NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 gru 2010, 10:07

Sejana, my mamy prywatne w LVM i podobno skladka 420e za 3 os to malo i dlatego te 600 mamy wkladu wlasnego-to jest wlasciwe nie do wykozystania, pozostajesz na tej granicy ok 500e na koniec roku, wiec oprosz skladek 420e jeszcze musisz liczyc te 1500-1800e rocznie, popierdzielone, ale jak chcielismy zmienic taryfe to nam nasz agent powiedzial, ze zeby tych 600e nie pokrywac to bysmy musieli placic 100% wiecej-po narodzinych dzidzi to by byl tysiak miesiecznie, wiec sie nie oplaciza zadne skarby... #dzisiaj za okuliste tez musielismy sami zaplacic 53e i nie ma zmiluj...
uuu no to przekichane jednym slowem... ja mam AOK od samego poczatku i sie ciesze, bo choc na panstwowki narzekaja to poki co za wszystko mi placa... no i nie place tak tragicznie duzo... ale podobno od stycznia AOK tez podnosi skladki :ico_olaboga: wiec pewnie ze 150 bedziemy musialy placic
a z kontem bankowym tez to znam, wplacisz sobie na jedno, a na drugie ci zabiora :ico_zly:
no niestety... i dostalam kare.. 5€, za to ze bank tamtego przelewu nie mogl zrealizowac :ico_zly:
Dobrusia Ja też tak mam więc chyba to jest normalne. Nie raz zjem jogurt i zaraz dostaje zgagi...
pamietam jak w ciazy z blizniaczkami do samego konca mnie zgaga meczyla, a po porodzie jak reka odjal.... a w tej ciazy juz tez od dobrego 1,5 mies. meczy mnie zgaga
Nie raz mi się tak brzuch twardy zrobi jak leżę i mam wrażenie ,że wtedy dzidzia zmienia ułożenie...i po chwili wszystko wraca jak wcześniej i zaczyna kopać,wiercić się itd.
u mnie jak sie brzush spina to ponizej pepka mam taka wielka kulka odstajaca na dobre 5cm w gore, wtedy mam wrazenie jakby malenstwo tylek wypychalo
ogę tylko rzec,że "mój" odezwał się do mnie i chce się zmienić. Chce być dla mnie i dla dziecka :ico_szoking: Chce znaleźć normalna stałą pracę w Polsce...żeby być na miejscu. A ja sama nie wiem co o tym myśleć,tak bardzo mnie zranił tym wszystkim. Nie potrafię mu zaufać,że będzie wszystko w porządku...Za bardzo się nacierpiałam przez ostatni okres :ico_olaboga:
kochana, jesli moge Ci cos doradzic to ja bym mieszkala nadal u rodzicow a jemu dala szanse, zeby pokazal, ze potrafi sie zmienic. Jesli faktycznie bedzie sie staral to zawsze mozecie do siebie wrocic...
tabogucka, masakre jakas masz w tej pracy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
patrycjaaa, ja tez malenstwo czuje zaraz po przebudzeniu, chyba poprostu budzi sie razem ze mna... no i P. juz tez czuje kopniaczki codziennie jak reke przylozy :-D
tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 23 tydz. i niech ci wypisuja zwolnienie, a szefostwo niech sie samo martwi...

[ Dodano: 2010-12-14, 09:10 ]
dziewczynki jesli mozecie zapalcie [*] dla mojej babci.... wczoraj od nas odeszla :ico_placzek:
ale nie placze juz tak bardzo, bo wiem, ze napewno jej lepiej niz jakby sie miala meczyc

[ Dodano: 2010-12-14, 09:25 ]
no i wczoraj sie wazylam laseczki moje kochane i wychodzi na to, ze tyje ksiazkowo 0,5 kg na tydzien i wg mojej wagi jestem 5,5kg na plusie :ico_olaboga: a z blizniaczkami w 34 tyg jak mnie przyjmowali na podtrzymanie to mialam 9kg na plusie... teraz cos czuje, ze przekrocze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 gru 2010, 11:06

mi tez sie czasami taka kulka przewala i mi wtedy brzuch sztywnieje-pamietam to z poprzedniej ciazy :ico_oczko:

tabogucka, lec do lekarza i daj znac co z ta noga :ico_olaboga: glupio, ze ci nawet nei beda mogli przeswietlic :ico_sorki: nie wiem czy usg nogi by tu cos pomoglo?? wiem, ze jak mielismy wypadek z rowerem i trafilismy do szpitala to gabciowi glowke wlasnie usg sprawdzali...

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

14 gru 2010, 11:14

NowaSejana (*) :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-12-14, 10:15 ]
tabogucka Za nowy tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 gru 2010, 12:06

Gwona, z jednej strony powiem Ci, ze mi ulzylo jak mama napisala mi wiadomosc wczoraj, ze babcia umarla... przynajmniej juz sie biedna nie meczy...
Moja mama jest w trakcie zalatwiania spraw zwiazanych z pogrzebem itd :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

14 gru 2010, 12:14

NowaSejana Głowa do góry :ico_pocieszyciel:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 gru 2010, 12:28

Gwona, ale teraz to sie ciesze, ze jestem z daleka od domu... mam ciocie, taka chytra na kase itd... zona brata mojej mamy... i wiadomo, ze sa pieniadze czy jakies inne rzeczy, ktore po babci i dziadku zostaly i cos czuje, ze teraz beda cyrki, bo znajac ciotke to sie bedzie klocic o kazda zlotowke..
no i zostal kawalek pola, warty 50tys zl, ktory mial byc mojej babci, bo wlascicielka jest jeszcze moja prababcia, niezyjaca od ponad 20 lat. A teraz prawo do tego nabywaja wszystkie wnuki prababci, czyli moja mama, wujek i jeszcze 5 innych spadkobiercow... :ico_olaboga:
i ciesze sie, ze jestem daleko, bo mnie te wszystkie klotnie nie beda dotyczyly... tylko tyle co telefonicznie sie od kogos o czyms dowiem, albo jak pojade do PL.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 gru 2010, 12:53

hej babeczki
nowa sejana dla twojej babci (*)(*)(*)
NowaSejana, ja też waże podobnie tak 5,5 kg do przodu mam teraz
mój mały złapał jakiegos wirus stąd te czerwone oczka na szczescie gorączki juz niema ,uffffff
u nas zimowo o śńieżnie i dzis już od 7 na nogach bo byłam na badaniach krwi :ico_oczko:
co u was dziewczyny?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 gru 2010, 12:55

co u was dziewczyny?
u nas nasypalo sporo sniegu, ale swieci slonce, wiec pewnie do wieczora zniknie..
moja male tez siedza w domu i chyba je zostawie do konca tygodnia, bo kaszlaja masakrycznie... a zreszta jeszcze troche i beda mialy ferie swiateczne...

a ja jutro ide z dziewczynami na bilans 4latka :ico_haha_02:
i szczerze to nigdy nie myslalam, ze te moje wczesniaczki beda w wieku 4 lat wazyly ponad 17kg :-D przy wadze urodzeniowej 2kg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 gru 2010, 13:00

NowaSejana,ano widzisz jakie panienki ci rosna,super ja w tym roku byłam na bilansie 6-latka wszytko ok,a mój mały urodzi sie z wagą 4 kg a teraz w wieku 6 lat ledwo dociąga do 21 kg

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 gru 2010, 13:14

aga216, ciekawa jeszcze jestem ile wzrostu maja, bo rozmiar butow zimowych juz 27 maja :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość