buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 gru 2010, 22:18

a córcia daje Ci spać w dzień?
Moją córcię wyprowadzam na busa o 7.30 i wracam do domu i śpię :ico_wstydzioch: , a potem moja mama lub tata ją odbierają i do mnie przywożą, a dziś akurat mała została u moich rodziców na noc, i cały dzień sobie kimałam :ico_wstydzioch:
Jutro za to jade do malej na jasełka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

16 gru 2010, 23:11

Moją córcię wyprowadzam na busa o 7.30 i wracam do domu i śpię , a potem moja mama lub tata ją odbierają i do mnie przywożą, a dziś akurat mała została u moich rodziców na noc, i cały dzień sobie kimałam
Tacy rodzice to prawdziwy skarb :ico_brawa_01: My jak na razie nie bylismy z mezem sami od niezlego juz czasu :ico_haha_01: No ale niczyja wina, jestesmy tu sami :ico_oczko: nie mamy tu nikogo komu moglibysmy powierzyc nasz skarb chocby na pare godzin :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 gru 2010, 23:13

Tacy rodzice to prawdziwy skarb
Nie wiem co bym bez nich zrobiła :ico_noniewiem:
nie mamy tu nikogo komu moglibysmy powierzyc nasz skarb chocby na pare godzin
:ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

17 gru 2010, 00:14

hej

ja jutro mam wizytę kontrolną u lekarza :-)
a dziś taka z Mikiem zagilana chodzę, woda z nosa :ico_olaboga: niecierpię tak jak co 1min trzeba w chuteczke smarkac, a nos mam już taki czerwony , ale za pewne jak dziś leciala woda z nosa to już jutro lepiej będzie :-)

b@sia, a znajomych jakiś nie macie??
ja w sumie mam tu siostrę , ale ma 3 małych dzieci i jak zostawię swojego jej to raz na miesiąc jak idę do lekarza na 30min, a znajomych mamy sporo, ale jakoś nikomu bym małego nie dała :ico_nienie: , z reszta wszyscy albo pracują, albo mają swoje malutkie dzieci

[ Dodano: 2010-12-16, 23:19 ]
pinko super dzień miałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok fajnych masz rodziców :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 gru 2010, 10:07

Witam w piątkowy poranek :-)
Tak mi się dni pomieszały dzisiaj, cały czas mam wrażenie, że dzisiaj poniedziałek jest, przez to że wczoraj w domu byłam.
Dzisiaj po pracy jadę na firmową wigilię, przed chwilą bony na święta odebrałam i już tak świątecznie się w firmie robi :ico_brawa_01:
Moją córcię wyprowadzam na busa o 7.30 i wracam do domu i śpię :ico_wstydzioch:
szczęściara :-)
manenka, i jak się masz dzisiaj, katar przeszedł?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

17 gru 2010, 10:13

Witam z rana :-) :ico_kawa:
Julcia u mnie od samego rana szaleje w brzuchu, ja zjadłam śniadanie i teraz gram w milionerów online bo takie nudy że szok
ale zaraz jak M rozpali posprzątam i pozmywam- bo tego mam sporo :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-17, 09:15 ]
Dzisiaj po pracy jadę na firmową wigilię, przed chwilą bony na święta odebrałam i już tak świątecznie się w firmie robi :ico_brawa_01:
u nas coś nie słychać o bonach w tym roku :/

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 gru 2010, 10:47

nos mam już taki czerwony
święta za pasem, mamy na wątku reniferka Rudolfa Czerwononosego :ico_brawa_01: , a tak poważnie to kuruj się i nie dopuść do czegoś poważniejszego :ico_sorki:
Ja zmykam na busa i jade do przedszkola małej na jaselka, ślisko okropnie, a ja mam takie śliskie buty, aż się boję :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

17 gru 2010, 11:01

b@sia, a znajomych jakiś nie macie??
No nie takich zeby im dziecko powierzyc :ico_oczko: , ja ich nie znam za dobrze widzielismy sie pare razy na chwile (to raczej znajomi meza, bo z jego pracy)
Krotko tu mieszkamy i troche schodzi zanim sie pozna kogos zaufanego na tyle zeby nie miec watpliwosci.
przed chwilą bony na święta odebrałam
No fajnie jak firma ma takie dodatkowe bonusy (u meza w firmie tez maja byc jakies dodatki, ale uznaniowe dla najlepszych, no i pewnie dowiemy sie przy wyplacie czy cos dostal :ico_haha_01: )
ślisko okropnie, a ja mam takie śliskie buty, aż się boję
buzok to pamietaj, ze lepiej sie spoznic niz zaliczyc fikolka. Idz ostroznie, bo z nasza gracja teraz roznie :ico_ciezarowka:
A my dzisiaj mamy wizyte za 1,5 h juz sie powoli zbieramy na rodzinna wyprawe, pozniej jeszcze na miasto. Musze wypatrzec nowy prezent dla cory, bo ten co mialam na oku (z promocji wrocil to ceny wyjsciowej z 20funtow na 45f :ico_szoking: ) no i to za drogo niestety :ico_placzek: No i moze cos dla meza wylukam, nigdy nie wiem co :ico_noniewiem: bo co potrzeba wszystko ma, a nie lubie niepotrzebnych rzeczy kupowac

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

17 gru 2010, 11:48

hej!! Stawiam :ico_tort: na moje wczorajsze osiemnaste urodzinki :ico_oczko: wczoraj byłam taka zagoniona że na tyłku cały dzień nie siadłam i poszłam spać przed 22. A dziś coś kiepsko się czuję, taki jakiś ból brzucha trzymał mnie ze 20 minut.. coś jakby skręt kiszek albo jakieś gazy, chyba mały gdzieś uciskał, bo po tym czasie przeszło jak ręką odjął, jakby mi nic wcześniej nie było :ico_noniewiem:
bo co potrzeba wszystko ma, a nie lubie niepotrzebnych rzeczy kupowac
ja też tak mam że lubię kupować i dostawać praktyczne prezenty. Mój mąż miał imieniny w ub. tygodniu i zażyczyliśmy sobie wspólny prezent patelnie z tefala :-D sama bym sobie chyba nie kupiła bo by mi było żal kasy :ico_oczko: i to jest pożyteczny prezent!!
ślisko okropnie, a ja mam takie śliskie buty
no to powolutku trza dreptać jak gejsza i trzymaj się córci

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 gru 2010, 13:22

Witam, ja dopiero przed godzinką wstałam. Ależ dziwne uczucie :)

Nie odpiszę Wam, nie za bardzo się czuję, brzuszek pobolewa. No ale KTG nie wykryło skurczy, także to coś innego na szczęście. Nawte jeżeli to czop był, widać należę do wyjątków, których pełno :))

Miłego dnia, kobietki.

Żaba wszystkiego naj w tą 18-tkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość