asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 gru 2010, 21:44

dorotaczekolada a co z tatą matiego? Jesteś nadal w związku z tatą Leny?
Widzę,ze jest tu sporo samotnych mam z dziećmi z poprzednich związków mających nowych partnerów tak?

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 gru 2010, 23:11

asika82, teraz duzo tu mam,ktore dawniej byly samotne ale juz tak bardzo nie sa :ico_oczko: ja Matiego wychowaywalam sama do roczku. jego biologiczny ojciec go nigdy nie widzial,nie utrzymujemy kontaktu. z ojcem Lenkijestem,jestesmy malzenstwem od 2 lat. bywaja gorsze okresy.mieszkamy niestety w 1 pokoju u moich rodzicow i jest ciezko...ale jakos sie stramy,wspieramy,walczymy z losem :ico_sorki:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

22 gru 2010, 09:49

mieszkamy niestety w 1 pokoju u moich rodzicow
ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam. Mój mąż wiecznie był niezadowolony z naszego domu. Mamy wszystko oddzielnie tylko podwórko i jedną ścianę wspólną ale dla niego zawsze było żle.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 gru 2010, 10:33

asika82, no nam tak wyszlo,wynajmowalismy mieszkanie ale maz stracil prace,ja zaszlam w ciaze i nie bylo nas stac...jest ciezko bo wszystko poupychane,na dodatek zero prywatnosci,moja matka wchodzi bez pytania. no i moj maz co wieczor musi pytac o łaske czy moze zostac na noc :ico_noniewiem: :ico_placzek:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

22 gru 2010, 10:41

asika82, po co wtedy twój chciał zakładać rodzinę skoro wie ,że w małżeństwie mogą się pojawić dzieci i teraz taka krzywda mu się dzieje ...z drugiej strony bardzo lubi egoistyczny styl życia ,nie ma ochoty sam z siebie nic zmienić na korzyść małżeństwa.....kal narcysta się zachowuje :ico_sorki:

trzymaj się cieplutko ,masz dzieci więc masz dla kogo się starać :ico_sorki:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

22 gru 2010, 13:41

maz co wieczor musi pytac o łaske czy moze zostac na noc :ico_noniewiem: :ico_placzek:
:ico_szoking: przecież małżeństwem jesteście a nawet gdyby nie to dorosłymi ludzmi a nie nastolatkami :ico_szoking:
po co wtedy twój chciał zakładać rodzinę
teraz na to patrząc to chyba presja otoczenia,ze wszyscy kumple się hajtają, dzieci robią.
Sam nawet powiedział niedawno,ze teraz może mieć koleżanki, już nie musi nowej rodziny zakładać bo dzieci już ma.

[ Dodano: 2010-12-22, 12:43 ]
masz dzieci więc masz dla kogo się starać
no jasne dzieci to sens wszystkiego, chyba ja za bardzo te dzieci hołubię i mąż rzeczywiście spadł na drugi plan. Ale powinien to zrozumieć, każdy dorosły, odpowiedzialny mężczyzna powinien to zrozumieć a nie uciekać do mamusi i przestawać się bawić w dom :ico_zly:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 gru 2010, 14:24

przecież małżeństwem jesteście a nawet gdyby nie to dorosłymi ludzmi a nie nastolatkami
moja matka sie msci za to ze moja tesciowa mnie z domu wyrzucila,mieszkalismy u niej tydzien...
nie musi nowej rodziny zakładać bo dzieci już ma.
no tak,niech jeszcze drzewo posadzi i wybuduje dom :ico_puknij:
chyba ja za bardzo te dzieci hołubię i mąż rzeczywiście spadł na drugi plan. Ale powinien to zrozumieć, każdy dorosły, odpowiedzialny mężczyzna powinien to zrozumieć a nie uciekać do mamusi i przestawać się bawić w dom
ale tak przeciez prosciej prawda?uciec od odpowiedzialnosci,obowiazkow... :ico_zly:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

22 gru 2010, 15:03

każdy dorosły, odpowiedzialny mężczyzna powinien to zrozumieć a nie uciekać do mamusi i przestawać się bawić w dom
to takie oczywiste jest ,ale widać nie dla każdego

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

22 gru 2010, 21:11

Dziewczynki życzę Wam zdrowych wesołych świat bo ostatnio wogle nie siedzę przy kompie. Noce do kitu mała znowu się drapie płącz i wogle słow brak nie wiem co robić. Gorączka przed świąteczna sięzaczeła szał zakupów bleeee. w piatek babcia bęzie bleee. wszystk mi jakoś nie pasi.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 gru 2010, 21:27

cyn_inspiration, moj Mati wlasnie ma ospe i lekarka nam dla niego przepisala przeciwswiadowo hydroksyzyne,moze u was zadziala :ico_noniewiem: ja jestem padnieta tymi przygotowaniami...wyglada na to ze tylko ja w tym domu chce urzadzic prawdziwe swieta :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość