Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 gru 2010, 10:37

Hejo :-)
patrycja_g, miłej podróży!! Nio i wpadaj tu do nas chociaż czasami, będziemy tęsknić!

Co do wózków ja jeszcze się tak na serio nie rozglądałam...mamy zamiar zaraz po nowym roku pochodzić i chyba finalnie też kupimy w internecie, bo rzeczywiście taniej!
Motylek22, ten, który wybraliście jest bardzo fajny! Na pewno też weźmiemy go pod uwagę. Też głównie chodzi mi o lekki i wielofunkcyjny :-) Póki co mieszkam na 2 piętrze w kamienicy- troszkę wysoko!
Remontów nie robimy, bo tu wszystko zrobione :-) Ale mam nadzieję, że już w marcu ruszymy z dokończeniem naszego domu i na pewno też będziemy zalatani!

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 gru 2010, 10:48

cos wam powiem.........lekarz twierdzi ze bede miec synka a ja mam cały czas przeczucie na córcie ........ :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 gru 2010, 10:49

Witajcie :-)
Wiem, że wcześniej jednak stwierdziliśmy, że będziemy kupować co miesiąc coś by jednorazowo nie wydać olbrzymiej kwoty.
Tak samo postanowiliśmy jak byłam w ciąży z Filipkiem :-) I to bardzo dobry pomysł :ico_brawa_01: Teraz praktycznie większość mamy, ale za to musimy kupić Filipkowi łóżko. Zdecydowaliśmy z mężem że kupimy piętrowe. Narazie będzie spał na dole a jak będzie gotowy to się przeniesie na górę a mały szkrabek na dół. Mamy małe mieszkanko i trzeba kombinować jak zaoszczędzić troche miejsca :ico_oczko:
Najczęściej kupuję przez internet bo taniej jednak wcześniej jadę do sklepu to zobaczyć.
Robię dokładnie tak samo :-D A wózek napewno dokłądnie sprawdzę za nim go kupię :ico_oczko: Tak samo jak kupowałam dla Filipka oba wózki :-) Też miałam wózek Polskiej firmy mało znany ale byłąm bardzo zadowolona, tylko ważył 14 kg V-Travel, a teraz chciałąbym jeszcze lżejszy. Wtachać taki wózek z dzieckiem na trzecie piętro to nie lada wysiłek :ico_oczko:

A jaki wózek Ty kupiłaś?
zastanawiam sie nad takim podwójnym dla rodzenstwa .......wczoraj lukałam na allegro i chyba sie zdecyduje
Też patrzyłam na te wózki ale stwierdziłam że mój Filip i tak już praktycznie z wózka nie korzysta za miast w nim siedzieć to go pcha, a te wózki są bardzo ciężkie. WIęc chyba damy radę już bez wózka.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 gru 2010, 11:09

Motylek ja mam Implasta Ecoline Bolder SD 4w1. Implasta miała też moja siostra więc znam ten wózek. Ja tez mieszkam na 3 pietrze ale zaraz przy wejściu do piwnicy jest wózkownia, gdzie wszystkie mamusie zostawiają wózki.Mam do zniesienia po 4 schodkach i tam będę zostawiać sam stelaż.
Zobacz ceny na link usunięty przez obsługę forum nasz był 300zl taniej niż w sklepie.

Dziewczyny mam prośbę do łykających witaminy-sprawdźcie czy w składzie jest jod-ja potrzebuje takich bez jodu. Wiem, że Prenatal nie zawiera ale trochę drogi.

Markotka tak mam wyznaczone wizyty do maja bo do mojej pani gin są w tej chwili zapisy na luty.Ona sama kazała mi wyznaczyć te wizyty do maja ale wiem, że pod koniec będzie ich więcej.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 14:10 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 gru 2010, 11:15

Murchinson, bardzo fajny, pożądny wózeczek :ico_brawa_01: Jak dla mnie za ciężki, u nas nie ma wózkarni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 gru 2010, 11:30

Murchinson, Fajny wózeczek! Hehe niedługo się nam wszystkim zaczną zakupy- suuuper!
A ja właśnie kawkę pije a potem się za sprzątanie zabieram- muszę cała kuchnię ogarnąć!
Potem trzeba będzie się po choinkę wybrać, już chce mieć świąteczny nastrój w domku!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 gru 2010, 12:17

Patrycja szerokiej drogi i uważaj na siebie!

Motylku fajny ten wózeczek :ico_brawa_01: brakuje mi w nim tylko nosidełka/fotelika. Ja mieszkam na IV piętrze bez windy, więc wózek obowiązkowo lekki. A ten, który wybrałaś to waży 10kg już z gondolą?

Murchinson ja łykam prenatal, kupiłam duże opakowanie 100 tabletek, więc na ponad 3 miesiące i kosztował coś ok 50-60zł, dokładnie już nie pamiętam :ico_noniewiem: wózeczek super :ico_brawa_01: dla mnie ciut za ciężki. Będę szukać wózka o wadzę ok.10kg już z gondolą, chociaż nie wiem czy są aż takie lekkie, tym bardziej, że chcę pompowane koła.

Zoola a Nataszka jeszcze chętnie w wózku jeździ?

Koroneczka u mnie choinka już stoi :ico_brawa_01: byliśmy dzisiaj z małżem na zakupach od samego rana, żeby za dużo ludzi nie było :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 gru 2010, 12:17

Ja już znalazłąm sobie sklep firmowy TUTEK w Markach koło Warszawy. W przyszłym tygodniu pojadę obejrzeć z mężem wózeczki które sobie upatrzyłam :-)

[ Dodano: 2010-12-20, 11:25 ]
markotka, tak ten wóżek z gondolką tyle waży, i jest do niego fotelik http://allegro.pl/tutek-wozek-grander-d ... 16017.html tu jest wystawiony cały komplet. Czytałam opinie i same dobre. Jeszcze napisze do kogoś kto kupił taki wózek jakiś czas temu.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 gru 2010, 12:33

witam
jakaś dzisiaj rozkojarzona chodzę i nie mogę się na niczym skupić,może za mało spałam :ico_noniewiem: na dworze śnieżek prószy,mąż przyniósł choinkę do domu,teraz czekam aż się lody i snieg roztopi i będę z Hanią ubierała :-D na obiad naleśniki dzisiaj bo lenia mam :ico_wstydzioch:

co do witamin to ja mam Falvit mama i w nich jest jod :ico_sorki: Murchinson a czemu bez jodu potrzebujesz?

patrycja_g bezpiecznej podróży :ico_sorki:

co do wózka,to ja chcę mieć głęboko-spacerowy,taki miałam z Hanią i mi pasował,poza tym na zimę jak maluch będzie siedział to są one bardzo ciepłe w porównaniu z tymi co są osobno z gondolą i spacerówką-takie moje zdanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 gru 2010, 12:48

aniawlkp86, mój Filipek urodził się na początki grudnia więc na samą zimę i w tego typu wózeczku było cieplutko :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość