Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 gru 2010, 00:55

ja sie melduje ze zyje i podczytuje, maz mi kupil autko wiec jestem bardzo szczesliwa, odezwe sie jutro bo ledwo zyje :ico_oczko:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

23 gru 2010, 19:26

Nie ma jak nowe autko. :-D

Stwierdziłam, że ostatni raz jedziemy gdzieś na święta. W zeszłym roku były w domu i były najspokojniejsze i najszczęśliwsze. W tym roku już się musieli pokłócić moi rodzice z moim bratem. Oczywiście tak mnie zdenerwowali, ze stwierdziłam, ze mam ich dosyć i nigdzie nie jadę. W końcu po mojej interwencji się dogadali. A interwencja była taka, ze mi w końcu po iluś latach nerwy puściły i stwierdziłam, że za dwie godziny jestem tam i ich wszystkich chyba pobiję, jak się nie uspokoją. Po prostu wzięłam za mordy wszystkich. Ojciec z matką zaniemówili. Mój pyskaty brat po prostu rozdziawił gębę z wrażenia, bo bym go pobiła i niewiele brakowało, a bratowa się popłakała. Od razu się pogodzili, bo wizja mnie u nich ich po prosu przeraziła. Jak to ja tak kulturalna, mądra i wykształcona potrafię tak krzyczeć i takich słów używać. A ja nawet Wam powiem, że nie pamiętam co mówiłam, ale na pewno krzyczałam na nich wszystkich. Ale atmosfera teraz tam super. Oni pogodzeni i szczęśliwi, a mnie jeszcze trzymają emocję. No raz na 8 lat to może się czara przelać. Cóż, jedziemy tam na wigilie, ale w nocy najprawdopodobniej wrócimy. Nie wiem, jak przekonać do zostania u nich mojego M, bo on też ma dosyć akcji pt święta. Ech jak nie urok, to przemarsz wojsk. :ico_zly: Zresztą dobrze, ze nie widział mnie w akcji, bo by nie poznał.
Ale w domku atmosfera świetna. :ico_brawa_01: Pachnie świętami i jest w ogóle super. :-)

Cóż dziewczyny. Życzę Wam i sobie zdrowych, radosnych, szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku, spokoju. A w tym Nowym 2011 Roku przede wszystkim, by to nasze forum przetrwało, w końcu spotkania w naszym gronie i spełnienia wszelkich marzeń, a przede wszystkim samych szczęśliwych i radosnych chwil.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 gru 2010, 22:05

A ja nawet nie mam czasu się zastanowić nad świętami bo dzieci walą oknami i drzwiami do szpitala, no i jutro jestem z koleżanką sama po ostry więc pewnie do domu wróce o 15:)

upiekłam makowce, tort dla adasia na urodziny bo robimy w 1 dzień świąt, sernik piernikowy, zrobiliśmy gar kapusty zasmażanej i właśnie robie śledzie, a reszte robi moja mama i babcie. Choinkę właśnie ubiera m z Tosią, ale jest mała i stoi na stole bo Adaś jest człowiek demolka i by ją całą rozbroił:)

Wesołych i spokojnych Świąt moje kochane:)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 gru 2010, 23:06

Kochane ja również życzę spokojnych Świąt, pełnego brzuszka i uśmiechu na twarzy!!!!!

Ja już wszytsko gotowe mam więc jutro maluję paznokcie i układam włosy :-D Jestemy w domu, przyjechała moja Mama z bratem i będzie super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 gru 2010, 15:27

Dziewczyny,
Wesołych, rodzinnych, zdrowych i pogodnych Świąt.
Oby wszystkie problemy zostały zastąpione miłością i spokojem.

I zeby rok 2011 był minimum 3 razy lepszy od 2010 :-D

Buziaki dla Was i dzieciaków!!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

24 gru 2010, 16:18

Magia Świąt, to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem.

Takich magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzę oraz tego, by kolejny rok był lepszy od poprzedniego…

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

24 gru 2010, 22:29

Ja wam rowniez zycze Zdrowych, Spokojnych Swiat oraz Szczesiwego Nowego Roku, duzo pociechy z mezow i dzieciaczkow, duzo kasy i seksu, oraz spelnienia najskrytszych marzen!!! Wesolych Swiat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 gru 2010, 13:58

Hej Dziewczynki !!!! :-D
Jak swięta??? Ja chora więc nawet nie czuje co jem :ico_placzek: ale i tak jest uroczo :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

27 gru 2010, 22:38

Nasze święta były naprawdę świetne. :-D Tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, że robimy dobrze. Świąt u mamy bez wyjazdów i dojazdów nie miałam od 9 lat. Tak więc naprawdę udany pomysł i było świetnie. Bez stresów, gonitwy, po prostu cudownie. :-D
Tylko tradycji musi być zadość. 3. święta wyjazdowe naszej Aminii i trzeci raz antybiotyk i zapalenie oskrzeli. :ico_zly: W zeszłym roku byliśmy w domu i była zdrowa. W tym znowu choróbsko i tak paskudne, że z gorączką prawie 40 stopni.
Ale i tak było naprawdę fajnie.
Tylko z sylwestra nici, bo znowu z powodu ogona wszystkie plany wzięły w łeb. :ico_zly: Nie wyjadę z nią za granicę w takim stanie. Zwłaszcza, że dzisiaj 3. noc z gorączką. :ico_zly: I co? Po raz kolejny sylwester w domu z dzieckiem. :ico_zly: Macierzyństwo bywa naprawdę wkurzające :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 gru 2010, 23:54

witajcie
u nas swieta minely bardzo milo, malutki powoli zaczyna spac w nocy, wstajemy do niego o podobnych porach zazwyczaj 2-3 razy ale nawet ladnie zasypia i to czasem sam w lozeczku przy melodyjce, juz go nie nosze pol nocy na rekach


kupilismy bardzo spontanicznie sobie prezent z mezem xboxa z zestawem kinetic, kupil mi do tego gre co sie tanczy i bedziemy sobie razem tnaczyc, ale poki co to nie ma kiedy bo zawsze cos do zrobienia

ogolnie powoli sie zaczyna wszystko ukladac, w maire stabilizowac, mam autko jestem troche bardzieij niezalezna, bardziej zorganizowana z dziecmi i nie ma problemu gdzies wyjsc... oolnie jest ok, nasze pozycie malzenskie wrocilo do normy a nawet jest lepiej niz bylo...
maly zasypia wiec ja tez lece sie polozyc bo rano musze wstac wczesnie i wyszykowac dzieciaczki i jade pilnowac siostrze synka, mowilam ze tego juz nei zrobie no ale mi sie jej szkoda zrobilo i wogole,,, czlowiek za dobry ale coz zrobic..milej nocki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość