Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 gru 2010, 10:09

zoola27 będzie dobrze, trzymam kciuki.

Ja dziś robię placki ziemniaczane bo dawno nie robiłam.
Ja choinkę ubieram jutro.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 gru 2010, 10:53

Hej dziewuszki!
Emilia, Zoola gratuluję!! Cieszę się, że już wiecie kto u Was mieszka:)
Zoola nie przejmuj się, bo to najgorsze co można teraz robić. \oszczędzaj się funkcjonuj normalnie, a na pewno będzie wszystko dobrze- musi być. Trzymamy za Ciebie kciuki :-) :-)
Co do obiadu t ja robię dzisiaj naleśniki na maślance z jabłkami:P:P mmmmmm

Teściówka jak zawsze przysłała nam mnóstwo słodyczy :-) oprócz tego dostałam piżamkę ciążową, perfum, kosmetyki, Kuba też dostał perfum i aż 4 pary spodni. Tyle, że chyba sprzedamy je na allegro niestety- takie te amerykańskie kroje nieciekawe :ico_szoking: niby lee, wrangler a wyglądają jak sprzed 10 lat co najmniej :-) Dziwną modę tam mają!
Dla małego jeszcze nic nie dostałam, pewnie dlatego, że wysłała paczkę jeszcze przed poznaniem płci to nie wiedziała co kupić :-) Ale już dzwoniła, że kolejna paczka będzie z samymi ciuszkami :ico_szoking: :ico_szoking: aż się boję co ja z tym wszystkim zrobię :ico_szoking: No, ale powiedzieć , że nie chce nie mogę, bo się obrazi, ona uważa, że przez to, że wyjechała i jej nie ma na miejscu tym wynagrodzi nieobecność ehh

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 gru 2010, 10:54

Zoola oby nie było problemów z łożyskiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja włąsnie czułam moje maleństwo :579:

Mam dziś zupkę pomidorową, a na obiad chyba upiekę udka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 gru 2010, 10:57

Mam dziś zupkę pomidorową, a na obiad chyba upiekę udka :ico_noniewiem:
Narobiłaś ochoty :-) i chyba wyskoczę do sklepu i dodatkowo upiekę udka na obiadek! mmmmm

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 gru 2010, 11:04

ja na obiad jeszcze nie wymyśliłam co ???? małej chyba ugotuje barszcz czerwony..........

maz mi dzis zostawił samochod zebym nigdie nie chodziła na piechote a musze pozałatwoc kilka spraw urzedowych...... no i zapłacic rachunki......

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 gru 2010, 11:05

maz mi dzis zostawił samochod zebym nigdie nie chodziła na piechote a musze pozałatwoc kilka spraw urzedowych...... no i zapłacic rachunki......
Uważaj na siebie, bo zimno jak nie wiem- mróz i ślisko:(:(

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 gru 2010, 11:15

Uważaj na siebie, bo zimno jak nie wiem- mróz i ślisko:(:(
wiem bo juz rano byłam R zawiesc i wysłałam zwolnienie i byłam w MOPS w sprawie rodzinnego ....wychowawcze mi wstrzymali a rodzinnego właśnie nie mimo przekraczajacych dochodów....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 gru 2010, 11:31

witam dziewczynki :ico_kawa:
u nas -10 jest :ico_sorki: Hania w domku została bo w nocy okropnie kaszlała i smarkała więc lepiej niech posiedzi w domku :ico_sorki:

na obiad robię dzisiaj frytki,bo innego pomysłu nie mam :ico_noniewiem:

zoola27 nie martw się na zapas tylko dbaj o siebie a na pewno wszystko dobrze się skończy i gratuluję synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do obiadu t ja robię dzisiaj naleśniki na maślance z jabłkami:P:P mmmmmm
smaka robisz :-D :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 gru 2010, 12:21

hej

zoola, emilia gratuluje córeczek :ico_brawa_01:

zoola :ico_pocieszyciel: odpoczywaj dużo i i staraj sie mysleć pozytywnie, będzie dobrze :ico_sorki:

Mnie dzis strasznie głowa boli :ico_olaboga: , jestem po 1 apapie, ale nie działa :ico_noniewiem: , w ogóle jestem zmęczona całym tygodniem, wczoraj padłam po 21.
I tym sposobem na obiad nic dzis nie mam :ico_noniewiem: , pewnie cos na szybko zrobie, nawet wiem co to będzie....kluski z serem :-D
Ale strasznie mam ochotę na fasolkę po bretońsku, jutro pewnie zrobimy, na szczeście dzis mąz wraca :ico_sorki: , steskniłam się :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 gru 2010, 12:34

NOWA witaj :-) to może weź później jeszcze 1 apap?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość