tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 gru 2010, 15:12

Teraz juz sa duze szanse chyba 80% wczesniakow z 24 tygodnia udaje sie uratowac!!! A wtedy tez w tak mocno zaawansowanej ciazy sie nie udalo?

Na pewno bedzie dobrze!!! no musi byc jakas sprawiedliwosc na tym swiecie... a widac ze tobie i mezusiowi zalezy na dzieciaczku!!!

[ Dodano: 2010-12-19, 16:47 ]
Oj Kurcze jak to dobrze wiedziec ze jest niedziela popoludniu a jutro nie musze isc do tej paskudnej roboty... :ico_brawa_01:
Ale martwie sie ciut ta stopa bo dalej nie moge chodzic normalnie-kuleje dosc mocno i sa takie pozycje ze jak stane to od razu wyje z bolu. Poza tym wydaje mi sie ze tak jakby ten duzy palec zaczyna uciekac w bok od tego poslizniecia :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

19 gru 2010, 19:52

hej
Ja mam 33lata tak wiec jestem najstarsza :-D i tez mam pierwszego synka potem 3 poronienia :ico_sorki: i teraz moja upragniona kolejna ciaża i myśle juz ze bedzie teraz dobrze do konca
Kupilam synusiowi skarpetusie takie przesliczne :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

19 gru 2010, 20:45

Hej
Ja mam na imię Dobrawa, mam 21 lat :-D

Sejana mi twardnieje i to dość mocno, ale zaraz po stosunku... Czyli tak jak Aga pisała, po orgazmie macica ma skurcze.
Ale ja podczas stosunku czuje się niekomfortowo strasznie, bo u mnie często straszna "powódź" jest :ico_wstydzioch: wiadomo przy podnieceniu robi się wilgotno, ale u mnie to już przesada :ico_wstydzioch: nie wiem od czego to zależy i czy da się coś z tym zrobić :-P

ale mój maluszek ostatnio jakiś mało rozrabia, kopie mnie rzadko dość... Mam nadzieje, że nic się nie dzieje... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

19 gru 2010, 22:05

ale mój maluszek ostatnio jakiś mało rozrabia, kopie mnie rzadko dość... Mam nadzieje, że nic się nie dzieje..
Pani na szkole rodzenia powiedziała, żeby sie nie przejmować w większosci przypadków, ponieważ dzieciaczki od 4 miesiąca miewają tzw. fochy :P Jak się Dzidzi coś nie podoba to idzie w swój "kącik", ssie kciuka i się wycisza ;)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 gru 2010, 09:00

Dzien dobry !!!
trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny-nawet podwojnie!!! Za to zeby ostateczne podpisanie papierkow o domek sie udao bez problemow i zeby mi sie udalo dostac dzis do lekarza i zeby przedluzyl zwolnienie o te 2 dni!!!
Bo u nas napadalo sniegu- i sam droga do roboty bylaby meczarnia - i tak mi normalnie zajmuje 1.5 w jedna strone a przy takiej pogodzie to i 2.5 bedzie a ta stopka boli...i jeszcze wczoraj zawadzilam o kabelek od komputera i az sie poplakalam z bolu.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 gru 2010, 09:26

tabogucka, trzymamy kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dziewczyny dziekuje za odpowiedzi :ico_sorki: :ico_sorki:
ja tez gdzies wyczytalam, ze wlasnie podniecenie prowadzi do wydzielania sie oksytocyny, a ta wiadomo, ze prowadzi do skurczy..
Jutro rano mam na szczescie wizyte i mam nadzieje, ze dowiem sie co nieco, USG napewno nie bedzie robil, ale przynajmniej mi szyjke sprawdzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mam nadzieje, ze nic sie nie bedzie dzialo, bo caly czas przypomina mi sie to jak z malymi mi twardnial i szyjka sie skracala itd...
No a P. musze upominac, zeby trzymal raczki z daleka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo wczoraj znowu mi brzuch twardnial i to nie tylko podczas podniecenia, az wieczorem wzielam nospe bo wydawalo mi sie to zbyt czesto :ico_olaboga: :ico_olaboga: nawet mialam tak jak gin mowil, ze jest niebezpiecznie... 3 razy w ciagu godziny i 10 razy w ciagu dnia tez mysle, ze napewno bylo... chyba zaczne to liczyc i na kartke zapisywac....
Male poszla do przedszkola, a ja w domku zupelnie sama :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale jeszcze troche i pojade je odebrac, bo p-kole tylko do 12 mamy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-20, 08:28 ]
no i za skonczony 25 tydzien :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
juz coraz blizej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

20 gru 2010, 09:59

tabogucka, ja tez trzymam kciuki.
no i za skonczony 25 tydzien :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
juz coraz blizej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oj leca tygodnie leca :-)
ja tez stawiam za 25 :ico_tort:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 gru 2010, 10:06

agusia22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciekawe czy w tym samym czasie zaczniemy rodzic :ico_oczko:
wogole sporo nas jest z poczatku kwietnia, wiec pewnie bedziemy sie rozpakowywac jedna za druga...

[ Dodano: 2010-12-20, 09:09 ]
Ale ja podczas stosunku czuje się niekomfortowo strasznie, bo u mnie często straszna "powódź" jest :ico_wstydzioch: wiadomo przy podnieceniu robi się wilgotno, ale u mnie to już przesada :ico_wstydzioch: nie wiem od czego to zależy i czy da się coś z tym zrobić :-P
a pytalas sie gina o to?
Bo mi ostatnio jak wlozyl wziernik i wyciagnal go pelny sluzu to byl w wielkim szoku i dostalam takie specjalny zel dla kobiet w ciazy, przez tydzien trzeba go aplikowac i powiem Ci, ze od tego czasu te wodniste uplawy mi sie zmniejszyly...
no ale wtedy jak byly takie lejace sie to mojemu P. to pasowalo, bo zawsze mial poslizg :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 gru 2010, 10:29

NowaSejana Agusia22 za 25 tydzien :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 gru 2010, 10:33

tabogucka, a jak tam dzisiaj Twoja stopa?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Harrysoorn i 1 gość