tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 gru 2010, 10:34

Kurcze a ja chyba w koncu zawalu dostane ...wlasnie sie dowiedzialam od adwokatki ze ze wzgledu na nienajlepszy stan dachu i murku w ogrodzie oraz zaniedbanie zewnetrznych dekoracji moge zazadac obnizenia ceny domu!!! tylko ze ostateczne podpisanie jest dzis ok 11am a moja agencja dopiero o 9am otwiera(w UK jest dop. 8 :32) i nie wiem czy nawet jakby sie sprzedajacy zgodzil to czy sie z czsem wyrobimy !!! i nawet nie wiem ile zazadac zeby sie zgodzili ??? bo jak za duzo to pewnie powiedza ze nie a jak troszke to sa szanse ze ulegna!!! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-20, 09:38 ]
Nowasejana dzieki ze pytasz !!!pisalam juz z samego rana ze ta stopa to mnie do grobu wpedzi!!!! to akurat przesada ale wcale nie jest lepiej a jeszcze o kabel od komputra zawadzilam wczoraj i teraz to juz jest masakra!!! i dlatego musze od rana od 9amm dzwonic do lekarza zeby mnie wcisnal dzis i jeszcze doo agencji o ten dom!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Odezwe sie za jakies 2 godzinki bo musze sobie kawusie strzelic pezygotac te rozne numery telefonow i zaczac dzialac!!!!

Trzymajcie kciuki jeszcze mocniej!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 gru 2010, 10:39

tabogucka, to moze agent Ci doradzi co robic?

&&&

u nas tez sie dzisiaj rano okazalo, bo klientka P. mu napisala smsa, ze ma nie przyjezdzac do pracy, bo oni sobie sami reszte dokoncza, ze tylko wieczorem ma wpasc po reszte kasy :ico_zly: :ico_zly: to nie mogla mu wczoraj tego napisac, tylko dzisiaj z samego rana :ico_zly: :ico_zly:
pracownikow sobie do domu umawia, a jak robote koncza to ona kombinuje z wyplata, bo okazuje sie, ze biedna jak mysz koscielna :ico_zly: :ico_zly: jak nie mam kasy to nie zatrudniam.. :ico_nienie: proste...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 gru 2010, 11:27

Ah ... z tymi agentami -fakt ze ten manewr z opuszczaniem ceny w ostatniej chwili to kompletnie moja wina-znaczy ja nie wiedzialam ze jest taka mozliwosc wczesniej a zeby bylo weselej to moj agent ma dzis wolne i probuje go teraz agencja namierzyc -robi sie skomplikowane i nawet nie wiem czy sie uda -bo szanse sa malutkie. Sprzedajacy nie musi mi opuscic ceny -to jest jego dobra wola. No nic czekam na wiesci od nich . a i przez to nie zdazylam sie na rano do lekarza wcisnac -mam dzwonic dzis o 1pm to moze na popoludnie mnie wcisna :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2010-12-20, 10:31 ]
a i wlasnie z pracy sie odezwali -znaczy tak pokatnie- bo nie moj szef ani ta jego prawa reka -tylko moja dentystka (ktora w miare lubie) wyslala smsa czy bede wogole w tym tygodniu w pracy bo oni nie wiedza co z moim prezentem switecznym zrobic??? Wesze tu podstep!

[ Dodano: 2010-12-20, 10:33 ]
ale chociaz tyle dobrze ze napisalam ze raczej nie- to wiedza juz ze sie moga mnie nie spodziewac. Wiec sie tak nie zapienia jutro!!!

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 gru 2010, 13:45

Dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe tygodnie :ico_prezent:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 gru 2010, 14:34

NowaSejana, Agusia za 25tydzien :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
wyslala smsa czy bede wogole w tym tygodniu w pracy bo oni nie wiedza co z moim prezentem switecznym zrobic??? Wesze tu podstep!
no ciekawa sprawa chyba chca ciebie tam w tej okropnej pracy!!!! a ty nie mozesz isc na zwolnienie ciążowe???


A my po zakupach świątecznych i wstawilam bigosik to bede ze 3 dni gotowac a wieczorkiem bedziemy robic pierozki i uszka mnam mnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 gru 2010, 15:47

no ciekawa sprawa chyba chca ciebie tam w tej okropnej pracy!!!! a ty nie mozesz isc na zwolnienie ciążowe???
Jestem do srody na zwyklym - to znaczy pol zwyklym bo u nas prawnie te pierwsze 7dni sam sobie mozesz usprawiedliwic -ale ja poprosilam lekarza zeby napisal ze wzgledu na ta moja glupia prace.
A dopiero po 7 dniach pracodawca ma prawo zazadac zwolnienia lekarskiego -dlatego dzis na 5 pm ide do lekarza zeby powiedziec ze ta n oga dalej boli i nie moge chodzic i czy by mogl przedluzyc mi zwolnienie o 2 dni-bo i tak juz w Wigilie mam urlop potem u nas jest 5 dni wolnego wiec daje mi to caly tydzien na polepszenie tej nogi.

[ Dodano: 2010-12-20, 14:50 ]
A mi sie smiac chce bo to byl mini podstep -bo prawnie skoro jestem na zwolnieniu pracodawca nie moze sie ze mna kontaktowac zeby pytac kiedy wroce!!! a juz na poczatku im napisalam ze wg lekarzy leczenie zajmie 2-3 tyg. ale na razie mam zwolnienie na tydzien i dam znac gdyby sie cos zmienilo ale oni sa niecierpliwi.

a owszem chca mnie -bo ruda jest na wkacjach w Egipcie ja na zwolnieniu i sobie chyba nie radza z tymi pielegniarkami z agencji!!!

[ Dodano: 2010-12-20, 21:04 ]
Ooooo...a tu nikogo nie bylo :ico_szoking:

Ja wrocilam od lekarza -skierowal mnie na rtg ale zastrzegl ze szpital moze odmowic zrobienia ze wzgledu na ciaze!!! Powiedzial ze jesli zrobia i jest to zlamanie to od razu tam mnie w gips wpakuja -jesli odmowia to mam do niego wrocic i wtedy bedziemy sie martwic co dalej!!!
a u mnie w pracy znow mi nonono obrobili -jednak ruda okazala sie falszywa dziwka!!! Blondyna zdziwiona moja noga -mimo ze mowilam ze sie przewrocilam pokazywalam jej siniaka -kulalam w pracy wzielam dzien urlopu ze wzgledu na noge ...a ona zdziwiona :ico_szoking: i wypytuje ta moja Ewcie -czy ja wogole cos mowilam o tej nodze??? :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-12-20, 21:09 ]
Poza tym Ruda -nie wiem jakim prawem -bo byla to prywatna rozmowa miedzy mna a nia- doniosla w pracy ze nie zamierzam zostac do konca lutego tylko do konca stycznia!!! Blondyna obrazona bo oni wszyscy chcielli miec wakacje przed moim macierzynskim to jeszcze maja dupki -miesiac!!! apoza tym to jakim prawem oni wierza w to co ona gada zamiast poczekac na oficjalny list ode mnie!!!
DEBILE!!!!

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

20 gru 2010, 23:01

NowaSejana, agusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
za kolejny tydzien!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 gru 2010, 23:55

tabogucka, ale masz problem z ta pracą niezly :ico_sorki: :ico_sorki: wspólczuje :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

21 gru 2010, 04:08

tabogucka, Ci ludzie z tej pracy Cię wykończą niedługo psychicznie :ico_szoking:

A ja jakoś spać nie mogę :ico_zly: Zabrałam się za napisanie wszystkich gatunków zwierząt po łacinie na kolokwium, które mam 11 stycznia, i tak długo mi zeszło (ponad 150 gat... wraz z typem, gromada i rzędem i wszystko po łacinie)
Nie wiem jak ja to ogarnę :ico_olaboga:
Przeminęła godzina gdzie się spać chciało a teraz czuje się zmęczona ale oczy jak 5 złotych :ico_zly:
A my po zakupach świątecznych i wstawilam bigosik to bede ze 3 dni gotowac a wieczorkiem bedziemy robic pierozki i uszka mnam mnia
mmmniam mniam, ja już dziś właśnie bigos jadłam :-D a pierogi będę lepić w środę :-)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

21 gru 2010, 08:55

tabogucka, kurcze Ty sie ta praca wykonczysz :ico_olaboga:
(ponad 150 gat... wraz z typem, gromada i rzędem i wszystko po łacinie)
Nie wiem jak ja to ogarnę :ico_olaboga:
wspolczuje :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość