Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 sty 2011, 20:46

jak bylam w ciazy z gabrielem to mi sie w glowie nie miescilo, ze ludzie daja kupe kasy za glupi wozek i ze to przeciez tylko niewazny gadzet, kupilam wiec na allegro taki polski wynalazek typu "kolor do wyboru" dalam za niego 500zl, a pozniej sie meczylam jak glupia, po 2-3 miesiacych wygladal i jezdzil jak kupa zlomu, ile ja sie z nim nameczylam, jak juz Gabik sie w tym nosidle nie miescil to mu musialam scielic 2 koce-jeden w nogi, bo tam taka zapadziocha byla, a drugi na calosc, zeby wyrownac, taki szmelc, ze szok, plulam sobie w brode jak nie wiem... chorowalam w tym czasie, na wozek, ktory w koncu kupilam jako uzywany, okazal sie byc zgodnie z moimi oczekiwaniami najlepszym wozkiem swiata, powaznie, pozniej roznymi wozkami jezdzilam, bo nigdy nie bralismy wozka do polski i zawsze od kogos sobie pozyczylam-czy kosztowac 600 czy 2000 to zawsze sie naprzeklinalam i nameczylam... niestety nasz wozek zaczyna sie sypac, bo przed gabrielem 2 dzieci nim jezdzilo i ma juz mysle lekko 8 lat z reszta kupilam go w stanie "idealnym" co mnie rozwalilo, bo brakowalo w nim czesci i tak smierdzial kiepami, ze az mi sie w glowie krecilo jak go pralam w ogole wsciekla bylam i czulam sie oszukana po prostu, ale po drugim praniu juz nie smierdzial tak bardzo :ico_sorki: teraz juz nie sposob kupic taki wozek, chyba, ze mocno wyeksploatowany-nazywa sie hauck traxx marlin4, jego nastepca to hauck I'coo peak air, ale kosztuje majatek i jest niestety gorszy pod wieloma wzgledami-chocby kosz na zakupy jest mikry bardzo, nie wiem co zrobic w tej sytuacji, na pewno bede szukala jakiegos wozka, ale chce, zeby mial takie zawieszenie jak nasz traxx-jest po prostu bezbledny... nie odwazylabym sie chyba kupi wozka z takimi malymi szalonymi kolkami z przodu, bo mam kiepskie doswiadczenia na tym polu :ico_haha_01: dla mnie wozek musi miec 4 porzadne pompowane kola, a jesli ktores z nich maja skrecac to tylko wtedy kiedy ja sobie tego rzycze, a nie jak napotkaja kamyk, kraweznik, czy cokolwiek innego... raz jechalam takim, ktoremu kolka lataly jak glupie, co chwile w poprzek stawaly, masakra...

[ Dodano: 2011-01-04, 19:54 ]
noo, taki wozek to byl nasz pierwszy, nie dowiary, ze handluja nimi i ze ktos je kupuje-ten sam sprzedawca
http://allegro.pl/raf-pol-wozek-wielofu ... 94653.html

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

04 sty 2011, 22:49

ja jakoś o wózku na razie nie myślę :ico_noniewiem: coś moja teściowa wspominała, że jakiś używany ma dla nas.... ale trzeba go sprawdzić, skoro można się z jakimś bublem nieźle namęczyć...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 sty 2011, 00:01

Czesc dziewczynki !!!
Ale dzis mialam busy dzien... W pracy ze tak sie wyraze bylo "zabawnie"... niby managerka przyszla -nie odzywa sie do mnie -nawet jesli ja do niej cos powiedzialam :ico_puknij: -potem sie poryczala i po niecalych 4godzinach poszla do domu :ico_szoking: EEEhhh...szkoda gadac!!! Tzn.oficjalny powod to chyba to ze jej mama trafila do szpitala -rozumiem ze to nie smichy chichy -ale ona i tak buczy z byle powodu -non stop -a poza tym ona ma juz ponad 40 lat i 2 nastoletnie cory!!! No nic-jej mamie zycze zdrowia a nia sobie glowy zawracac nie bede!!! Chociaz powiem ze nawet /ruda wkurzyla -bo juz przesada jest zeby nawet na dzien dobry nie odpowiadala!!!! :ico_zly:

Potem chcialam ostatecznie zakonczyc sprawe oplat za dom -i okazalo sie ze agent mnie zrobil w konia-tzw. nieporozumienie :ico_noniewiem: -tak mi tlumaczyl ile to kredytu http://www.naobcasach.pl/forum/images/s ... gifdostane ze wyszlo mi ze £XXX kwote plus ich wynagrodzenie ( ktore nota bene kupa kasy bo az £2000 :ico_olaboga: ) a teraz sie okazalo ze z tej £XXX kwoty mam im te 2 tysiace zaplacic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wscieklam sie okrutnie bo byly to moje ostatnie rezerwowe pieniazki na czarna godzine!!!! Dalej nie moge sie z tym pogodzic chociaz ze wzgledu na synusia tlumacze sobie ze trudno ze mogloby byc gorzej itp. Najgorsdzy bol ze juz prace przygotowawcze do remontu domu ruszyly i teraz to nawet nie wiem cxzy mi na to wystarczy nie wspominajac o tym ze na synusia zakupy budzet bedzie okrojony i wogole bez pieniazkow na czarna godzine zostaniemy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ale fakt faktem -to nie jest niesczczescie tylko potkniecie...

A i zapomnialam-przysiegam ze nie zlosliwie o urodzinach szefa -3stycznia( u8 nas w UK to byl dzien wolny)-tak mi sie wydawalo ze dziwnie wyczekujaco na mnie rano patrzyl -ale wogole nie skumalam o co chodzi-dopiero po pracy rozmawiajac z Ewcia sie skapnelam :ico_wstydzioch:
Trudno -nie to zebym go lubila -kupie jutro ciacho (lub nie teraz musze oszczedzac :ico_zly: przez kretaczy agentow) i zloze spoznione zyczenia!!!


Gorzejz e moj chrezstny -ktory podjala sie remontu tego mojego domku -tez mial 3 urodziny i tez zapomnialam -a dzien wczesniej 2 godziny z nim na telefonie wisialam bo obgadywalismy szczegoly prac :ico_zly: :ico_zly: A w ramach prezentu bede musiala mu powiedzieciec ze bedzie (on i jego 3 chlopakow) robil za darmo i jeszcze nie wiem czy na planowane materialy starczy!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2011-01-04, 23:05 ]
Dobra wiadomosc z dnia dzisiejszego to to -ze otworzyli list macierzynski (zakladam ze przeczytali ) :ico_haha_01: w pracy i nie skomentowali :ico_noniewiem:

I ze bylismy dzis na pierwszych zajeciach w szkole rodzenia!!! Mnie sie bardzo podobalo !M. mniej ale powiedzial ze za tydzien tez przyjdzie wiec nie moglo byc tak zle!!! :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 sty 2011, 00:11

Fintifluszka, ale ześ sie rozpisala :-D
Ja taki wózek miałam dla mojego synka tak więc na taki sie nie skuszę,bo wole jednak głęboki i spacerówka,ale to jest jak kto woli itd. jak na razie to sobie tylko patrze bo wolałabym kupic uzywany za połowe ceny bo sa przeciez inne wydatki ale jak nie znajdę takiego jaki mi sie bedzie podobał to bede zmuszona kupic nowy,a badziewa jakiegos najtańszego nie chcę,mam upatrzony jak na razie tylko jeden ale nie widzialam go na zywo tak więc nie wiem jak sie by sprawował ale to jeszcze czas :-)

tabogucka, to miałas dzis dzien niezly :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 sty 2011, 00:11

Mnie na szczescie kregoslup nie boli-tylko schylac sie nie moge zeby np.cos podniesc z podlogi ale to ze wzgledu na brzucho :ico_oczko: A i tak z tego co wylookalam w tej szkole rodzenia to i tak mialam relatywnie najmniejszy brzusio!!! A wydaje mi sie ogromny :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-01-04, 23:12 ]
Dobranoc :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
bo po tylu przejsciach poprostu padam

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

05 sty 2011, 01:06

ja mam jakiego dolka i spac nie moge:( :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

05 sty 2011, 10:46

serniczka a co to się dzieje co to za dołeczek chwyciłaś?? :ico_pocieszyciel:
tabogucka Ale się rozpisałaś...czytałam,czytałam i końca nie widziałam :ico_haha_01: Z jakiej racji masz kupować prezent dla szefa skoro tak Cię traktują w tej pracy :ico_zly: Nie bój się jego stać na o wiele lepsze prezenty niż nas...zapewne :/
Ale fajnie zajęcia w szkole rodzenia :ico_haha_02: a ja nawet o tym nie myślę :ico_noniewiem: bez sensu żebym chodziła tam sama :(

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 sty 2011, 10:59

witam
Ale fajnie zajęcia w szkole rodzenia :ico_haha_02: a ja nawet o tym nie myślę :ico_noniewiem: bez sensu żebym chodziła tam sama :(
u mnie podobna sytuacja samemu to jakos tak chyba nie bardzo :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-05, 10:00 ]
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 7 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

05 sty 2011, 11:55

magda1614 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 okienko!

[ Dodano: 2011-01-05, 10:56 ]
magda1614 chodź wybierzemy się razem :-D :-D hehe..będzie nam raźniej :ico_haha_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

05 sty 2011, 12:29

ja właśnie chodzę do szkoły rodzenia, ale tylko raz zaciągnęłam tam męża :ico_haha_01: on to tak nie bardzo się tam pcha... Tym bardziej, że położna puściła jakiś mega stary niemiecki film o porodzie i to go niby miało przekonać, by być ze mną przy porodzie :ico_puknij: mnie ten film przeraził a co dopiero jego :-p na tym filmie jedna babka miała takie rozstępy na brzuchu, że wyglądał jak siny pomarszczony mózg :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość