fafrelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2010, 14:10

29 lis 2010, 14:10

Dziękuję za wszystkie rady:)
Muszę poszukać jakiegoś sklepu z panią brafitterką:) choć po radach kotschrodingera sama też może sobie poradzę:)
Nie byłam nigdy przekonana do zakupów w necie, ale jak nie znajdę innej opcji to kupie i w necie:) Sporo stronek przeglądam ostatnio przeglądam i znalazłam komplet, w którym się zakochałam:) W modnych szarościach, zdobiony tak, że aż tęsknię za latem:) Chciałam Wam pokazać, ale nie mogę dodać zdjęcia:( nie wiem jak:(

Awatar użytkownika
Art.Prezenty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 31 sie 2010, 08:45

09 gru 2010, 15:13

Ja również kiedyś nie byłam przekonana do zakupów w internecie,ale teraz wiem że to nic strasznego. Trzeba tylko znalezc uczciwy sklep.

fafrelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2010, 14:10

10 gru 2010, 14:59

Wiem, że to nic strasznego, ale mimo wszystko ja jeszcze spróbuję kupić w sklepie:) Komplet o którym wcześniej pisałam i który tak mi się spodobał znalazłam na stronce producenta który ma wiele sklepów i do tego pracują w nich panie brafitterki :) dlatego wybiorę się najpierw tam:) Jak mi się tam nie uda nic dobrać to dopiero wtedy będę zamawiać w internecie :)

jadziulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2010, 12:18

15 gru 2010, 12:28

hej dziewczyny ja też mam podobny problem, a właściwie także zostałam obdarzona przez naturę. byłam u brafitterki, dobrała mi rozmiar, ale moja bielizna nie jest wcale sexy... oczywiście wygodna, nie nosiłabym innej. biustonosze mają jednak szerokie ramiączka i nie wygląda to najładniej... intimissimi w ogóle się nie nadaje dla mnie, choć bieliznę mają ładna :) możecie mi polecić coś sprawdzonego? co do zakupów internetowych to się też się zraziłam. nie ma opcji, żebym kupiła przez neta! :)

fafrelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2010, 14:10

15 gru 2010, 12:43

Jadziulko ja właśnie znalazłam piękny komplet (z corin) w Inernecie. Nie pisałam wcześniej co to za firma, bo nie chciałam, żeby posądzono mnie o reklamę, ale można u nich kupić bieliznę na całkiem spory biust i wcale nie mają takiej bardzo zabudowanej czy z szerokimi ramiączkami. Byłam zaskoczona, bo właśnie takiej się spodziewałam, ale o dziwo znalazłam coś kolorowego i wcale nie 'babcinego' :) Chciałam dodać fotkę, ale nie mogłam :( więc sama sobie może popatrz na ich stronce.

jadziulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2010, 12:18

20 gru 2010, 16:35

fafrelka jesteśmy na forum bielizny, gdzie sobie doradzamy i sugerujemy jedynie :) nikt cię nie posądzi spam :) więc spoko. dziękuje za info o corin. sprawdziłam i... jestem pod wrażeniem! dawno nie widziałam tak pięknej i eleganckiej bielizny! tylko mam jeden problem - nie ma u mnie w mieście ich salonu :( więc nie wiem, czy uda mi się ją kupić, bo trochę nie jest mi na rękę jeżdżenie tylko po biustonosz... choć w końcu pewnie i tak będę musiała kupić porządny :/ a u mnie w miasteczku nie ma profesjonalnych salonów... hm, może to pomysł na biznes? :P

fafrelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2010, 14:10

21 gru 2010, 14:06

Może i dobry pomysł :) mało jest jeszcze sklepów, gdzie potrafią ubrać odpowiednio każdy biust :) A corin ma też sklep internetowy, więc jeśli jesteś pewna swojego rozmiaru (możesz sobie też sprawdzić rozmiar na ich stronie w tabeli rozmiarów), możesz zamówić online:) i potem tylko czekać na przesyłkę.

jadziulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2010, 12:18

05 sty 2011, 11:43

wiesz, ja generalnie nie mam nic przeciwko zamawianiu przez internet :) rozmiar mam już wymierzony i myślę, że dobrze. tylko zastanawiam się, czy corin ma normalną czy swoją rozmiarówkę? bo np effuniaki są trochę zaniżone. to jak? wiesz może? :)

Awatar użytkownika
Limonetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 12 mar 2011, 15:39

11 lis 2011, 23:13

Również mam duży biust i szczerze mówiąc nie mam problemu z zakupem bielizny. Kupuję zazwyczaj polskie marki. Dla przykładu można podać biustonosz Chicago Kinga czy biustonosze Kostar. Nie wyglądają na babcine, a mają dostępne duże rozmiary. Czasem trzeba po prostu dobrze poszukać :) Jak ma się dobrany rozmiar stanika to można znaleźć coś w sklepach internetowych tak jak wpominały moje poprzedniczki.

pszczolka2004
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2011, 12:25

20 lis 2011, 13:10

Witajcie dziweczyny,
też mam problem dużego biustu jednak ostatnio znalazłam w Poznaniu na deptaku sklep gdzie są wspaniałe Link usunięty przez osługę forum Już niedługo kolejne okazje: mikołajki, sylwester, Link usunięty przez osługę forum gdzie można będzie się elegancko, seksownie, i zmysłowo ubrać.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2011, 20:39 przez pszczolka2004, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość