Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 sty 2011, 17:20

Murchinson oj, to późno ta wizyta :ico_sorki: a przepis na karkóweczkę też pozwolę sobie spisać, bo mój mąż bardzo lubi karkówkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 sty 2011, 17:45

Murchinson dziękujemy za przepis :ico_sorki: Brzmi pysznie :ico_haha_02: Na następny obiadek wypróbuję :-)

[ Dodano: 2011-01-03, 17:25 ]
Moje kotleciki już czekają w lodówce do zapieczenia. Pieczarki i cebulkę podsamżyłam na tłuszczu ze smażenia kurczaka. Pod koniec duszenia dodałam pieprz, ostrą paprykę i zioła prowansalskie żeby zaostrzyć smak. A jak wyjdzie to zobaczymy wieczorem. Dziś mamy zebranie więc dopiero po wstawię do piekarnika.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 sty 2011, 18:39

Mmmmm aż się głodna robię!
też na pewno wypróbuję przepis na karkóweczkę- my z mężem uwielbiamy! Zobaczymy czy mężowi będzie smakowało :ico_brawa_01:

Murchinson daj znać jak po wizycie, będziemy czekać z niecierpliwością!

Ja zamierzam się pouczyć troszkę, zobaczymy czy mi się to uda!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 sty 2011, 19:25

przyszły tuniki do mnie :ico_brawa_01: zaraz mi mąż przyniesie bo listonosz u bratowej zostawił i zobaczę czy dobre będą :-D
Ja zamierzam się pouczyć troszkę, zobaczymy czy mi się to uda!
no i jak ci idzie?

[ Dodano: 2011-01-03, 19:42 ]
super,obie są dobre,oczywiście luźniejsze jeszcze w brzuszku a ta fioletowa to bardziej na 7 miesiąc nie wcześniej :-)

Paulina Frączek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2010, 13:20

Prośba o pomoc przy pracy magisterskiej

03 sty 2011, 21:57

Dzień dobry,
Nazywam się Paulina Fraczek i jestem studentką 5 roku fizjoterapii.
Pisze pracę o zespołach bólowych kręgosłupa u kobiet w ciąży i zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety na ten temat.
Jeśli, któraś z pań znalazła by chwilę bardzo proszę o kontakt, wtedy wyślę linka.

Dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 sty 2011, 22:24

Hejo dziewczyny tyle naklikalyscie ze teraz nie wiem co ktorej odpisac :ico_wstydzioch:

Jezeli chodzi o szczepionki to ja nie bralam tych skojarzonych ale tez Filip dobrze reagowal, nie bylo zadnych problemow, czasem zdazyla sie temperatura po szczepieniu ale oki :ico_oczko:

JA jakos mam juz dosyc tej pracy, coraz bardziej czuje sie zmeczona, i ociezala a jeszcze ten snieg mnie wykancza.
Chyba jeszcze do konca stycznia popracuje i koniec.

Bylam dzis na tej glukozie, wiec zobaczymy w srode mam wizyte ale mysle ze bedzie dobrze :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 sty 2011, 23:14

My właśnie wróciliśmy z badań. Wszystko dobrze i tym razem nie robili mi badania z krwi. Mateusz waży 511g i jest starszy wg USG o 4 dni.
Zmykam się myć i spać. Kolorowych snów.

Wiola jak Twój kaszel, przeszedł już.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

04 sty 2011, 00:53

No Dziewczynki miłych snów :)
Nie mam teraz czasu sobie z wami pogadać bo biorę się ostro za remoncik w domu ale napiszę w środę po wizycie jak moje małe się trzyma i może wreszcie czy to chłopiec czy dziewczynka ;)
:* do środy

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 sty 2011, 01:05

Mariola_Larose, czekamy na wieści :-)


Murchinson, super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mi z USG wychodzi 5 dni róznicy i wydaje mi się że z USG jest trafny termin bo miałam wcześniej owulację właśnie jakoś 5 dni wcześniej.

wiola85, wszystko zależy chyba od tego jaką pracę się wykonuje i z kim się pracuje. Ja bardzo lubię swoją pracę, a moi współpracownicy dbają o mnie :-D I miło się z nimi pracuje. Gdyby było inaczej też by mi się nie chciało :ico_oczko:

Paulina Frączek, wysłałam wiadomość na PW

Piersi wyszły pyyyyszne :ico_brawa_01: Polecam przepis, tylko dla zaostrzenia smaku radzę przyprawić pieczarki i cebulkę wg uznania. Akurat trafiła mi się siostra na kolacji niespodziewanie więc miałam jak znalazł czym ją uraczyć. Bardzo jej smakowało :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 sty 2011, 11:09

Hej dziewczynki :-)
Oglądacie zaćmienie? Następne podobno w 2015 roku :-)

Murchinson, bardzo się cieszę , że wszystko w porządku! Te nasze dzieci już takie duże :ico_brawa_01: szybko czas leci!

wiola85, dobra decyzja, warto troszkę odpocząć przed porodem! Ja mimo, iż teraz czuję się super nie chciałabym wrócić do pracy!

Dziewczyny czy bolą Was żebra?? Mnie od ok kilku dni pobolewają, ale wczoraj wieczorem tak mnie bolały, że nie mogłam spać. Ani na jednym ani na drugim boku nie mogłam leżeć! Wiem, że pewnie wszystko się przesuwa w górę i uciska, ale ten ból jest naprawdę nieznośny :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość