dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

01 gru 2010, 16:13

u nas bylo -20 stopni i woda nam zamarzła w kuchni :-D dobrze ze w łazience jest :ico_sorki:
to mieliscie przygode :ico_szoking: u nas bylo w nocy -13 w dzien tez kolo tego :ico_chory:
Kupiłam w sklepie za 5 zł,
dobry pomysl..ja dla syna w zeszlym roku kupowalam w auchan po 10 zl za pare :ico_oczko: w tym roku tez sie pewnie przyczaimy na promocje :ico_sorki:
A my nie wyprawiamy żadnych mega urodzin
my tez...za duoz wydatkow w grudniu-mikolajki,urodziny Matiego,imieniny meza,nasza rocznica slubu,swieta,a 3 stycznia urodziny Leny :ico_olaboga:
inia1985 napisał/a:
ale wychodzi jej parskanie :ico_oczko:
moja jakby wciągała :-D
mojej nawet nie próbuje uczyc... :ico_noniewiem:
Mała Psotka :ico_oczko:
mine ma niezla :ico_oczko: i fajne zabeczki jak perelki :ico_brawa_01:
dobrze jakby za tydzien ten snieg tez lezal to za duzo na egzaminie nie pojezdze :ico_haha_01: :ico_oczko:
to trzymamy &&&& za spelnienie zyczenia :-D
zaraz wam wkleje jakas fotke
ale fajnie :ico_brawa_01: jaki zamyslony :ico_haha_01:
ej zabawa polega na rozrzucaniu, kopaniu i gryzieniu zabawek i glosnym krzyczeniu przy tym :ico_szoking:
to jak moja..ona sie nie bawi niczym,ona rzuca albo wali zabawkami :ico_olaboga: a krzyki sa non stop,z radosci albo zlosci :ico_noniewiem:
a ja sie pochwale ze moj synek byl dzis p[pierwszy dzien w pkolu i bylo super,samych pochwal sie nasluchalam od przedszkolanek a on tez mega zadowolony :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 gru 2010, 16:28

,samych pochwal sie nasluchalam od przedszkolanek a on tez mega zadowolony
to swietny poczatek :ico_brawa_01: oby tak dalej :-) i synus ma troche akcji z rowiesnikami, fajnie, ze jednak zalazlo sie miejsce w pkolu dla niego

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

01 gru 2010, 16:33

fajnie, ze jednak zalazlo sie miejsce w pkolu dla niego
to wlasciwie tylko pnkt przedszkolny od 8 do 13 :ico_oczko: ale i to dobre :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 gru 2010, 16:36

od 8 do 13
na poczatek moze to i lepiej :-)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

01 gru 2010, 17:30

Witajcie.
Brr ale u nas zimno, przez cały dzień temperatura wahała się między 16-18 st :ico_chory: Wiadomo że znowu bez spaceru :ico_wstydzioch: A od jutra zostaję w domu sama z małą i biorę się za przygotowania do soboty...
Pochwaliłam moją małą, że tak ładnie śpi i wczoraj dała nam czadu :ico_olaboga: Zasnęła o 20.30, po półgodzinie wstała i przez godzinę nie mogłam jej uśpić ponownie. Potem pobudka o 1.20 (gdzie zasnęłam o 0.40 :ico_wstydzioch: ), no i tak co 10- 15 minut musiałam do małej wstawać. Ostatecznie o 2.30 dostała butle i nareszcie w miarę spokojnie zasnęła :ico_sorki:

Helen, rewelka to zdjęcie w podpisie. A co do Twojej psotki, to widzę że masz wesoło :ico_olaboga:
dorotaczekolada, fajnie że synek zadowolony z pobytu w przedszkolu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
anetka607, widzę że u Was podobnie ciepło jak u nas ;-) U nas na szczęście nic nie zamarzło, ale ja mieszkam na 4 piętrze...
leona, ale świetne te zdjęcia Marcela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i super, ze jazda się udała :ico_brawa_01: Ja zdawałam w grudniu egzamin, i akurat dzień wcześniej spadło bardzo dużo śniegu. Może to lepiej, bo można jeździć wolniej, nie widać wszystkich linii itp. Zdałam za pierwszym razem i tego samego Tobie życzę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

01 gru 2010, 17:56

witajcie,

Inia masz świetny pomysł tylko że k, powiedział że polbank nie uwzględnia najmu...tylko zastanawiam się czy na pewno się dowiedział o to...czy z góry założył że bank nie uwzględnia... :ico_noniewiem:
a u nas ziąb, byliśmy na spacerze ze 20 min, pomino rękawic myślałam że mi palce odpadną. Mały siedział wkulony w wózek, pod kocem i śpiworem :-)
muszę przemeblować w sypialni...nasze łóżko stoi przy kaloryferze, nie dość że to nie zdrowo to jeszcze tracimy ciepło i ciągle tam zimno :ico_noniewiem:

leona świetne foty :ico_brawa_01:
Shiva, oby taka nocka już się nie powtórzyła.

Ja muszę zacząć małego odstawiać od cyca. strasznie mnie gryzie :ico_noniewiem: w nocy budzi się na jedzenie i przez to jest niewyspany no i do południa najedzony a ja się martwię że nie chce śniadania...
w nocy zacznę mu podawać wodę i nosić...

muszę iść na pocztę :ico_chory: wrrr a tak zimno...
mały wczoraj stawiał samodzielnie kolejne kroki. Podchodził z łózka do mnie aż któregoś razu wyrwał w bok (chyba do zabawek) no i nie zdążyłam go złapać :( ma mega guza na czole :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

01 gru 2010, 18:16

temperatura wahała się między 16-18
alez zimno :ico_chory:
widzę że masz wesoło
strasznie nerwowe to moje dziecko :ico_noniewiem:
Ja muszę zacząć małego odstawiać od cyca
a mialam sie pytac, czy tylko ja jeszcze cycusiem karmie...
zacznę mu podawać wodę
moja jak do tej pory zadnej butelki ze smoczkiem nie akceptuje
i nosić...
to i Ty sie nie wyspisz :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

01 gru 2010, 20:50

podawać wodę i nosić...
wode jak najbardziej ale nie nos bo znow zly nawyk w nim wyrobisz i przywyknie :ico_olaboga: juz lepiej glaszcz po pleckach albo buzi.. :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

01 gru 2010, 21:03

moja jak do tej pory zadnej butelki ze smoczkiem nie akceptuje
w sumie juz jej nie potrzebna nawet, moja juz od dawna tylko kubeczki i butelki z dziubkiem
ma mega guza na czole :ico_placzek:
i tak bywa
i nosić...
moze lepiej nie :-D
temperatura wahała się między 16-18 st :ico_chory:
u nas tak samo wkoncu blisko, ale bylysmy na pare min na sankach i troche w sniegu ja wytarzałam :-D
przedszkolny od 8 do 13 :ico_oczko:
na początek w sam raz

Helen, ale Kiara ma mine łobuza :ico_brawa_01: i chyba policzki czerwone jak moja od zimna

Leona super zdjecia, ja moja tez tak dzisiaj wytarzałam

moja juz po kolacji i lata po pokoju z jednego konca w drugi :-D coraz lepiej jej to idzie, własnie papier jakis znalazla i trzeba bylo jej z buzi zabrac :ico_zly:

[ Dodano: 2010-12-01, 20:03 ]
jejku i chusteczkę mi z kieszeni wyjeła i podjadała, usmarkaną :ico_olaboga: nie wiem nawet kiedy

[ Dodano: 2010-12-01, 20:06 ]
http://allegro.pl/matalan-super-haftowa ... 65942.html kupilam malej, super w niej wyglada

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

01 gru 2010, 21:07

troche w sniegu ja wytarzałam :-D
odwzne jestescie..ja sie kurcze boje wyjsc z kluska na taki mroz :ico_chory:
jejku i chusteczkę mi z kieszeni wyjeła i podjadała, usmarkaną :ico_olaboga: nie wiem nawet kiedy
kolacje jej zrob :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-12-01, 20:08 ]
fajna sukienusia,jaka strojna,na swieta?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość