Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 lis 2010, 20:59

julchik22, wyniki chyba dobre.
Tobik miał badanie czy nie ma refluksu i NIE MA!!!! jest zdrowy! :ico_brawa_01:
dokładne wyniki dostaniemy w poniedziałek. bo mamy też dostać wyniki wymazu spod napletka. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 lis 2010, 23:27

Dla Krystianka i Dawidka za wasze kolejne miesiące :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tibby, o, super, że refluksu nie ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Kochane, co planujecie na Mikołajki i Boże Narodzenie dla Waszych dzieci?
Ja dla starszaków mam świetne układanki drewniane, kalejdoskopy. Mam nadzieję, że się ucieszą.
Ale dla Milenki nie mam pomysłu :)
Może taki pchacz z panelem który najpierw będzie sobie wykorzystywać na siedząco, a potem przy tym wstawać i pchać przed sobą, nie wiem. Ale to może pod choinkę.
A na 6go jakiś drobiażdżek mały....

NICOLA_1985

28 lis 2010, 16:59

hej
Julka :ico_brawa_01: za 5 miesięcy Dawidzia :-D
Tibby super, że Tpbiaszek zdrowy :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Martalka ja na mikołaja zamówiłam paczki na poczcie polskiej bo co roku organizują i będzie je wręczał święty mikołaj ze śniezynką :ico_oczko: rok temu tez Karolina dostała taki prezent ale niestety nie chciała nawet podejść do mikołaja i rozdarła się na cały głos bo się go przestraszyła ciekawe jak zareaguje w tym roku.. :ico_oczko: podejżawam , że tez będzie płakać :-)
a jeszcze od nas dostaną dzieciaki po prezencie bo chcemy sie złożyc z moja mamą na mikołaja ale jeszcze nie wiem co wybrać, a pod choinkę dla krystianka myślałam o interaktywnej kierownicy z fisherprice a dla karoliny albo o kuchni takiej zabawkowej (jej wzrostu) albo o laptopie edukacyjnym

ja zmykam robić kawe no i za naiedługo spodziewam się gości bo ma przyjechać szwagier z narzeczoną

aha mamy już chustę i sie nosimy dzisiaj nawet zmywalismy razem naczynia :-D jak porobie jakies focie to powklejam

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 lis 2010, 20:07


Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 gru 2010, 12:49

właśnie, co taka cisza/?????? :ico_szoking:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 gru 2010, 18:17

brrr zimno


Pada śnieg, pruszy śnieg,
wszędzie go nawiało.
Dachy białe już są.
Na ulicach biało.

Strojne w biel, w srebrny puch,
latarnie się wdzięczą.
Dziń-dziń-dziń-dziń-
dzwonki sanek brzęczą.

Pada śnieg, prószy śnieg
bielutki jak mleko.
W sklepach gwar, w sklepach ruch:
- Gwiazdka niedaleko!

Jeszcze dzień, jeszcze dwa,
chłopcy i dziewczynki!
Będą stać niby las
na rynku choinki

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 gru 2010, 14:43

Samanta, ładny tekst :)

Ja właśnie uczę się robić ozdoby na szydełku :ico_haha_01: Mam już aniołka i jakieś 1/3 gwiazdki :ico_haha_01:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

02 gru 2010, 18:18

Martalka!!!! Brawa za 1999 postów ;)

Znalazłam gdzieś na necie ten wierszyk ;)

Ja nie potrafię robić nic na szydełku ;( ale zamawiam gipsowe aniołki na allegro
http://allegro.pl/aniolki-50-szt-ozdoby ... 20212.html

jaką będziecie miały choinkę żywą czy sztuczną? My w tym roku chcemy żywą w doniczce, a niech pachnie nam lasem ;) i koniecznie duzo lampek co by Laura oka nie mogła oderwać ;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 gru 2010, 13:13

No ja myślałam, że umiem robić tylko łańcuszek :ico_haha_01: Ale chęci plus książka z opisem dziergania i heja :ico_haha_01:

Choinkę ŻYWĄ planujemy :-)
Mieliśmy 2 lata temu sztuczną, to te plastikowe igły opadały gorzej niż w żywej :-)
W zeszłym rokumieliśmy żywą. Ale niestety zapach bombek :ico_noniewiem: leżących w piwnicy, bllllleeeeee.... mysimi kupami capiło... Niby wymyte, łańcuchy wyprane, a waniało i tak :ico_oczko: W tym roku będzie ok, myślę, bo bombki czekają w pawlaczu :ico_haha_01:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

03 gru 2010, 23:39

;) my musimy ozdoby na choinkę kupić od podstaw bo zawsze mieliśmy sztuczną i małą ubraną na bordowo ;) ale czego się nie robi gdy ma się dzieci;) dużo i kolorowo ma być

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość