Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 gru 2010, 13:20

co do choinki to ja czekam aż A z lasu przyniesie
mąż na złodziejkę pójdzie? :ico_oczko: czy w nadleśnictwie kupi? Ja nie mam jeszcze choinki i szybko mieć nie będę, bo nie wiem kiedy mój michu wróci z tego cholernego Stęszewa :ico_zly:

Zoola masz rację, nie czytaj,bo każdy przypadek jest inny. Widzisz ja mam schorzenie, przy którym bardzo trudno jest zajść w ciążę, udaje się tylko 80% kobiet :ico_sorki: a z tych, które zajdą w ciążę ok. 50% roni. Strasznie się martwiłam jak to u nas będzie i bałam się, że nie będę mogła mieć wcale dzieci, a tu po 2 latach się udało i ciąża przebiega wzorowo. Kochana głowa do góry, będzie na pewno dobrze :-D

Motylku no ja też nie wiem, czy to nie zwidy jakieś albo pępowina :ico_haha_01: nie wiem czemu, ale od kilku dni czuję, że to chłopiec, wcześniej nie miałam żadnych przeczuć, obym się nie myliła :ico_sorki: Brat mojego ojca też jest Świadkiem Jehowy razem z żoną i synami, rodzina cały czas nie może tego zaakceptować, a babcia nawet ochrzciła im dzieci bez ich wiedzy :ico_szoking: A Filipek nie pyta o mikołaja i choinkę, czy nie interesuje się tym jeszcze?

wstałam dzisiaj z bólem głowy, masakra :ico_olaboga: zrobiłam sobie kawkę, bo to może od ciśnienia, mam bardzo niskie, mam nadzieję, że pomoże.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 gru 2010, 13:22

markotka chyba na złodziejkę :ico_haha_01: nie mam pojęcia szczerze mówiąc,może po asygnatę pójdzie z bratem,nie wiem,ale ma być żywa choinka i już jest upatrzona w lasku :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 gru 2010, 14:12

markotka, no niedługo się przekonasz czy przeczucie masz dobre :-)
Jeśli chodzi o religię to Filipek chodzi z nami dwa razy w tygodniu na zebrania, już nawet zaczyna śpiewać (oczywiście po swojemu), na modlitwach schyla główkę i mówi amen :-) Przed jedzeniem zawsze wie że jest modlitwa, nie raz my zapomnimy się pomodlić i Filipek mówi "Tata Amen" :ico_oczko: A o mikołaja nie pyta. Jeszcze chyba jest za mały :ico_oczko: Ale napewno się dowie i my też będziemy mu opowiadać o zwyczajach i tradycjach innych ludzi, skąd pochodzą. . . jak dorośnie to sam zdecyduje czy chce być Świadkiem Jehowy czy nie, każdy sam podejmuje taką decyzję. Mnie wychowywała mama, mnie i trójkę rodzeństwa :-) Mama została Świadkiem Jehowy w dorosłym życiu, już po moich narodzinach (ja byłam czwarta). Ja ochrzciłam się w wieku 16 lat, podobnie moje siostry tylko mój brat nie został Świadkiem Jehowy, ale Katolokiem też nie jest.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 gru 2010, 14:23

Motylek22 to synek dba o to żebyście o niczym nie zapomnieli,pewnie zapyta kiedyś o różne zwyczaje tym bardziej że w szkołach i przedszkolach będą choinki itp to i jego to zaciekawi :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 gru 2010, 14:28

Aniu u nas też jest zawsze żywa, mała w doniczce :-D koty zawsze nam ozdoby kradną, bo mamy takie słomkowe :ico_haha_01: ale mogliśmy nie mieć wcale choinki na te święta ze względu na zwierzaka, który jeszcze do niedawna z nami mieszkał-Tosia-szop pracz :ico_oczko: przy niej to nawet butelka z wodą się nie uchowała, a co tu o choince mówić, ale Tosia zmieniła miejsce zamieszkania i w związku z tym choinka będzie :-D

Motylku no jak ładnie synuś przypomina o modlitwie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 gru 2010, 14:36

aniawlkp86, wiesz ja sama jako dziecko to wszystko przerabiałam więc jestem na to przygotowana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 gru 2010, 14:43

Pierwsza stronka wygląda przecudnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kurcze tyle popisałyście, że już nie wiem co tam mam Wam pisać!
Co do choineczki też będzie żywa- na początku przyszłego tygodnia kupimy, żeby za szybko nam nie uschła :-)
Ja na zakupach byłam już rano, u nas dzisiaj nie było wielkiego mrozu, więc całkiem przyjemnie na dworze było :-) Kupiłam mojemu mężowi sweterek i tak myślę co jeszcze dokupić na Święta!
Motylek22, Fajnie że Filipek od małego się uczy takich fajnych przyzwyczajeń jak modlitwa przed posiłkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To bardzo piękne!

Dobra, lecę obiadek szykować- mam dziś kurczaka w sosie słodko kwaśnym z pomidorami! Co do frytek też miałam wczoraj ogromną ochotę, ale tak jakoś mi przeszło :-) Może dzisiaj przyrządze....

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

18 gru 2010, 14:58

Nowa i Motylek22 najbardziej cieszą się chłopcy z siostry ..Zresztą o bracie raczej nie chcieli slyszeć :-)

Wyniki odbieram chyba we wtorek postanowiłam się nie spieszyc ..Co będzie to będzie ...

Co do modlitwy dzieci ..Jak się będzie od maleństwa uczyło to dziecko będzie to traktowało jako coś naturalnego ...
Ja też z chłopcami co wieczór się modlę wiadomo kążdy jest na innym etapie ale najmniejszy już sporo powtarza ..Nie chciałabym aby w przyszłości się wstydzili klęknąc i pomodlić :-)

[ Dodano: 2010-12-18, 14:00 ]
A na pierwszej stronie prowadzą chłopcy :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 gru 2010, 15:12

Fajnie że Filipek od małego się uczy takich fajnych przyzwyczajeń jak modlitwa przed posiłkiem
Nas to bardzo cieszy :-D
Jak się będzie od maleństwa uczyło to dziecko będzie to traktowało jako coś naturalnego ...
Dokładnie :-) Filipekjuż też próbuje sam się modlić :ico_oczko: Uroczo to wygląda :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 gru 2010, 15:34

my jakoś nie uczymy modlitwy :ico_wstydzioch: ale może przydałoby się zacząć uczyć przed snem modlić

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość