Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

15 gru 2010, 14:46

Śliczne brzuszki dziewczyny :ico_haha_02:i rzeczywiście spore :ico_szoking: :ico_brawa_01: mój jest malutki w porównaniu do waszych...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

15 gru 2010, 17:53

śliczne brzuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Rzeczywiscie spore :-)

ja na zusie tez sie nie znam wiec nie pomoge.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

15 gru 2010, 21:17

Czesc !!!
Brzusie ladne i duzeeeeee :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-15, 20:32 ]
A ja jw koncu w domu i na zwolnieniu -na tydzien!!!! :-D :-D :-D
A u mnie w pracy juz sie tak zezloscili -a niby menagerka to az ponoc kipiala ... a to i tak tylko jak powiedzialam ze do konca tygodnia napewno nie przyjde -raptem 2 dni zostaly a ta beszczelna malpa sie pyta czy wogole zamierzam sie pokazac w tym tygodniu?! :ico_puknij: W przeciwienstwie do niej juz 3 razy w tym tygodniu bylam w pracy- w tym 2 dni przyszlam o godzine wczesniej bo mni epotrzebowali i raz zostalam godzine dluzej (ona tylko 2 ) wiec i tak wiekszosc tygodnia !!! I wiecej sympatii miala Rachel jak rano sie spoznila do pracy (a otwierala) bo -UWAGA!!!!BO TO JEST CHORE!!! sie porzygala bo jej chlopak powiedzial jej ze ja kocha :ico_puknij: !!!A na mnie sa wsciekli !!! Ale teraz to juz na nich leje ...bo jak przyjde w przyszla srode to od razu dam na pismie ze od konca stycznia ide na macierzynski i moga sie dasac dowoli bo i tak jeszcze tylko w czwartek bede w pracy -wigilie mam wolna!!! a w ten swiateczny weekend i tak sie juz kwalifikuje na mcierzynski platny przez 39 tygodnii!!! A i tak beda musieli sie zajac szukaniem i trenowaniem nowej pielegniarki !!!

[ Dodano: 2010-12-15, 21:09 ]
P.s Ja nigdy w Pl nie pracowalm to i o Zusie nie mam pojecia!!! Sorry!!!

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

15 gru 2010, 23:41

patrycjaaa ja też o ZUSie nic nie wiem....

Dziewczyny no macie większe ode mnie brzuszki :-)

jutro idę na wizytę, prywatnie, więc się może czegoś dowiem więcej niż ostatnio

tabogucka, a co lekarz powiedział na nogę?

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

15 gru 2010, 23:58

Lekarz powiedzial ze maloprawdopodobne ale moze byc zlamanie -chyba jakiejs 5 kosci palca czy cos takiego!!! Kazal zdecydowanie lezec z noga w gorze!!! Drugi lekarz powiedzial ze to moze zajac 2-3 tygodnie az przestanie bolec!!! na razie mam zwolnienie na tydzien !!! Ale tak mnie wkurzyla ich reakcja w pracy ze sie zastanawiam czy nawet jakby juz nie bolalo nie naciagnac lekarza na pare nastepnych dni zwolnienia!!! To miejsce jest jakies chore... gadaja bzdury na moj temat za moimi plecami...ze np. bylam 6 tygodni chora sie dowiaduje -nigdy nie bylam na zwolnieniu dluzej niz tydzien!!!! i niby na co mialabym byc chora przez te 6 tygodni??? NIE NAWIDZE TEGO MIEJSCA!!! Ci ludzie sa nienormali!!!

[ Dodano: 2010-12-15, 22:58 ]
Dobrusia trzymam kciuki za udana wizyte!!!!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 gru 2010, 09:22

tabogucka, wspólczuje ci takiej pracy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja tak na chwilke bo kompletnie nie mam czasu na nic juz :ico_sorki: :ico_sorki: wczoraj byłam na tej glukozie brr ale to nie dobre jest ale dobrze ze wzielam cytryne dzis wizyta to cos sie dowiem
pozdrawiam was pa

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 gru 2010, 10:31

tabogucka, to sie w glowie nie miesci co sie dzieje w tej Twojej pracy.. jak da rade to naciagaj lekarza na zwolnienie ile sie da, w koncu jestes w ciazy i stres malenstwu napewno nie sluzy...

no i wrocilysmy z bilansu z Dominika...
ma 102,2cm i rowne 17kg...
jest o 3mm mniejsza od Pauliny i o 200g ciezsza :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 gru 2010, 10:37

NowaSejana brawa dla dziewczynek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-16, 09:39 ]
Magda1614 trzymam kciuki za pomyslna wizyte

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 gru 2010, 10:40

tabogucka, Dominika zawsze byla krotsza i grubsza i tak juz zostalo :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale teraz roznica miedzy nimi jest doslownie minimalna...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 gru 2010, 10:56

A z moja praca ...to szkoda gadac!!! Ale tak to jest robic u prywaciarza a w dodatku Polaka dorobkiewicza w Londynie ktoremu sie we lbie pomieszalo!!! Moze jakby mial dzieci zamiast kotow to bylby normalniejszy...
Ale niby menagerce to sie dziwie...sama jest matka -teraz 2 nastolatek -13i 11lat...a to ona stwarza najwieksze problemy!!! Wyobrazcie sobie ze w Pon -wlasnie ta Rachel napisala rano czy moglabym przyjsc wczesniej o godzine -napisalam ze nie bardzo ze wzgledu na noge bo moj normalny czas pracy to i tak dla mnie dlugo nie wspominajac o godzinie extra =ale powiedzialam ze okey tylko w takim razie bede chciala wyjsc wczesniej bo gdybym nie musiala przyjsc wczesniej to zdazylabym do lekarza przed praca a tak to bede probowac po pracy!!! no i przyszlam godzine wczesniej ale dzieki ich milej wspolpracy wyszlam o normalnej porze(czyli zrobilam godzine overtimu) a ona wczoraj skarzy sie szefowi ze ja to juz od Pon nie chce wspolpracowac. :ico_szoking: natomiast we wtorek przyszlam do pracy normalnie tylko powiedzialam ze nie pojde na zakupy bo mnie ta noga za bardzo boli ...wiec poszla Ewa(zadowolona i z wlasnej woli)-tez nie chce oczywiscie wspolpracowac a to ze mialam wizyte tego dnia po pracy ktora musialam odwolac bo szef sobie w ostatniej chwili pacjenta zabookowal i znow pol godziny overtimu zrobilam to gowno warte jest!!! a juz tym ze wczoraj jak postanowilam z wlasnej woli przyjsc o godzine wczesniej ze by mieli wystarczajaco pielegniarek ale zaznaczylam z gory ze wychodze o 12 bo mnie ta noga coraz bardziej boli to im najwieksza krzywde na swiecie wyrzadzilam!!! :ico_puknij: Banda idiotow!!!! I te ich glupie komentarze,docinki...za pare rzeczy naprawde moglabym szefa do sadu podac...Ja chyba nie moge uwierzyc sa tak parszywi ludzie na tym swiecie!!!

[ Dodano: 2010-12-16, 09:57 ]
NowaSejana a blizniaczki sa jednojajowe????

[ Dodano: 2010-12-16, 09:58 ]
Sorry ze wam tak ciagle o tej mojej pracy smedze... ale jak sie wyzale to mi ciut lepeij!!! A naprawde zaczynam sie bac ze sie ten caly sters zle na synusiu odbije...ale tak mi ci ludzie dali popalicze nie umiem przestac o tym myslec!!!

[ Dodano: 2010-12-16, 10:09 ]
Wlasnie wyslalm sms ze mam zwolnienie lekarskie do przyszlej srody!!!! Pewnie juz maja piane na ustach!!! A jeszcze napomknelam ze lekarz powiedzial ze to zajmie 2-3 tygodnie zeby sie zagoic!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość