NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 gru 2010, 19:25

a ja czekalam na tego technika i dalej czekam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
normalnie zygac sie chce :ico_zly: a mial byc pomiedzy 16 a 18.... nawet nonono nie zadzwonil powiedziec dlaczego nie przyjdzie :ico_zly:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

09 gru 2010, 20:43

NowaSejana trzymaj się kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A my już po wizycie, może zaczne od tego , że mala znowu sie nie za bardzo pokazała . nie na tyle żeby płyte nagrać, ponieważ cały czas jest przytulona do łożyska!!! Ale widzieliśmy jak sobie " cmoka" buziulką!!! I wiecie co ona juz wazy 1124g :ico_szoking: Jest ułożona główką w dół !! :ico_brawa_01:
Jeśli o mnie chodz to mi tez spadło żelazo i muszę brać i jeszcze globulki dopochwowe bo jakies zapalenie mi się wdało :ico_noniewiem:

Postaram się zaraz zdjęcie wkleić!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-12-09, 20:50 ]
Wiecie z tym zdjęciem to nie
wyjdzie bo coś bardzo niewyrazne :ico_zly:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

09 gru 2010, 22:02

ewelcia1245, fajnie ze z dzidzia wszystko dobrze :ico_brawa_01:
A jaka juz duza :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A plyte jeszcze zdazycie nagrac :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 gru 2010, 22:14

NowaSejana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Babci napewno tam bedzie lepiej!!!

[ Dodano: 2010-12-09, 21:16 ]
Aniaaa Agusia22 tez mam podobna morfologie i lekarz mi przepisal zelazo -ja mam na razie 1 tabletke dziennie! A infekcje tez jakas podlapalam i dostalam globulki Gyno-pyvaryl i krem Pimafucort.

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 gru 2010, 22:33

hej
Przepraszam, że tak wyskakuję jak Filip z konopi :ico_oczko: i wcinam się w wątek.
Ale... chciałam pogratulować Adze216 Córeczki pod serduszkiem :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

09 gru 2010, 23:16

Witam wieczorem :-)
NowaSejana współczuję Ci bardzo :ico_pocieszyciel:
ewelcia1245 Ale dzidzia duża,super :ico_brawa_01: ważne,że zdrowo się rozwija :ico_brawa_01:
aga216 Ale smaków narobiłaś..mmm... :-D
A ja jestem dzisiaj po wizycie u lekarza a jutro czekają mnie badania. Dostałam uczulenie i piersi zaczęły mnie tak swędzieć,że szok a o sutkach nie wspomnę :ico_sorki: Za nie długo zadrapie się na śmierć... Krem przeciw rozstępom odłożyłam jakiś czas temu bo myślałam,że to on mi zaszkodził i smarowałam się oliwką. Ale dalej jest to samo i jeszcze te piersi :ico_olaboga: Lekarz zalecił mi badanie na wątrobę bo stwierdził,że od tego mogą być objawy :ico_szoking: Jak na razie do wyników badań będę brać tylko wapno i puder w płynie... Mam nadzieje,że wyniki będą pozytywne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 gru 2010, 23:35

NowaSejana, koniecznie zapytaj gina o tę konsultację okulistyczną

co do hgb dziewczyny to ja mam 11,8 i lekarz mówi że jak na ciężarną to jest dobrze, hct poniżej normy ale nienajgorzej, ja też łykam żelazo jeszcze dodatkowo.

ewelcia1245, ale duża córcia :ico_brawa_01:
Dostałam uczulenie i piersi zaczęły mnie tak swędzieć,że szok a o sutkach nie wspomnę :ico_sorki: Za nie długo zadrapie się na śmierć...
:ico_olaboga: no to życzę by badania wyszły pomyślnie.

[ Dodano: 2010-12-09, 22:36 ]
aga216 no właśnie pysznie to ciasto wygląda :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

09 gru 2010, 23:43

agusia22, tabogucka, no to pewnie też będę musiała coś dodatkowo brać.
A dziewczyny bierzecie jakieś witaminy ?
Bo ja od początku ciąży 1x1 kwas foliowy 15mg i 3x1 magne B6 i tak sobie myślę,że może trzeba by się zaopatrzyć w jakieś witaminki jeszcze.. hmmm :ico_noniewiem:

NowaSejana, normalnie aż się nóż w kieszeni otwiera na to co oni robią i jak klientów traktują :ico_zly:

ewelcia1245, szkoda,że się płyty nie udało nagrac ale najważniejsze,że wszystko dobrze i zdrowo dziewczyna rośnie :-D :ico_brawa_01: :-D A waga imponująca jak na ten tydzień :ico_szoking: :-D :ico_szoking:

Gwona, tak po prostu Cię swędzi czy dostałaś np. jakąś wysypkę ?
Może zaczęły znowu rosnąc i swędzą :ico_noniewiem: Ja tak miałam jakiś czas temu i tak się drapałam,że ślad zostawał po paznokciach :ico_wstydzioch: ale po staniku zorientowałam się o co chodzi :ico_haha_01:
Dobrze,że lekarz Cię skierował na badania, zrób je jak najszybciej,bo to ważne!!
Trzymam kciuki,żeby wszystko szybko przeszło :-)

Powiem Wam,że dzidziuś tak mnie już kopie,że nie mogę za długo siedzieć przy kompie albo jak już muszę to nie mogę być zgarbiona, tylko jak najbardziej wyprostowana albo położyć się na fotelu,żeby brzuszka nie przygniatać,bo protestuje bardzo i dostaje takie kopniaki,że szok :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
U samej góry już czuję, zwłaszcza od wczoraj jak dzidzia się przekręciła i leży nogami CHYBA do góry :ico_oczko: Bo wcześniej czułam z lewej strony rozpychanie,a z prawej kopniaki :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Super być w ciąży,a czas tak szybko leci i zaraz będziemy tęsknić za brzuszkami :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 gru 2010, 00:08

A dziewczyny bierzecie jakieś witaminy ?
Ja biore Pregnacare-taki zestaw dla ciezarowek i to zelazo ale to sie jakos inaczej nazywa i czasem Prenalen

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 gru 2010, 09:14

ewelcia1245, spora juz ta Wasza coruchna :ico_szoking: a co gin na to??

Aniaaa, ja biore folik 1 raz dziennie i magnez 3 razy dziennie. Od czasu do czasu lykam zalezo, ale sama sie boje na wlasna reke, a gin tez nie zalecil poki co

Dzisiaj juz jestem spokojniejsza...
Babcia snila mi sie w nocy, stala i patrzyla na mnie, byla usmiechnieta, promieniala szczesciem, wiec mysle, ze jest jej dobrze, a to dla mnie najwazniejsze. Uspokoilo mnie to bardzo...
Mama pisala mi rano, ze babci w nocy podnioslo sie cisnienie, ale nadal jeszcze wszystko funkcjonuje.. Nie wiedzialam, ze to moze tak dlugo trwac :ico_placzek:

No i wczoraj dzwonili do mnie z tel., ze aktywowali mi telefon a technik niekoniecznie musial przyjsc i aktywowali to pod numerem domu 42A :ico_puknij: a my mieszkamy pod 34A juz im to zglaszalam kupe razy :ico_puknij: i nie wiem co w koncu z tego wyjdzie :ico_olaboga: pewnie dalej bedziemy czekac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość