na wigilie a w drugie swieto do rodzicow na obiad, sylwestra w domku spedze ze szwagrem i jego zona :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

26 lis 2010, 23:31

markotka, pytalam ostatnio i powiedzial ze na nie widzi przeciwskazan na dzien dzisiejszy ale zeby wziasc pod uwage ze wszystko teraz sie moze zmienic z godziny na godzine wiec az do wyjazdu na 100% pewna nie bede. Ta droga najgorsza ale wole samochodem niz samolotem jakos nie czulabym sie pewna przy tych zmianach cisnienia. Niby w drugim trymestrze mozna ale nie odwazylabym sie. No i zeby na miejscu bylo ok bo podwojne obywatelstwo mam ale sie tam nie oplacam i ubezpieczona nie jestem, wykupie ubezpieczenie tutaj ale to nie do konca to samo

Wlasnie wrocilam z fitnessu, super sie czuje taka porozciagana, piatek na 21 to tylko 4 osoby byly wiec taka fajna atmosfera. Teraz uciekam spac bo kolejny ciezki, edukacyjny weekend przede mna.

[ Dodano: 2010-11-26, 22:33 ]
a co do magnezu to ja biore 2 razy dziennie od 8tc jak mialam problem z krazeniem w nogach to wspomagalo leczenie i narazie nie kazal mi odstawiac wiec lykam, a miiesiac temu skonczylam kwas foliwy i teraz juz biore femibion 2 witaminy. Nie mialam pojecia ze to takie drogie, opakowanie na miesiac 55 zl :ico_szoking:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lis 2010, 07:08

a co do magnezu to ja biore 2 razy dziennie od 8tc jak mialam problem z krazeniem w nogach to wspomagalo leczenie i narazie nie kazal mi odstawiac wiec lykam, a miiesiac temu skonczylam kwas foliwy i teraz juz biore femibion 2 witaminy. Nie mialam pojecia ze to takie drogie, opakowanie na miesiac 55 zl :ico_szoking:
Kupuj przez internet - zamawiasz i odbierasz w aptece po niższej cenie, bez kosztów przesyłki i z mniejsza marżą. Zaraz podeślę Ci namiary na aptekę, sprawdź tylko gdzie dokładnie jest w Twoim mieście.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość