Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

21 gru 2010, 11:21

Sandrusia w takiej sytuacji, to dobrze, że Ci ciąże zakończyło, gdy się łożysko starzeje to nie ma na co czekać.

Alineczq Ty może sobie odpuść ten wyjazd na święta, bo jazda w takim stanie to Ci może tylko poród przyspieszyć, bo drogi nie za bardzo są teraz. A lepiej żebyś do nowego roku nie urodziła i do tego jeszcze nie wiadomo w jakim szpitalu :ico_noniewiem:

A ja zaraz zmykam z Młodym na spacer, rajd po topniejącym śniegu sobie urządzić, bo u nas dziścodwilż i na chodnikach wszędzie błoto.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 gru 2010, 11:23

Raczej nie... znam jego żonę.. W ogóle to ojczym mojej koleżanki, więc raczej bym wiedziała hmmmm poza tym to jest profesjonalista i problemów do pracy nie przynosi i jest mega pozytywnym człowiekiem.

Ja bardziej myślę, że on o czymś wie, a mi nie mówi, bo to i tak nic nie pomoże... tylko nerwów mi przysporzy

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

21 gru 2010, 11:35

A oto moja córa z choineczką, nie może się doczekać prezentów pod nią.
[img][img]http://images49.fotosik.pl/477/806b75deb275c0d0med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2010-12-21, 10:37 ]
Alineczka w takim przypadku uważam, że Gaga ma racje, żebyś odpuściła sobie ten wyjazd :ico_sorki: , dobro dziecka ważniejsze, a świąt jeszcz tyle przed Tobą

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 gru 2010, 11:49

Cholera... nie wiem...
Każę K. zadzwonić do niego i co on mu "po męsku" powie...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

21 gru 2010, 13:19

Alineczq, powinien ci powiedzieć co sie dokłądnie dzieje.Masz prawo wiedzieć.A teraz niepotrzebnie sie denerwujesz,ze czegoś ci nie chciał powiedzieć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

21 gru 2010, 14:16

A my już po spacerze, Bartek śpi od 15 minut. Ale się zmachałam, bo chodniki w tragicznym stanie :ico_zly:

Alineczq mi ostatnio gin powiedział, że obecnie jest taka praktyka, że po 36 tygodniu już nic z szyjką się nie robi, nie daje żadnych leków i na siłę nie kontynuuje ciąży, bo to najczęściej powodowało więcej szkody dla dziecka niż pożytku, często dzieci rodziły się z zakażeniem wewnątrzmacicznym. Obecnie neonatologia jest na takim poziomie, że spokojnie sobie radzą sobie z takim maluszkiem.
Pewnie, że lepiej aby ciąża dłużej trwała, ale jedyne co można zrobić to się oszczędzać żeby dzidzia do skończonych 37 tygodni dociągnęła w brzuszku, bo wtedy to już ciąża donoszona.

buzok choinka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 gru 2010, 13:02

Ja częstuje dziś :ico_tort: za mój 35 tydz. Szykuje się na 13 niespodziewanie do lekarza, bo od rana mam plamienie, dam znać co i jak jak wróce :ico_placzek: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 gru 2010, 13:37

hejka.

jej buzok14, Alineczq, jeszcze za wcześnie...oszczędzajcie się kochane żeby właśnie te 37 minęły chociaż...już nie ważne czy po nowym roku czy przed ważne żeby szczęśliwie.
Mi tak zależało żeby po nowym roku ale od 2 dni w sumie tak sobie myślę,że najważniejsze żeby zdrowo i szczęśliwie i już kiedy to na 2 plan zeszło.
No ale ja dziś 38 kończę :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Więc już bez obaw.Czasem mam myśli "maleńka wytrzymaj jeszcze te 2 tygodnie" a czasem przeciwnie,że chciałabym już dziś...
Skurcze mam coraz częściej ,wszystko się przygotowuje...no ale czop jeszcze nie odszedł więc jeszcze chyba nic się nie rozwiera.

ze świętami też jeszcze w lesie jestem,dziś M jedzie po prezenty,już zarezerwowane :ico_brawa_01:
no a z gotowaniem masakra,dziś bigos dopiero robię ,nie mam pierożków chyba będę musiała nalepić bo nie ma jak jechać kupić,u nas makabra pogodowa,busy nie jeżdzą jak trzeba,M jeszcze pracuje do jutra,dzieci chore...nie wiele na stole będzie w te święta :ico_placzek: ale będzie fajnie,wierzę w to :ico_oczko:
Pierwsze święta w nowym domku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 gru 2010, 14:09

czesc

buzok czekamy na wiesci.

Zubelek mowisz ze skurcze juz czujesz??
ja tam samo jak z leonem totalnie nic
ani tyvch bezbolesnych nawet
wiec moja macica jakas leniwa jeje standard

choinke wczoraj ubralismy
potem znajomi z dzieciakami jeszcze wpadli
i caly dzien byl w biegu
juz padlam w nocy

do tego dzis znow czuje ze mnie w kosciach lamie
a wczoraj bylo ok
wiec myslalam ze zadne przeziebienie sie nie czepi
no ale zobaczymy

robie prania od rana. bo nic dla maluszka nie mam swiezego
a musze spakowac torbe w razie
jutro wyjezdzamy na swieta

dzis jeszcze ciasteczka maslane upieczemy
ponoc pyszne...

i sledziki zrobie
i na gotowe do tesciow hehe

dziewczyny skladam juz zyczenia WESOLYCH SWIAT dla wszystkich
niech maluszki jeszcze poczekaja do nowego roku
a wy wcinajcie na wigilii i swietach co sie da poki maluszkom nie szkodzi
niech te swieta beda wyjatkowe!! rodzinne biale i szczesliwe!!!

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

22 gru 2010, 16:53

buzok daj znac mam nadzieje ze wszystko dobrze???
buzok i zubelek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: za skonczone tygodnie
zubelek napewno dasz rade co do swiat my kobiety jestesmy strasznie obrotne :ico_haha_01:
A ja jestem po wizycie i po USG mala wazy 2400 jest ulozona nisko wiec lekarz kazal mi brac te tabletki do 7 stycznia bo musimy ja troszke powstrzymac od tego pospiechu na swiat he he.Ale za to od 7 odstawiamy tabletki i czekamy na niunke :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość