Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 sty 2011, 22:06

wiola85, a Ty czujesz jakis bol jak Ci twardnieje brzuch?
nie nic mnie nie boli, poprostu taki twardy sie robi ale tak na chwilke.
moze Ci sie uda :ico_oczko: my juz mielismy w zeszla srode, ja oczywiscie o niczym nie wiedzialam i po prostu nie otworzylam drzwi, bylam kompletnie nieprzygotowana :ico_noniewiem:
jakos specjalnie mi nie zalezy zeby byc :ico_wstydzioch:
U mnie to by nie dalo sie nie widziec o koledzie, tesciowa juz od tygodnia mi buczy o tym :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 sty 2011, 22:10

nie nic mnie nie boli, poprostu taki twardy sie robi ale tak na chwilke.
to tak jak u mnie
a czy w ciazy z Filipkiem Cie bolalo, ze ta szyjka sie skracala?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 sty 2011, 22:15

a czy w ciazy z Filipkiem Cie bolalo, ze ta szyjka sie skracala?
tez nie, a co smieszniejsze to wtedy bylo lato i ja mialam urlop w pracy, wiec sie jakos nie przemeczalam, duzo wiecej lezalam niz teraz, a zaczela mi sie skracac.
Wiec to jest jakies dziwne :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 sty 2011, 22:18

Wiec to jest jakies dziwne
nooo, ciekawe dlaczego tak
jutro popytaj u lekarza

[ Dodano: 2011-01-04, 21:20 ]
dziewczyny macie jakies pomysly na dzien babci i dziadka? ja szukam czegos oryginalnego na allegro...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 sty 2011, 23:00

wiola85, ja też miewam skurcze, kilka razy w ciągu dnia się zdaża. Jutro mam wizytę to zobaczymy czy wszystko wpożądku. ALe pamiętam że z Filipkiem też tak miałam i nic się nie działo.

Ja też do szkoły rodzenia się nie wybieram. Chętnie chodziłabym na same ćwiczenia oddechwe, bez całej reszty nie potrzebnych dla mnie informacji.

Jutro robię karkóweczkę :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 sty 2011, 09:36

JA mam jutro kolede, jakos nie lubie, tylko kase zbieraja i nic wiecej, ale nie wiem czy sie zalapie bo na 15 do ginka ide :-)
Ja też nie lubię tych odwiedzin. Nas najczęściej nie ma bo chodzą w pierwszy dzień po świętach a my jeszcze u rodziców. W tym roku był w poniedziałek ale ja byłam wtedy na badaniach.
[ Dodano: 2011-01-04, 21:20 ]
dziewczyny macie jakies pomysly na dzien babci i dziadka? ja szukam czegos oryginalnego na allegro...
Nie mam pomysłu, pogadam z siostrą może coś wymyśli.

Motylek22 smacznego!

Ja to się od dwóch dni dziwnie czuję-mam na zmianę uderzenia gorąca i zimna, do tego kołatanie serca.Prawdopodobnie przez hormony tarczycy ale w piątek idę do endo zobaczymy co powie.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 sty 2011, 09:55

Dzięń dobry :-D

My z Filipkiem niedawno wstaliśmy, troche sobie pospaliśmy :-) Robię właśnie naleśniki na śniadanko.

Dziś wizyta :ico_brawa_01: ciekawe kiedy mnie na USG zapisze, już nie mogę się doczekać:)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 sty 2011, 12:26

hej dziewczyny :-)
Dziś wizyta :ico_brawa_01:
Trzymam kciuki! Daj znać potem co i jak :-) :-)
dziewczyny macie jakies pomysly na dzien babci i dziadka? ja szukam czegos oryginalnego na allegro...
Mi to zostały dwie babcie tylko- mężuś niestety nie ma już żadnego z dziadków. Nie mam pojęcia co im kupie- myślałam o takich koszach różności np. owoce, coś słodkiego, kawa, wszystko ładnie zapakowane. Bo cóż innego dla babci?

Też na szczęście nie mam żadnych skurczy i nic mnie nie boli :ico_sorki: :ico_sorki: oby jak najdłużej!
Ja to się od dwóch dni dziwnie czuję-mam na zmianę uderzenia gorąca i zimna, do tego kołatanie serca.Prawdopodobnie przez hormony tarczycy ale w piątek idę do endo zobaczymy co powie.
Pewnie rzeczywiście to te hormony:( dowiedz się koniecznie co i jak! No i daj znać, trzymamy kciuki by wszystko dobrze było!!

A ja dziś na obiad chińszczyznę robię! Mój K bardzo lubi, więc tak w sumie na jego życzenie! Byłam rano w mieście na zakupach i w nagrodę kupiłam sobie pysznie wyglądające ciasteczka bananowe w cukierni! Za chwilkę rozpocznę konsumpcję :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 sty 2011, 12:28

witam i ja
dzisiaj zaczęłam odliczanie od 120 dni,ale to zleciało :ico_brawa_01:

nie mam pojęcia co na obiad,bo chciałam zrobić placki ziemniaczane albo krokiety,a w sklepie ani jajek ani ziemniaków to nic nie zrobię dzisiaj :ico_noniewiem:
dziewczyny macie jakies pomysly na dzien babci i dziadka? ja szukam czegos oryginalnego na allegro...
_
jeszcze nic mi do głowy nie wpadło :ico_noniewiem: poza tym dziadkom nawet ciężko wnuczkę odwiedzić...

wczoraj mój ojciec zadzwonił i to nie do mnie tylko do A że przyszły do mnie jakieś koperty i paczki (ciekawe co skoro ja nic nie zamawiałam :ico_noniewiem: ) i żebyśmy przyjechali a mąż na to że ciekawe jak skoro samochodu nie mamy a specjalnie jechać po coś co nie jest aż tak ważne to nie ma sensu,tym bardziej,że mam wszystko poopłacane to na pewno nic pilnego nie przychodziło...i powiedział,że nie wie kiedy zajedziemy,a jak skończyli gadać to ja do A mówię,że jakby chcieli z mamą przyjechać to by i przesyłki dla mnie wzięli,mają raptem 5 km i autobus co trochę jeździ w obie strony to tak ciężko wpaść i odwiedzić :ico_sorki: mama też ostatnio się wysiliła i nawet nie zadzwoniła tylko na nk zapytała jak po świętach...
to już moja babcia częściej dzwoni do mnie niż mama,po nowym roku zadzwoniła co słychać tylko,że do A bo ja zmieniłam nr tel i jeszcze babci nie zdążyłam podać i się pyta co u rodziców bo się nic nie odzywają a ja,że nie wiem bo do mnie też nie dzwonią a ostatni raz byłam u nich jakieś 1,5 tyg przed świętami :ico_sorki: babcia aż zdziwiona była

co do kolędy to u nas też pewnie niedługo będzie,tylko najgorsze,że nie wiem gdzie podziałam krzyżyk i świeczniki :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-05, 11:30 ]
a swoim 2 babciom i dziadkowi to życzenia złożę bo nawet nie mam jak jechać jak tak zimno bo Hanię ciągnąć to nie bardzo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 sty 2011, 12:55

hej !!!
wyszły mi chyba złe wyniku moczu :ico_noniewiem: ogólne badanie moczu jest ok tylko osad ......wyszły b.liczne nabłonki oraz obfity sluz komórki drozdzy :ico_noniewiem:

obiadku dzis nie gotuje .......szykuje na wieczór skrzydełka w sosie słodko-kwasnym :ico_oczko:

my dziadkom kupimy chyba kalendarze z podobizna TUski :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość