agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

10 gru 2010, 17:04

tabogucka, gratuluje mieszkanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tez czasem czuje tekie uderzenia w kroku -malo przyjemne-te z sie zastanawiam czy to synus tak nisko kopie??? :ico_szoking:
ja tez tak czesto czuje.W ogole jakos nisko czuje ruchy.Pytalam sie mojej gin czy nie czasami za nisko ale wszystko jest dobrze :ico_noniewiem:
A Wy gdzie najczesciej czujecie ruchy?
Bo ja jakis 3 palce ponizej pepka.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 gru 2010, 18:46

NowaSejana ja też słyszałam, że za wcześnie kupuję, aż w końcu największe rzeczy zostawiłam po porodzie i mąż musiał wszytsko kupić, jak ja leżałam w szpitalu. Pozbawiłam się radości z kupowania rzeczy dla maleństwa. Teraz już nie słucham. Jak macie okazję to nie zastanawiajcie się tylko kupujcie.

A Wy gdzie najczesciej czujecie ruchy?
ja pod żebrami od jakiegoś czasu

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 gru 2010, 19:03

Inuno, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 23 tydzień :ico_ciezarowka:
ja czytalam gdzies o wczesniaku z 21tygodnia ( 2 tyg. przed legalnym limitem aborcji w USA) ktory przezyl!!!
Też kiedyś o tym czytałam,że dziecko przeżyło, jest już duże i ma się dobrze,a przecież niektórzy potrafią usnunąć tak późną ciążę :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_olaboga:

Blanka26, no właśnie nie o samą kość ogonową tylko gdzieś w okolicy taki ból :ico_noniewiem:
Kopniaczki też czuję tak bardzo nisko,że czasem w szoku jestem,że aż tak nisko ale to nie o kopniaczki mi chodzi,tylko taki dziwny ból :ico_noniewiem: Ale nie ważne, najważniejsze,że rzadko się zdarza i przechodzi jak rozchodzę :ico_oczko:

patrycjaaa musisz być przygotowana na komentarze i uwagi ale nie trzeba się nimi przejmować, tylko robić tak jak Ty uważasz :-) Na początku na pewno nie będzie łatwo :ico_oczko:
NowaSejana napisał/a:
Tylko, ze jak ja juz wychowalam blizniaczki to ciekawe jakie rady dostane od swojej przyszlej tesciowej heheh

na pewno bezcenne :-D
Też tak myślę :ico_haha_01: :ico_haha_01:

NowaSejana, jasne,że łóżeczko i wózek mogą poczekać,a przynajmniej najdroższe wydatki będziecie mieli za sobą, pewnie za małe pieniążki, więc tym bardziej się opłaca :D

agusia22 ja różnie czuję ale w sumie w każdej części brzucha po troszkę. Moja dzidzia często się kręci w różne strony i odczuwam to bardzo,bo tak się brzuch naciąga,że szczypie :-D Raz na samym dole, raz w którymś boku, a raz pod żebrami :-D :-D i nie wiem po czym dzidziuś kopie tak wysoko ale czasem zaboli i muszę się aż wyprostować :-D Straszna wiercipięta ten mój dzidziuś,bo córcia taka ruchliwa nie była :-D :-D

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

10 gru 2010, 19:16

Dziewczyny , u mnie mała kopie od jakiegoś czasu wysoko, aż pod biust, ale jak jestem zgięta np. siedze przy komputerze to czuje takie jakby łaskotanie poniżej pępka do momentu az sie nie wyprostuje :ico_haha_02:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 gru 2010, 20:08

tabogucka, gratuluje mieszkanka
Dziekuje!!! Sama nie moge jeszcze w to uwierzyc!!! :ico_oczko: Wlasny dom... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-10, 19:10 ]
,że czasem w szoku jestem,że aż tak nisko ale to nie o kopniaczki mi chodzi,tylko taki dziwny bó
Ja to czuje jak by mnie ktos kilka razy palcem pstryknal w kroku ale tak od srodka :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 gru 2010, 21:31

tabogucka, no to dzidziuś,bo mam identycznie czasem :-D Zwłaszcza jak stoję to tak niziutko dostaję kopniaczki :ico_haha_01:
A wiecie co, pamiętam jak z Karolką w ciąży męczyły mnie zaparcia,a teraz "odpukać" jak się dzidzia rusza to czuć i słychać jak jelita pracują i co najważniejsze jak się tak intensywnie rusza to później kupka murowana :ico_wstydzioch: :-D
Co do tych bóli w kroku zapytam doktora na wizycie :-)

Siedziałam ostatnio troszkę na allegro i zdecydowałam,że kupimy huśtaweczkę dla dzidziusia :-D
Taką:
Obrazek

Mam nadzieję,że się sprawdzi :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 gru 2010, 21:33

Mój synus szaleje raczej wieczorkiem tak po pepkiem czuje i w spojeniu lonowym,w dzien tez czuje ruchy ale rzadko ale ja caly dzien na nogach i w ruchu

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za domek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas tynkarze beda konczyc to juz jakos bedzie wyglądac w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 gru 2010, 21:38

magda1614, super,że będziecie mieli swój domek :-D :ico_brawa_01: :-D

Nam się marzy ale chyba nic z tego nie będzie :cry:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

10 gru 2010, 21:52

Cześć !!
Ale mam zaległości :ico_szoking:
Przeczytałam wszystko ale połowy już nie pamiętam ;-)

Wszystkim dziewczynom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: za kolejne tygodnie!!

patrycjaaa oj to współczuje mieszkania z teściami ;-p Ja jestem strasznie szczęśliwa, że będziemy mieszkać osobno.
I już zarządziłam, że pierwsze 2 tygodnie po urodzeniu nikt ma się nie pojawiać w odwiedziny! (chyba że sama zadzwonię) Gdyż to moje pierwsze dziecko, chce się oswoić z nową sytuacją. Sama ogarnąć kąpanie, przewijanie itp, bez żadnych złotych rad, bo głowę będę miała wielką :ico_szoking:
Moja teściowa jak to usłyszała to kwaśną minę zrobiła :ico_haha_01: ale trudno, te 2 tygodnie wytrzyma :-)

Mój mały to często kopie w okolicach pępka albo nawet nad pępkiem. W dole raczej rzadko.

tabogucka, Super :ico_brawa_01: za domek. Ja w lutym się do swojego mieszkanka przeprowadzam i dziś już jeździliśmy oglądać jakiś wypoczynek, łóżko i szafy, bo wszystko trzeba kupić. Tyle pięknych mebli jest do wyboru, że nie wiem co wybrać :ico_olaboga: A ja zamiast zajmować się studiami to rozmyślam jak urządzić mieszkanko :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 gru 2010, 22:07

Dobrusia, no i dobrze zrobiłaś :-) ja też oznajmiłam rodzince i wszystkim w koło,że nie chce,żeby przychodzili zaraz po naszym powrocie do domu,a co najmniej 2 tyg później albo jak zadzwonię,bo nie zapowiedziany wizyty to już w ogóle masakra :ico_olaboga:
Pamiętam,że przyszła znajoma chyba jak Karolka miała tydzień,a ja w majtkach siatkowych i koszulce męża, ledwo po drzemce z córcią,a ta mówi,że zapomniała zadzwonić :ico_puknij:

I tak fajnie wszystko ogarniasz,bo przecież teraz na głowie masz zakupki dla maluszka, siebie, studia i urządzanie mieszkanka i to wszystko przed samym porodem :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość