Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

05 sty 2011, 12:46

Jak siny pomarszczony mózg ?? hehehe ale rozbawiłaś mnie tym :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: biedny mężulek hehe...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 sty 2011, 14:11

siny pomarszczony mózg ?
dobre :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 sty 2011, 15:00

Cześć dziewczyny :-)

Odebrałam dziś wyniki przeciwciał Rh i na szczęście wynik ujemny ale i tak w 34 tygodniu muszę powtórzyć,a po porodzie dostanę zastrzyk jak po ciąży z Karolką :-)

Fintifluszka w pierwszej ciąży tez pukałam się w głowę na widok wózków nie wiadomo za ile kasy,bo jakoś mi nie zależało,żeby mieć jakiś super drogi i wybraliśmy taki za 450zł i na początku nam się podobał jak jeszcze córa była mała ale później... :ico_olaboga:
Idąc na spacer przy okazji robiłam zakupy i wracając myślałam,ze wyzionę ducha, bo wózek ważył 12,5kg , dziecko koło 8 i do tego cały kosz zakupów :ico_noniewiem:
Też miał takie nosidło wyciągane,a nie gondolę i jak już Karola wyrosła z nosidła to musiałam podkładać koce, poduszki i różne różności,żeby miała tam prosto i jej wygodnie było :ico_olaboga:
Nie miał pompowanych kół i ciężko się prowadziło, więc teraz postanowiliśmy zainwestować w droższy, wygodniejszy i łatwiejszy w obsłudze :-)

tabogucka oj naprawdę zwariowanych ludzi masz w tej swojej pracy :ico_noniewiem: :ico_zly: Pewnie odliczasz dni do wolnego :-D

serniczka mam nadzieję,że po dołku już nie ma śladu :ico_oczko:

magda1614 wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 okienko :ico_ciezarowka:

Gwona no ja niestety mam okropne rozstępy na brzuchu i ostro zastanawiam się nad jakimiś zabiegami laserowymi po ciąży,bo wyglądają okropnie... :ico_placzek: :ico_placzek: Mąż twierdzi,że mu nie przeszkadzają ale przecież ja też mam oczy i widzę jak ten mój brzuch okropnie wygląda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Muszę coś z tym zrobić :ico_noniewiem:

A co do szkoły rodzenia to w pierwszej ciąży nie chodziłam,a teraz chciałam ale też stwierdziłam,że tak samej to głupio,bo wszystkie kobitki z partnerami :ico_noniewiem:

Uciekamy na spacerek i małe zakupy,żeby jutro było co jeść,bo znów pozamykane będzie, pa :-)

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

05 sty 2011, 15:20

czesc babeczki::*

u mnie dzis juz humorek coraz lepszy

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

05 sty 2011, 15:57

Aniaaa ojj nie rozpaczaj :ico_pocieszyciel: Ja na szczęście nie mam żadnych na brzuchu,ale na piersiach mi wyszły :ico_olaboga: Dobrze chociaż,że Twojemu mężowi nie przeszkadzają :-)
:ico_brawa_01: super ,że wyniki prawidłowe.

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

05 sty 2011, 17:40

Witam!!!

Dziewczyny moja mała właśnie sie raczej przekręciła :ico_brawa_01: , bo mnie wysoko kopie!!!!!!!!!!!!!!! Ale wole tak , bo przez te ostanie dni to kopała tak nisko , ze czułam jakby miała zaraz ze mnie wyjść, uczucie miałam okropne i do tego tak strasznie to bolało!!!!!! :ico_sorki:
A mój synuś ciągle chodzi za mną, całuje mnie po brzuszku i mówi , że kocha dzidzie :597:

magda1614 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 okienko!!!

Aniaaa :ico_brawa_01: za wyniki, ja też robiłam i muszę w piątek odebrać bo mi z głowy wyleciało :ico_wstydzioch:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 sty 2011, 17:58

witam
A ja ciagle glodna jestem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i tak jem i jem,to dopiero za tydzien waga pokaze :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-01-05, 16:59 ]
teraz postanowiliśmy zainwestować w droższy, wygodniejszy i łatwiejszy w obsłudze
ja tez jestem tego zdania a mialam podobny wczesniej tani i niefunkcjonalny

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

05 sty 2011, 18:46

Ja na szczescie wozka nie musze kupowac bo mam po Wiktorku.My kupilismy jeden z tanszych modeli(placilismy kolo 700 zl) ale jestem z niego zadowolona.

Aniaaa, super ze wyniki dobre.
Ja bede robic przed nastepna wizyta bo tez mam minus.
Po urodzeniu Wiktorka nie dostalam zastrzyku ale on tez mial minus wiec podobno nie trzeba.Mam nadzieje ze nie bede miala przez to zadnych komplikacji :ico_sorki:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

05 sty 2011, 19:25

Ewelcia-fajnie ze sie przekrecila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja wlasnie wcinam Ciasto z kremem hmmm pychaaaa :ico_tort:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

05 sty 2011, 21:06

serniczka , ale mi smaka narobiłas :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość