Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

27 gru 2010, 19:34

Martalka, co myślisz o tym ? http://allegro.pl/canpol-lovi-kubek-jun ... 56828.html w porównaniu do kubeczka, który ty zamówłaś oczywiscie ;) i napisz czy próbowałyscie już z Milenka i jak Wam idzie picie?

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

27 gru 2010, 20:01

Cześć Dziewczyny!
I my się meldujemy po świętach:)
I jak już jesteście w temacie chustowym, to pochwalimy się naszym prezentem od Tatusia:) Oto nasz wymarzony chuściak:) sprawdza się cudnie:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 gru 2010, 20:06

Samanta, dawałam wodę. Płynie delikatnym strumieniem, dzięki tej pochyłej ściance można ten strumień łatwo kontrolować.
Co do tego 360 Canpola to pojęcia nie mam, bo nie mieliśmy. Czy napój wypływa sam, czy trzeba possać jak w tradycyjnym niekapku??
Chyba porównać się nie da. To chyba różne kubki.
Na wyjścia canpol idealny! W domu- doidy :) Bo jak dziecko nie wyleje, to się nie nauczy za szybko, że ze szklanki też można wylać jak się mocniej przechyli. :ico_haha_01:
I jak Bartek "niekapkowy" pierwsze szklanki picia wylewał sobie zamaszyście na twarz, tak Damian szybko się nauczył pić ostrożnie bo wcześnie dostawał picie ze szklanki (bo ja leniwa, nie lubię myć zaworków w niekapkach :ico_haha_01: no i Damian chciał bardzo pić jak my). A w lato na spacery brałam wodę w butelkach po kubusiu waterrr :ico_oczko: Patent mojej koleżanki :ico_brawa_01:

Nicola, ta stabilizacja to po prostu trzecia poła chusty?? Tzn, nie mogą być same dwie na krzyż tylko 3cia pozioma jeszcze? dobrze rozumiem?
A czy elastyk utrzyma nóżki w poz żabki jeśli wiązanie nie jest typowe dla chust elastycznych??

[ Dodano: 2010-12-27, 19:12 ]
Karo ślicznie Wam!!! :-D
obowiązkowo chusta obśliniona :ico_brawa_01: :ico_haha_01:




Nie przypuszczałam rok temu, że tak chustowo nam się zrobi tu na forum :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 gru 2010, 21:14

kurcze, aż wam zazdroszczę tego chustowania. :ico_noniewiem: nasz już bardziej zainteresowany siedzeniem i chodzeniem :ico_haha_01:

mam nadzieję, że te inhalator się sprawdzi :ico_sorki: czekamy teraz za przesyłką. jak dobrze pójdzie, to powinien być w tym tygodniu. :ico_sorki:

NICOLA_1985

27 gru 2010, 22:04

Nicola, ta stabilizacja to po prostu trzecia poła chusty?? Tzn, nie mogą być same dwie na krzyż tylko 3cia pozioma jeszcze? dobrze rozumiem?
A czy elastyk utrzyma nóżki w poz żabki jeśli wiązanie nie jest typowe dla chust elastycznych??
dokładnie pozioma poła chusty, no ja tak jakoś to wszystko dociągam , że ma pozycje żabki jak nic, tyłek niżej i zgięte nóżki w kolankach. fotki powklejam jak bede miała czas teraz znowu nie bardzo mam bo jutro na 9.00 rano rehabilitant przychodzi i musze ogarnac chatke.. zbieram sie i zbieram do wklejania zdjęc.. a dopiero co położyłam spac dzieciaki to się mąż zaczął o uwagę domagac :ico_oczko: i sie troche obraził ze do kompka zasiadłam zamiast mu czas poświęcac :ico_oczko: :-)

[ Dodano: 2010-12-27, 21:05 ]
Karo super focie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-27, 21:07 ]
zastanawiam się czy aby nie sprzedac tej chusty co mam i kupic taką jak Wy macie tzn nie elastyczną :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

27 gru 2010, 22:40

przepraszam że się wtrącam
Co do tego 360 Canpola to pojęcia nie mam, bo nie mieliśmy. Czy napój wypływa sam, czy trzeba possać jak w tradycyjnym niekapku??
my mamy lovi 360 używamy od maja 2010 jak dlamnie jest superaśny owszem trzeba pociągnąc ale Igor dzięki temu kubeczkowi pije ze szklanki nie oblewając się :-D zużyliśmy już 3 uszczelki ale dokupię jeszcze i dlaej bedziemy go używać zwłaszcza w nocy :-D
pozdrawiam mamusia Igorka - lipcowiątka 2009 :-D
p.s. śliczne macie bobaski ( kiedy to mój był taki malusi :ico_noniewiem: )

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 gru 2010, 22:44

Ale Igorek ma super sanki!!!!!! Boskie!
Dzięki za info o kubeczku margolcia :) Tak myślałam :D zatem idealny do zadań specjalnych :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-12-27, 21:48 ]
kurcze, aż wam zazdroszczę tego chustowania. :ico_noniewiem: nasz już bardziej zainteresowany siedzeniem i chodzeniem :ico_haha_01:
kochana, no do mnie argument ten nie przemawia :)
Czyli wózka też już nie używasz? ;)
Dla mnie chusta jest obecnie zamiast wózka zupełnie. Nie wyobrażam sobie inaczej :-D Wózek zostawiłam z tydzień temu u rodziców i nie tęsknię. Potem na wakacje, na zakupy, wejść mogę wszędzie, nie to co z wózkiem.
Nawet jak dziecko będzie chodzić :-D No, może jakieś nosidło ergo zastosuję potem :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

27 gru 2010, 22:56

Ale Igorek ma super sanki!!!!!! Boskie!
dziękujemy :D
Dzięki za info o kubeczku margolcia :)
nie ma za co polecam sie na przyszłość
jeśli Wam to nie przeszkadza to bedę was podczytywać i czasem się udzielać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

28 gru 2010, 12:01

Martalka, dziękujemy :-) No i oczywiście obśliniona chusta musi być :-) Martalka z chęcią zobaczę te chuściaki do testów, zrób foteczki :-) i napisz jakie wrażenia :-) My z Natki jesteśmy bardzo zadowoleni! Był jedynie problem z kolorem, bo jestem zakochana w dwóch, w Cyprze (turkusowo-beżowy) i Amazonii (nasza), ale postawiliśmy wspólnie na ulubione zielenie :-)
Martalka, gdzie Ty te sanki widzisz, to ja nie wiem? :ico_oczko:

tibby, bardzo dobry inhalator ma Julcia, taki, co jest używany w szpitalach, ale niestety sporo droższy... Też chcielibyśmy go zakupić.

Samanta, fajne te kubeczki, ale ten canpola jest od roku dopiero, patrzycie na zalecenia wiekowe?

margolcia, zapraszamy do nas :-) Ale Igorek już duży, fajny chłopak :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 gru 2010, 13:49

Karo, margolcia zmieniła zdjęcie w podpisie :ico_haha_01: i sanek już nie ma

margolcia, jak masz ochotę, to zapraszamy do pisania. :-)

Jakie wrażenia z testowania chust...
Indio fajne, ale zbyt jasne i wygląda jak prześcieradło, jak to określił mój mąż. A testowane jest już strasznie długo, a wygląda... jak nówka!! (Np. Nati Diament z bambusem też miałam testową- kolor beż- wyglądała jak ściera :ico_noniewiem:
Bambus Lenny Lamb, fajny, lekko śliska chusta, ale za to fajnie się dociąga. Dzisiaj wyjdę na dłuższą trasę to zobaczę czy nie osiada.
Fotki.. o ile mi ktoś zrobi- wstawię.



:ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości