tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2010, 16:16

Czesc !!!
Agusia22za 24 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2010-12-13, 15:21 ]
a ja wam dorzuce do tych nerwow!!! Bo ja to zaraz ocipieje!!! :ico_zly: Ja mam dalej problem z ta noga ...a tu rano do mnie z pracy dzwonia zebym wczesniej przyszla ...ale zostala do konca!!! Zdurnieli do reszty???!!! ale dobra dokustykalam godzine wczesniej!!! Dalej kustykam i juz wiem napewno ze sie bez lekarza nie obedzie...a oni mi w przychodni ze albo dzis na 5pm albo dopiero w sobote :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: !!! Natomiast w paracy chca zebym zostala do 5pm :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I co jam nonono(sorry za jezyk ) zrobic???

[ Dodano: 2010-12-13, 15:22 ]
O nie wiedzialam ze tu sie nie da przeklinac :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-12-13, 15:25 ]
A chce koniecznie do lekarza jak najszybciej bo :po pierwsze boli (juz 5 dzien a to chyba nie znaczy nic dobrego) a po drugie to chce od niego zwolnienie bo jak nie to kogos zamorduje!!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 gru 2010, 16:59

tabogucka, oj, biedna Ty..
a nie mozesz w pracy im powiedziec, ze nie zostaniesz, bo masz wizyte u lekarza i koniec

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

13 gru 2010, 17:14

witam
u mnie ok dzis sprzatnęlam troszke w kuchni i jutro planuję ją skonczyc a tylko mi zostalo w szafkach poukladac :-) no i tak planuje do piatku zrobic tak z grubsza porządki w domku,a wczoraj sie kiepsko czułam :ico_sorki: :ico_sorki: glowa mnie bolala strasznie :ico_zly: ale dzis juz ok :ico_brawa_01: niunio szalej wieczorem na maksa ale w dzien to juz tak mniej jakis leniwiec jest chyba :-D :-D

NowaSejana, Agusia za kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka, ty idz z tą nogą do lekarza bo wiesz widze ze to jest nie za ciekawe u ciebie :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

13 gru 2010, 17:48

Cześć :ico_ciezarowka:

Dziewczyny, Wy też tak macie, że po najedzeniu się czujecie się takie ociężałe?
Ja normalnie czasami usiedzieć nie mogę tak mi ciężko na żołądku, czuje, że normalnie wszystko mi do gardła podchodzi ;-p

tabogucka, oj Ty to się z tą pracą nerwów najesz... :ico_szoking: chyba jeszcze nie spotkałam osoby, która tak jak Ty nienawidzi wręcz swojej pracy :ico_oczko: Ale w sumie masz powody, jak tam takie osoby nieprzyjemne...
Ale ja pójdziesz na zwolnienie to będziesz mogła sobie odpocząć :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 gru 2010, 20:00

Dobrusia-ja tez tak mam po jedzeniu, az zgagi dostaje, bo czuje, ze mi wszystko w gardle stoi :ico_olaboga:

bylismy u okulisty-wszystko ok na szczescie :-)

Sejana, my mamy prywatne w LVM i podobno skladka 420e za 3 os to malo i dlatego te 600 mamy wkladu wlasnego-to jest wlasciwe nie do wykozystania, pozostajesz na tej granicy ok 500e na koniec roku, wiec oprosz skladek 420e jeszcze musisz liczyc te 1500-1800e rocznie, popierdzielone, ale jak chcielismy zmienic taryfe to nam nasz agent powiedzial, ze zeby tych 600e nie pokrywac to bysmy musieli placic 100% wiecej-po narodzinych dzidzi to by byl tysiak miesiecznie, wiec sie nie oplaciza zadne skarby... #dzisiaj za okuliste tez musielismy sami zaplacic 53e i nie ma zmiluj...

a z kontem bankowym tez to znam, wplacisz sobie na jedno, a na drugie ci zabiora :ico_zly:

[ Dodano: 2010-12-13, 19:04 ]
Tabogucka, nie szczyp sie tak z nimi cholera, tak po tobie jada w tej robocie ze szok, a wciazy jestes i nie mozesz sobie isc do lekarza??

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

13 gru 2010, 20:08

NowaSejana No a u mnie zmiany nie zmiany..ciężko to nazwać. Mogę tylko rzec,że "mój" odezwał się do mnie i chce się zmienić. Chce być dla mnie i dla dziecka :ico_szoking: Chce znaleźć normalna stałą pracę w Polsce...żeby być na miejscu. A ja sama nie wiem co o tym myśleć,tak bardzo mnie zranił tym wszystkim. Nie potrafię mu zaufać,że będzie wszystko w porządku...Za bardzo się nacierpiałam przez ostatni okres :ico_olaboga: I jeszcze wczoraj się dowiedziałam,że jego siostra też jest w ciąży więc w przyszłym roku będziemy razem z wózeczkami śmigać. :-D

[ Dodano: 2010-12-13, 19:09 ]
Dobrusia Ja też tak mam więc chyba to jest normalne. Nie raz zjem jogurt i zaraz dostaje zgagi...

[ Dodano: 2010-12-13, 19:14 ]
A ostatnio zauważyłam,tylko nie wiem czy to tak niby wygląda...
Nie raz mi się tak brzuch twardy zrobi jak leżę i mam wrażenie ,że wtedy dzidzia zmienia ułożenie...i po chwili wszystko wraca jak wcześniej i zaczyna kopać,wiercić się itd. Wy też tak macie?? Bo tak to nie mam w sumie twardego brzucha.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2010, 22:46

Nie raz mi się tak brzuch twardy zrobi jak leżę i mam wrażenie ,że wtedy dzidzia zmienia ułożenie...i po chwili wszystko wraca jak wcześniej i zaczyna kopać,wiercić się itd. Wy też tak macie?? Bo tak to nie mam w sumie twardego brzucha.
_________________
Ja tez tak mam :-D i czasem to czuc reka taka mala pomaranczke -tylko nie wiem czy to nonono czy glowka???

[ Dodano: 2010-12-13, 22:00 ]
A co do pracy....dzieki za wsparcie...ale to miejsce jest popieprzone!!!
I nie dosc ze przyszlam wczesniej to jesczcze na mnie niby menagerka ofuczona ze jak ja wogole smiem sugerowac ze byc moze bede musiala wczesniej wyjsc!!! :ico_zly: Bo wg niej to juz w niedziele wieczorem powiinnam jej napisac ze z moja noga bedzie zle w poniedzialek!!! :ico_puknij: A ciekawe jest tylko to ze Rachel dzis rano dzwonila ze sie zle czuje i ta przez nia cala ta afera z przychodzeniem wczesniej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A ja jakby nie robilam sekretow z tego ze mnie noga boli i zeby im pojsc na reke to wzielam dzien urlopu w piatek a rownie dobrze moglam zadzwonic ze chora jestem. poza tym to juz nawet pacjenci sie pytaja i lituja nade mna bo wygladam masakrycznie -skaczac na jednej nodze w 6 miesiacu ciazy a szef i niby menagerka chyba slepi!!! Ja dzis nie moglam wyjsc do lekarza bo niby menagerka musiala wyjsc o 3:30 -a pracuje do 5pm -Rachel tez musiala wyjsc o 4pm ( nie wiem i nie chce wiedziec dlaczego ale chyba jakis koncert :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ) a moja noga z tego wszystkiego najmniej wazna!!!! JESZCZE TYLKO MIESIAC I pare dni....a potem moga mnie pocalowac :700: :700: :700:

[ Dodano: 2010-12-13, 22:03 ]
Gwonaa co do Twojego bylego to poczekaj spokojn ie...niech najpierw udowodni ze chce sie zmienic-niech znajdzie ta stala prace w Polsce ,niech sie troche o Ciebie teraz postara... Cos co trudniej zdobyc bardziej sie ceni!!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 gru 2010, 00:28

hejka

a mój mąż też wyjątek, bo zajmuje się rachunkami :-D


tabogucka, czyli w końcu nie byłaś u lekarza????o matko z kim ty tam pracujesz :ico_olaboga:

Gwona, co do ojca twojego dziecka, ja ci nie doradzę, to musi być tylko i wyłącznie twoja decyzja, powiem tylko, że wiedziałam, że tak będzie :-)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 gru 2010, 08:55

hej dziewczynki a ja cos juz nie moge spac ;) moj K. rano wstaje po buleczki i mi samej tez juz sie nie chce lezec ;) malutka rano dawała ostro o sobie znac chyba miala czkawusie bo taka seria szło ;) za kolejne tygodnie wszystkim gratuluje i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 gru 2010, 09:22

Dzien dobry !!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 23 tydzien!!! Hurra synus!!!

[ Dodano: 2010-12-14, 08:31 ]
czyli w końcu nie byłaś u lekarza????o matko z kim ty tam pracujesz
A no nie bylam ...i wczoraj wieczorem to znow z bolu wylam -bo nawet do lazeienki dojsc nie moglam :ico_placzek: A dzis juz boli od rano bo ja wczoraj nadwyrezylam!!!!o 9 rano zadzwonie do przychodni zapytam czy ktos moze skasowal najlepiej teraz rano -to bym przed praca skoczyla(doslownie bo moge tylko jednej nogi uzywac) i poprosilabym o zwolnienie od dzisiaj -to nie musialabym juz dzis nigdzie isc -tylko bym zadzwonila ze mam zwolnienie i n iech sobie radza sami !!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość