buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

21 gru 2010, 18:43

A ja do szpitala mam 3 koszulki, szlafroczek, bo ja już sobie byłam w szpitalu i bylo mi to potrzebne, no i trepeczki. A co do porodu to mam jeszcze majty jednorazowe, tantum rosa, musze kupiś stanik do karmienia i wkładki te wielgachne. Dla dzidzi mam malo ciuszków, i musze jeszcze dokupić ale to już po świętach

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

21 gru 2010, 19:19

a i tak już mam nieciekawie w tej kwestii :ico_noniewiem:
Niektorym dziewczynom pomaga popijanie sokiem z pomaranczy (mi tez to proponowala polozna, ale nie wyprobowalam, bo nie moge nawet patrzec na pomarancze ani sok z nich - brrrr)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 gru 2010, 21:48

Witajcie kochane :-)
Nie miałam weny do pisania ostatnio ani czasu.
Ładne zdjęcia, choinki macie super. Buzok, z córci śliczna panna.
Blanka26, ja mam podobną hemoglobinę do Twojej i też mi lekarka nic nie mówi ostatnio, biorę 1 tabletkę żelaza i nie zwiększam dawki. Ale trafiłaś na obsługę :ico_szoking: co za babsko, skłądaj na nią doniesienie, może jeszcze Ci jakieś bonusy w zamian za niedogodności dorzucą, postrasz ich, że zmienisz operatora... masakra :ico_szoking:
Alineczq, cóż więcej mogę powiedzieć, słuchaj dziewczyn, odpoczywaj dużo i mam nadzieję, że dzidzia jeszcze poczeka z przyjściem na świat. Ale ten Twój lekarz to też niekonkretny, jakieś leki Ci dał, zalecenia?

Ja do szpitala mam i piżamy i szlafrok i kapciochy i staniki do karmienia, bo to jeszcze po pierwszej ciąży zostało, muszę sobie kupić gatki siateczkowe i podkłady wielkie i pampki dla synusia i chyba będzie wtedy wszystko już.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

21 gru 2010, 22:09

hej!
u nas wszystko dobrze :-D wyniki morfologii utrzymują się na przyzwoitym poziomie (hemogologina 11,7), pojawiły się tylko bakterie w moczu. Dostałam furagine i urosept oraz wit. C na zakwaszewnie moczu bo podobno mam mało kwaśny hehehe. Synuś waży 1670g i jest dokładnie pośrodku wykresu. Obrócony jest już głową w dół.. a dół "trzyma dobrze".

Do szpitala jeszcze nic nie mam poza dwoma piżamami po pierwszym porodzie. Ale obiecałam sobie że po świętach zrobię wszystkie niezbędne zakupy, kosmetyki dla siebie i dzidzi,, podpaski i wszystko inne.
Ale na pocieszenie zamówiłam Wojtusiowi komodę dzisiaj, a sobie witrynkę do pokoju. Meble będą pewnie końcem stycznia dopiero, ale trudno, poczekam.

[ Dodano: 2010-12-21, 21:11 ]
Alineczqa mnie też się wydaje że powinnaś zwolnic trochę.. już niewiele Ci zostało więc jak dwa tygodnie posiedzisz na pośladkach to nic Ci się nie stanie.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

21 gru 2010, 22:32

co do szpitala to ja muszę brac tylko dresy, stanik do karmienia, wkładki , kosmetyki dla siebie i ubranko na wyjście dla dziecka bo resztę wszytko szpital daje

a i musze koniecznie sobie kupić maść purelan na sutki bo tylko ona mnie ratuje :ico_sorki:

koszule do porodu, po porodzie koszule, dopóki się nie wykąpie i dresów nie założę, bo tu nikt w piżamach i szlafrokach nie chodzi, dają podpaski te wielkie jak pieluchy po porodzie, dają te majtki z siatki, dla dziecko ubranka, nawet bodziaki na wynos nowe, pieluchy dal dziecka, oliwkę , krem itp
Ale na pocieszenie zamówiłam Wojtusiowi komodę dzisiaj, a sobie witrynkę do pokoju. Meble będą pewnie końcem stycznia dopiero, ale trudno, poczekam.
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Synuś waży 1670g i jest dokładnie pośrodku wykresu. Obrócony jest już głową w dół.. a dół "trzyma dobrze".
no to ładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale ten Twój lekarz to też niekonkretny, jakieś leki Ci dał, zalecenia?
nie wiem jak jest w PL , ale jak tu się jest w 36tc to tez już nic nie robią, mówią tyle, że w razie czego są gotowi dziecko przyjąć na świat , a powstrzymywać porodu już nie będą

buzok14, rzeczywiście ta choinka wielka, twoja córcia taka malutka przy niej, jak okruszek
pewnie ma choinka z 2,5m co?? jak nie wiecej
moja ma 2m i jakaś mała mi się wydaje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 gru 2010, 23:42

musze koniecznie sobie kupić maść purelan na sutki bo tylko ona mnie ratuje
ja też jestem z tej maści zadowolona i też będę ją kupować.
AniaZaba, dobrze, że z dzidzią wszystko super :-)
koszule do porodu, po porodzie koszule, dopóki się nie wykąpie i dresów nie założę, bo tu nikt w piżamach i szlafrokach nie chodzi, dają podpaski te wielkie jak pieluchy po porodzie, dają te majtki z siatki, dla dziecko ubranka, nawet bodziaki na wynos nowe, pieluchy dal dziecka, oliwkę , krem itp
rewelacyjną tam macie opiekę, naprawdę, my to ciągle za murzynami w tych sprawach jesteśmy...


Uciekam się wykąpać i lulki, bo zasypiam :ico_spanko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 gru 2010, 01:29

ej dziewczynki, dzisiaj mojej koleżanki siostra stwierdziłą że strasznie mi się brzuch obniżył :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 gru 2010, 12:36

ej dziewczynki, dzisiaj mojej koleżanki siostra stwierdziłą że strasznie mi się brzuch obniżył
mi mój lekarz też przy wizycie to powiedzial bo macica mi opadła i powiedział że mam się nie przejmowac jak rodzinka mi to powie bo to jeszcze o niczym nie swiadczy.wiec nie przejmuj się!!!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 gru 2010, 12:39

dzień dobry :-) stawiam :ico_tort: za 30 tydzień :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 gru 2010, 12:44

ej dziewczynki, dzisiaj mojej koleżanki siostra stwierdziłą że strasznie mi się brzuch obniżył :ico_noniewiem:
mi też tak w pierwszej ciąży mówiły koleżanki, a przenosiłam Ulę 2 tygodnie i żadnej akcji porodowej nie było. także nie przejmuj się tym co mówią koleżanki, tylko słuchaj lekarza.

Ja dzisiaj byłam u swojej lekarki, Staś leży głową w dół, szyjkę mam długą i zamkniętą, więc jest ok. Moja infekcja się zmniejsza i nie muszę brać antybiotyków. 04.01 mam ostatnie USG, tydzień później ktg będę miała robione i następna wizyta za miesiąc. Dostanę wtedy skierowanie do szpitala do cc, z którym 01.02 mam się zgłosić w szpitalu w celu umówienia się na zabieg. Moja lekarka już mi nie popuściła tym razem i wypisała mi zwolnienie od jutra do 21.01 na razie, ale już do pracy mam nie wracać. Muszę jeszcze przez 2, 3 dni do pracy pochodzić, ale będę przychodziła sobie na późniejszą godzinę i wychodziła wcześniej :-) żeby się nie przemęczać...

Zmykam teraz do kuchni, bo mało czasu a roboty duuuuuuuużżżżżo :-)
Miłego dzionka ciężaróweczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość