buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 gru 2010, 16:18

ja nie chcę takiej dużej, tylko taką małą, max szerokość 90cm
aha to inna sprawa.

Kurka ja też dziś jakaś śpiąca :ico_spanko: . o 18 mam wizyte u mi=ojego gina, czekam na męża to mnie zawiezie i dowiem się jakie mam te wyniki badań moczu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 gru 2010, 16:20

ja jak wyjdę choćby na godzinkę do lekarza to wracam tak stęskniona za synkiem jakbym go wieki nie widziała :-)
no ja też, ale co lepsze, to moje dziecko nie wygląda na tak stęsknione jak ja :ico_haha_01: ale to dobrze, bo inaczej pewnie bym jej nie zostawiała, a tak wiem, że się dobrze bawiła :-)

[ Dodano: 2010-12-13, 15:25 ]
buzok14, to czekamy na informację... oby były dobre :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 gru 2010, 18:27

Hejka.. matko jak u mnie dzisiaj zimno brrrr... :ico_chory:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 gru 2010, 22:23

dzisiaj tak mnie Nell uciska w kroczu, jakby chciała ze mnie wyjść dosłownie , czuję takie parcie na krocze, może chce się dobrze ułożyć główką w dół co??
aha to inna sprawa.
juz sobie myślałam, że jak nie szafę to komodę , bo nie wiem czy znajdę szafę co ma dużo półek i szerokość 90cm, więc u Mikiego stoi już 1 komoda, tylko niska i szeroka z 2m, a teraz myślałam nad tym by kupić wąską na 90cm może mnie ale za to wysoką, muszę się porozglądać po sklepach by kolor pasował do tamtej :-)
Kurka ja też dziś jakaś śpiąca :ico_spanko: . o 18 mam wizyte u mi=ojego gina, czekam na męża to mnie zawiezie i dowiem się jakie mam te wyniki badań moczu :ico_sorki:
daj znac po wizycie :ico_sorki:
ale co lepsze, to moje dziecko nie wygląda na tak stęsknione jak ja :ico_haha_01:
no właśnie :ico_placzek: ja mówię mama wróciła, całuje go tulę, a on się zachowuje jakbym nigdzie nie wychodziła :ico_olaboga:
no ale to i lepiej , że nie siedzi smutny bo wtedy serce by mnie bolało :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 gru 2010, 22:29

a u mnie tragedia :ico_placzek:
nie pisałam wcześniej tutaj Wam nic o tym, no ale po krotce opiszę...Mój M przewiózł dla "kolegow" rzeczy które były kradzione.. jak zwykle się zlitował :ico_zly: wiedząc że ma już jeden wyrok zawieszony bo kiedyś kiedyś odwalił pewną głupotę.. no i tak sprawa się ciągneła i w końcu dzisiaj przyszedł akt oskarżenia i sprawa na 22 grudnia :ico_placzek: w wyniku na co byliśmy przygotowani M dostanie bilecik do odsiadki :ico_placzek: :ico_placzek: i t pewnie już tuż po nowym roku.
Nawet Julci nie zobaczy po narodzinach.. jestem załąmana.. myślałam że chociaż przeciągnie się to do końca lutego, ale niestety :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 gru 2010, 22:33

Tynusz1, :ico_olaboga:
ale się porobiło u was , może jednak więzienia są tak przepełnione, że dopiero później go wyślą do więzienia co??
a nie można jakoś przełożyć tej strawy??
nie mozna przełożyć tej odsiatki??
:ico_pocieszyciel:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 gru 2010, 22:35

a nie można jakoś przełożyć tej strawy??
nie mozna przełożyć tej odsiatki??
nie mam pojęcia, więzienia są przepełnione no ale ...
żeby ją przełożyć ktoś musiałby się nie zjawić na rozprawie z jakiegoś powodu :/
da się odroczyć, ale co z tego za pol roku by musiał iść i jesczze gorzej bo malutka bedzie i byloby mu ciezej. :ico_placzek:
a tyle sie staralismy o te malenstwo matko caly czas mi lzy leca na nic ochoty nie mam

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 gru 2010, 22:39

Tynusz1, kurcze no w bardzo trudnej sytuacji jesteś :ico_olaboga:
i to z takiej głupoty :ico_olaboga:
mam nadzieję, jednak , że ktoś sie nie zjawi na tej strawie, że bedę jak tak przekladac i tak przekladac, a później jak już dostanie bilecik to bedzie musiał poczeakć az sie moejsce zwolni na odsiadkę, moi 2 kuzyni musieli czekac tak na odsiadke, jeden poł roku czekał, a drugi nie pamietam , ale na pewno ileś tam miesięcy

[ Dodano: 2010-12-13, 21:40 ]
a wiesz mniej wiecej ile mu za to grozi??

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

13 gru 2010, 22:44

Ło matko Tynusz, trzymaj sie dziewczyno, a w zasadzie to razem sie trzymajcie. To sie Wam nowina uszykowala pod Choinke :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 gru 2010, 22:45

a wiesz mniej wiecej ile mu za to grozi??
automatycznie odwiesza tamten wyrok więc jak dobrze pójdzie po 4 latach byłby w domu.. chyba że udałoby się wcześniej

dobrze że są widzenia i przepustki :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-13, 21:46 ]
To sie Wam nowina uszykowala pod Choinke :ico_olaboga:
ehh :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość