Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 gru 2010, 21:48

ale po porodzie będziemy miały tego ażaż .
to na pewno ale mnie taka ochota bierze że już się po nowym roku zabieram za to :-) zresztą tak jak mówisz.. nigdy nic nie wiadomo :-)
przekazywać jak macie ochotę
ja mam jak najbardziej :-D
Chyba mi ciąża służy :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 gru 2010, 21:57

Agniech pisz jak się czegoś dowiesz, będziemy wdzięczne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 gru 2010, 22:55

hej

ja cały dzień leniuchuje , a maż od rana synkiem się zajmuje, sprząta , więc tylko rosół dziś gotował, bo szarlotka wczoraj piekłam i wczoraj łazanki robiliśmy to na dziś zostało :-D

@gniecha super te informacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi wygodniej jest spać na prawej stronie, bo jak przekładam się na lewą to tylko na 10min i wszytko mnie boli :-)

Tynusz fajna taka impreza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja muszę najpierw szafę kupić by potem prać i prasować ubranka, bo jak na razie leżą w kartonie :-)

Buzok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za same 5 i jedną 4 z matematyki, nie popisałaś :ico_nienie: , hehe żarty :ico_haha_01: , piekne oceny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basia w końcu mi sie pokazało zdjęcie twojego aniołeczka , piękne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

12 gru 2010, 23:37

fajna taka impreza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zrobię dużo słodkości- oczywiście dla koleżanek..

ja ciuszki trzymam w komodzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 gru 2010, 23:39

ja ciuszki trzymam w komodzie :ico_sorki:
ja w domu nie mam żadnej szafy tylko 2 komody, w 1 trzymam swoje i męża ubrania, a w drugiej takiej małej są ubrania Michaela, więc nawet nie mam gdzie Nell wcisnąć i musowo muszę wstawić szafę do pokoju dziecięcego , ale też jakąś małą

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 gru 2010, 00:17

musowo muszę wstawić szafę do pokoju dziecięcego
a mnie niedawno przywieźli ogromną szafę, którą jakiś czas temu zmówiliśmy z mężem, tylko muszę się zebrać i poprzekładać do niej ciuchy swoje i małego, bo mąż już swoje przeniósł, a Oliwia ma w swoim pokoiku szafkę na swoje

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 gru 2010, 09:55

Witam poniedziałkowo :-)
Cały weekend zajęty, w sobotę rano zajęcia, później chrzciny, wróciliśmy wieczorem do domu, a w niedzielę rano znów zajęcia, a wieczorem mój mężulo zabrał mnie na randkę do restauracji meksykańskiej. Ula poszła do mojej kuzynki, a my mieliśmy wychodnie :-) Bardzo miło spędziliśmy wieczór, choć myśli o Uli bylły cały czas. Doszliśmy do wniosku, że nasze życie kręci się jeszcze póki co wokół Ulesi :-)

Też mam zamiar zabrać się za pranie ubranek po nowym roku, muszę je zabrać od kuzynki i kupić jakąś komodę, bo nie będę miała gdzie te ciuszki poukładać...

Basia, Twój mały aniołeczek jest przesłodki, super, że tak pozuje do zdjęć :ico_brawa_01:
@gniecha, cenne rady nam tu podałaś, podawaj ich więcej, ja wprawdzie mam miećcesarkę, ale rady jak najbardziej przydatne. Jak byłam w ciąży z Ulą to też chodziliśmy z mężem na szkołę rodzenia i uważam, że to jest świetna sprawa i polecam teraz wszystkim mamom, któe nigdy w takim szkoleniu nie uczestniczyły. Dowiedzieliśmy się tam wielu cennych rad, ćwiczenia do porodu, jak pomagać dzidziusiowi się urodzić, jak przystawiać do piersi, takie myślenie się zmienia i nastawienie. Rady co do laktatora, kosmetyków, opisy jakiś wysypek i chorób i porady jak reagować. Także fajna sprawa :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 gru 2010, 10:14

u nas jest duża komoda tego faceta co od niego wynajmujemy dom, bo inaczej tez byśmy musieli kupić.. chociaż nie powiem że jedna taka to mi się marzy :-D

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 gru 2010, 10:18

witam
wkońcu będę miala czas was doczytać!!!!!!!!!!!a pewnie mi to zajmie pół dnia!!!!!!!!!!!
Mikołaj dzis pierwszy raz od prawie 3 tyg w przedszkolu....tak mi smutno bo wszedł i nie mógł sie odnaleść ...mało dzieci chyba 10 a ja dziś pierwszy raz Mikołaja budziłam do przedszkola bo od tych 3 tyg spał prawie do 9 a wczoraj do 10 co mojemu dziecku nigdy się nie zdarzyło bo on do porannych ptaszków należy..jutro musimy wcześniej wstać bo ja na 9 do gina jadę,więc nie wiem jak to będzie..

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 gru 2010, 14:14

hej

u nas dzień jak normalny, tylko jakaś słaba jestem , spać mi się chce, ale ciśnienie mam ok , na obiad mam rosół bo został z wczoraj i zrobię jeszcze ziemniaczki w plasterkach z jajkiem i pomidorkiem w śmietanie , taka moja zachcianka :ico_oczko:
a mnie niedawno przywieźli ogromną szafę,
ja nie chcę takiej dużej, tylko taką małą, max szerokość 90cm
mój mężulo zabrał mnie na randkę do restauracji meksykańskiej.
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Doszliśmy do wniosku, że nasze życie kręci się jeszcze póki co wokół Ulesi :-)
no dokładnie tak jest :-)
ja jak wyjdę choćby na godzinkę do lekarza to wracam tak stęskniona za synkiem jakbym go wieki nie widziała :-)

anijka, pewnie wszystkie dzieci chore co??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość