agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

07 gru 2010, 22:07

witam wszystkich.
dawno nie zagladalam ale nie mialam jakis czas netu.
wybaczcie le nie dam rady nadrobic :ico_sorki:

Widze ze sporo dziewczynek bedzie.u nas ma byc chlopczyk :-D Bedzie Nikodem :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 gru 2010, 22:38

Aga22 za synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 gru 2010, 23:03

agusia22, witaj, gratuluje syneczka

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 gru 2010, 23:13

agusia22, no to :ico_brawa_01: za kolejnego chłopaka :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 gru 2010, 10:49

agusia22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A nad moja rodzina chyba wisi fatum :ico_placzek: :ico_placzek:
pisalam Wam, ze 11.11 zmarl moj dziadek...
musialam sobie wszystko poukladac, bo z dziadkiem i babcia bylam bardzo zzyta... babcia miala miec teraz w grudniu operacje i przyjechac do nas na kilka dni w czasie swiat, a pozniej przed porodem zeby mi pomoc.
No i poszla na ta operacje, przebiegla dobrze, pozniej kolejna, bo zrobil jej sie krwiak w glowie, no i nastepna, bo znowu cos tam... i w efekcie koncowym nie wiem jak to powiedziec... czy mowic o niej w czasie przeszlym... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
babci obumarl mozg, a serce bije, dlatego, ze jest podlaczona do aparatow. Nie ma dla niej wogole juz ratunku :ico_placzek: :ico_placzek: a przeciez jeszcze nie minal nawet miesiac od smierci dziadka :ico_placzek: :ico_placzek:
dzisiaj juz latwiej mi sie o tym pisze i mowi, ale w glebi duszy nadal nie umiem sobie z tym poradzic :ico_placzek: :ico_placzek:
mam nadzieje, ze babcia jest szczesliwa teraz razem z dziadkiem...

I nich ten cholerny rok sie juz skonczy!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-12-08, 10:06 ]
Fintifluszka, ja to sie musialam prosic o to, zeby mi cokolwiek odpisali i to po ilu tygodniach jak to mieszkanie mamy juz od dobrych 5-6 tyg a ja zglaszalam chyba ze 3 tyg wczesniej :ico_zly:
ja poki co nie place tych 70€.. dzisiaj powinnam od nich dostac rachunek za ub. miesiac za tel. i sobie mysle, ze moze go wogole nie zaplace...
oni mi wysla upomnienie i sprubuje jakos to tak tez zrobic zeby to oni mi wypowiedzieli umowe... bo normalnie zygac sie chce!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-12-08, 10:08 ]
a no i apropo ruchow to nasza mala rusza sie masakrycznie duzo... zaraz po przebudzeniu ja czuje, w ciagu dnia to nawet jak na przystanku siedze i czekam na autobus to kopie...
i ledwo gdzies sie poloze to sie wierci, albo kopie, albo czkawke ma...
w nocy tez sie rusza
no i P. juz prawie codziennie kopniaki czuje :-D

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

08 gru 2010, 11:08

NowaSejana, strasznie mi przykro z powodu Twojego dziadka i babci.Bardzo Ci współczuje :ico_pocieszyciel:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 gru 2010, 11:14

NowaSejana, strasznie mi przykro z powodu Twojego dziadka i babci.Bardzo Ci współczuje :ico_pocieszyciel:
dziekuje kochana...
a ja tak bardzo chcialam im malenstwo pokazac, specjalnie mielismy w czerwcu do PL jechac :ico_placzek:
Fintifluszka, wlasnie dostalam maila od 1&1, ze mnie przepraszaja, ze musialam u nich reklamacje skladac i ble ble ble... Kontaktowali sie z Tele Comem i T-Com podal im termin podlaczenia nas do sieci na 9.12 :ico_szoking: a dzisiaj 8.12 jest a ja zadnego listu od T-Comu nie dostalam, o ktorej ten technik przyjdzie itd, a 1&1 chce ode mnie nowy numer telefonu :ico_olaboga: normalnie paranoja... to wszytsko mnie zaczyna smieszyc

[ Dodano: 2010-12-08, 10:18 ]
zrobione dzisiaj
23 tyg 2 dni
tak, jak wczesniej obiecalam
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 gru 2010, 11:32

Sejanka, moze tak mialo byc z Twoja babcia :ico_noniewiem: wiesz ludzie po tylu latach razem nie potrafia juz czasami zyc bez siebie i po prostu... odchodza, w taki czy inny sposob... moze tak jest lepiej dla Twojej babci...?

co do telefonu to dalam kubie na sticku list do tych partaczy, ma go wydrukowac w pracy i mialam isc na poczte go wyslac razem z kilkoma kartkami swiatecznymi, ale deszcz u nas leje strasznie :ico_olaboga: a moje dziecko zakatarzone od rana, nawet mial lekka temperature :ico_noniewiem:
mnie poirytowalo to, ze tyle mi kazali czekac, podczas gdy dawno juz moglam sobie inna siec zamowic i miec internet, a po drugie, ze to ich problemy techniczne, a nam kaza tyle kasy za zerwanie umowy placic :ico_puknij: ale niech bedzie byle to miec za soba. kolega nam znalazl taka siec, gdzie za 40kilka e bedziema mieli internet, telefon i telewizje z polskimi kanalami :-)


moja dzidzia sie rusza jak spokojnie siedze, co sie nie zdarza zbyt czesto :ico_noniewiem: w ciagu dnia jak tak latam z miejsca w miejsce to tylko czuje jak czkawke ma :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-12-08, 10:33 ]
hihi, no i brzusio jaki juz duzy...

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

08 gru 2010, 11:39

I nich ten cholerny rok sie juz skonczy!!!!!!!!!!
współczuje straty bliskich osób...
Ale ten rok jest naprawdę okropny, u mnie w rodzinie też niedawno moja 92 letnia prababcia zmarła tydzień przed moim ślubem... a kupiła już sobie buty na wesele...
Z moim dziadkiem też kiepsko, operacje przechodzi i źle to znosi.
Oby kolejny rok był szczęśliwszy!!

ale brzuszek masz wypukły ładnie :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 gru 2010, 11:40

Fintifluszka, z tego jak rozmawialam z babcia to sie cieszyla, ze do nas przyjedzie, chciala nam jakies ciuszki przywiesc dla malenstwa, cieszyla sie, ze wszystkie sprawy papierkowe zalatwila, nie wybierala sie na tamten swiat.. Caly czas za nia placze, codziennie i wiem, ze ona tego by napewno nie chciala, ale ja tak strasznie sie cieszylam, ze sie zobaczymy.. i okazuje sie, ze nawet 3 tyg do przodu nie mozna planowac :ico_placzek: :ico_placzek:

a 1&1 nic nie pisal mi teraz w mailu o kosztach, wiec w sumie sama nie wiem o co im chodzi, bo do domu dostalam list, ze jesli chce zeby mnie podlaczyli mam te 70€ zaplacic, a na mailu napisali, ze jutro mnie T-Com podlaczy i o kosztach ani slowa...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość