Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

05 sty 2011, 16:11

u nas tez zalatwianie chrzcin tylko my tym razem tu w uk i nawet nie wiem czy ne w ang kosciele bo polski ksiadz mysli ze my bedziemy lezec plackiem w kosciele a on nam potem z laski ochrzci dziecko, a kosciol ponad godzine drogi i nie zawsze czlowiek ma czas zeby isc...my planujemy na koniec stycznia luty, amelka byla chrzczona w polsce i miala ponad 3 miesiace, a imprezka u nas w domku be beda znajomi wyjdzie jakies 10 osob z nami plus troche dzieci, wiec ja sobie pogotuje dzien wczesniej a latac lubie potem ze smakolykami zwlaszcza jak sama zrobie..
ja do rpacy nie wracam az do maja wiec jest ok...jutro jade wazyc wiktorka wiec dam znac, z tylu rzeczy powyrastal ze szok :ico_szoking:
ja od nowego roku od 1 na dietce, ciezko ale staram sie, pije sobie aqua slim, herbatke dwa razy dziennie linea i jezdze na rowerku i troche robie brzuszkow, miesnie bola jak nie wiem zwlaszcza brzucha ale mysle ze nawet jak nie duzo a systematycznie tego ruchu to moze cos bedzie widac :ico_noniewiem: zobaczymy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-05, 15:14 ]
a wogole to amelka idzie od wrzesnia do pierwszej szkoly, wiec w przyszlym tygodniu jezdzimy zeby popatrzec i pogadac co ijak, Ania_R moze ty mi troche powiesz jak wygladaja te pierwsze szkoly...ja sie obawiam jak sobie bedzie radzic no ale zobaczymy, do 17 stycznia sklada sie aplikacje wiec musimy podjac jakas decyzje gdzie jej bedzie n0ajlepiej...

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

05 sty 2011, 16:52

hejka laski...troszke mnie nie bylo...
my po urodzinach Sarki , dzis bylismy na szczepiniu Sarka na odtatnim zaleglym i Majka na pierwszym...ale plakal Majka masakra nie moglam jej uspokoic, Sarcia dzielnie zniosla :))
a tak pozatym u nas oki procz tych kup, nadal ciezko to nam idzie ...oby przeszlo i bylo juz oki..:)
buziaki:)
aaa my chrzciny chyba na wielkanoc robimy:))

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

05 sty 2011, 21:11

hej dziewczyny.
U nas wreszcie nastał spokój i Maja pieknie śpi. Kolki mineły dzieki temu gripe water. Dajemy kazdego dnia po 3 razy.
My chrzcimy chyba na Wielkanoc, przyjecie pewnie wyprawi nam tesc, on robi cudne przyjecia i jedzonko mniam, takze ja mu tylko pomoge. No i pokryjemy koszty :ico_oczko: a on niech pichci.
Wczoraj bylismy u pediatry z tym katarkiem. Na szczescie oskrzela czyste takze to katar tylko. Maja mi przybrala 1300 w 4 tygodnie :ico_szoking: :ico_szoking: w szoku jestem bo mowilam, ze mam malo pokarmu a to taka niespodzianka.
Ale rosnie, rosnie, juz dwie siaty ubran za malych spakowalam.

AniuR to ja nic nie wiedzialam, ze i tym razem impra po chrzcinowa bedzie z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

05 sty 2011, 23:36

hejka
co do chrzcin to patrzcie co znalazłam i chyba sie skuszę

http://allegro.pl/sukieneczka-i-swetere ... 89431.html
http://allegro.pl/czapeczka-biala-szyde ... 22940.html

u nas tez jakos leci, Kasia ciagle zakatarzona i dzisiaj jakos gorszy ten katar
zamiast lepiej to gorzej i nic nie chce przejsc, juz sama nie wiem co mam myslec o tym
Krzysio zdrowy ostatnio coraz wiecej zaczyna mówic i idzie sie juz z nim dobrze dogadac
a tak poza tym to leci pomału

dziewczyny zagladajcie czesciej bo ostatnio watek nam przymiera :ico_noniewiem: ,
lece bo Kasia sie przebudzila

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

06 sty 2011, 00:24

ale piekne te swterki i czapeczka tez, ja uwielbialam amelke w takich czapeczkac a dla malego dostalismy od takiej znajomj panie 4 takie robione sweterki, dwa zolte, chyba dwa biale i blekitny to nawet 5, sa przepiekne, jeden to nawet z kapturkiem jak bluza :ico_oczko:

u nas maly zasnal wiec ja lece spac, ja odstawilam infacol i dalam gripe water i byla masakra, tylko tyle ze wiecej prukal i bekal ale byl niespokojny wiec znowu daje infacol i juz dzis lepiej :ico_oczko: jutro ide go wazyc, niestety autko cos padlo i lce na nogach a to kawal drogi jeszcze ze starym wozkiem ale trudno, dam znac ile wazy bo wydaje mi sie ze klocek, tez pelno ciuchow za malych :ico_oczko:

ja amelke jak chrzcilam to rpzed swietami bozego narodzenia miala wtedy 3 meisiace i tez miala taki komplecik satynowy z czapeczka, jeszcze ona byla taka pucka i wygladala czadowo :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-05, 23:26 ]
malgoskab czekaj czekaj az ci maly zacznie dyskutowac, mojej amelce to sie buzia niezamyka, jak dawniej sie tego wyczekiwalo tak czasem ja mam dosc sto pytan, gada NON STOP, ostatnio mowi do meza: tatusiu ale trzymaj dzidzusiowi glowke :ico_oczko:

albo podeszla do bujaczka i mowi do mnie: to trzeba tak delikatnie, to nie lalka, to dzidzius, twoj syn :ico_szoking: a ja mowie no co ty nie powiesz :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: mala madralinska :ico_oczko:

lece spokojnej nocy :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

06 sty 2011, 10:54

hejka:)
u nas po szczepiniach w miare, nocka w sumie spokojna ale wczorjszy wieczor sredni....Sarka biedna plakala stan podgoraczkowy udo ja mega bolalo,bo dostala domiesniowo zastrzyk, az kulala...przebudza sie mam nadzieje ze dzis bedzie lepije....a Majka byla marudna ale pozatym oki...
pogoda u nas fatalna deszcz ze sniegiem pada, ponuro...zapowiada sie dzien lenistwa....
ja nadal nie doszlam do swojej wagi, matko boska ja mi sie chce slodyczy!!! :ico_szoking:
zeby nie sliodkosci juz dawno bylabym w swojej wadze :ico_placzek:
Sarcia tez mega gada caly czas...i ciagle pytania a co to a dlaczego....szok!!!!!

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 sty 2011, 13:05

witajcie

u nas nocka super, zresztą szymek w nocy zawsze mi bardzo ładnie śpi
teraz sobie drzemie wiec zaglądam :-)

malgoskab, śliczne te ubranka, takie słodkie :ico_brawa_01:
ja mam ten problem już z głowy bo bede miałą ciuszki po siostrze, tzn po chrzcinach jej synka, taki malutki garniturek :-)
wczoraj właśnie rozmawiałam z mama o chrzcinach i mówiła mi że nie mamy tak długo czekać i chrzcić w lutym a ja bym wolała tak kwiecień jakby było troche cieplej bo kosciół bardzo duży i zimny no ale zobaczymy....

u nas też sie zapowiada dziś leniwy dzień, zresztą dzień jak każdy inny, szkoda tylko że nie mogę do kościoła iść :ico_noniewiem:

a miała was ostatnio pytać o dwie sprawy
czy wasze dzieciaczki ssą smoczek? bo szymek pluje, nie chce w ogóle a wiem, ze jakby zaciągnął to by lepiej spał i by sie tak czesto nie budził bo tak to śpi po pół godz i tyle
i druga sprawa, zresztą wy prędzej rodziłyście i byłyście już na pierwszym spacerku. mnie strasznie kusi żeby już wyjść na dwór bo sie duszę w domu a i mały by sobie pooddychał świeżym powietrzem. Mama mówi że mam jeszcze troszkę poczekać. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ooooo mały mnie woła ........lece.

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

06 sty 2011, 14:16

hej, hej.
u nas nocka masakra, jeszcze takiej tragicznej nie mielismy.
Mala nie spala od 20 do 2 w nocy, potem zasnela o 2 spala do 4 i od 4 juz nie spala az do 8 rano, potem oczywiscie zasnela, ale co z tego jak juz wtedi mati wstal no i ja juz sie nie polozylam, masakra padam na mordke.

Aniu co do spacerow to na spacerze jako takim typowym to ja bylam dopiero 1 raz :ico_wstydzioch: a tak to mala wychodzi jak jedziemy do lekarza, na wazenie, czy do moich rodzicow.

Maz pojechal zawiezc Mateusza na kilka godzin do moich rodzicow zeby sie tam pobawil, a ja musze odrobine choc odpoczac o ile majka pozwoli bo po takiej nocy wygladam jak truposz a czuje sie jak zdechlak, KROLESTWO ZA ZGRZEWKE RED BULLA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak przestane karmic to bedzie moj pierwszy zakup :-D

[ Dodano: 2011-01-06, 13:18 ]
a co do smoka to ku mojemu niezadowoleniu Maja nie chce smoka, juz kupilam 4 rozne i nonono, nie chce. Szkoda bo z Matim to byla mega wygoda.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

06 sty 2011, 14:18

karolina-ch, bardzo wcześnie Amelka pójdzie do szkoły :ico_olaboga: To ja myślałam, że Madzia wcześnie zaczeła jak miała dokładnie 4 lata i 6 miesięcy a Amelka będzie miała jak dobrze licze tylko 4 latka? :ico_noniewiem:
Nie wiem co chcesz wieszcieć (wiec pytaj jakby co) ale generalnie tutaj bardzo dbają o to by dziecko sie nie zniechęciło do skzoły i nauki więc dostosowuja program indywidualnie do dziecka (czy tez grupy dzieci). Tak więc w 1 klasie np. są grupki dzieci w których każda czyta np. inną książeczke na innym poziomie itd. wiec nie martw się że Amelka sobie nie poradzi - da rade! :ico_oczko: :ico_sorki:

Monia M, super że Maja tak ładnie przybiera na wadze i że wszystko wporządku pomimo katarku :ico_brawa_01:
to ja nic nie wiedzialam, ze i tym razem impra po chrzcinowa bedzie z nami
źle to ujełam bo chodziło mi o to że w zeszłym roku razem spędziliśmy :-D ale oczywiście teraz też Was zapraszamy! :ico_sorki: :ico_brawa_01: Z tym, że chyba nie uda nam sie tym razem tak wywinąć od rodzinki i spędzić fajnie czas tylko z Wam, bo chrzestna dla Matiego będzie albo z poza Warszawy, albo nawet z Kanady :ico_olaboga: wiec będziemy musieli coś zorganizować tym razem pewnie.. :ico_noniewiem:

malgoskab, śliczne ciuszki :ico_brawa_01:
albo podeszla do bujaczka i mowi do mnie: to trzeba tak delikatnie, to nie lalka, to dzidzius, twoj syn a ja mowie no co ty nie powiesz mala madralinska
boska jest!! :-D :ico_brawa_01:
ja nadal nie doszlam do swojej wagi, matko boska ja mi sie chce slodyczy!!!
zeby nie sliodkosci juz dawno bylabym w swojej wadze
ja mam tak samo :ico_placzek: i jak było 10kg tak dalej jest :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
czy wasze dzieciaczki ssą smoczek?
Mati tak :) ale nie cały czas.

Co by tu dziś porobić....hmmmm :ico_noniewiem: Chyba ide pozmywać...choc mi sie nie chce... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

06 sty 2011, 14:53

ja wrocilam z wazenia i ledwo zyje bo szlam na nogach kawal drogi bo mi sie auto wczoraj zepsulo, no ale juz jestesmy, ja trzymam diete ale ledwo zyje, zimno i wogole...
moj wiktorek wazy neicale 5,30 wiec nei wiem czy dobrze czy nie, przybeira na wadze ale delikatniej niz amelka, poza tym troche sie dowiedzialam i juz jestem spokojniejsza

u nas ze smoczkiem masakra, my to mu robimy taki szalik z tetry i w nocy zasypia bo inaczej pluje a tak jak mu ta pieluszka trzyma to sie nei budzi bo ssa, coz taki nasz sposob..poza tym amelka lubiala smoczka, nawet spala jak jeszcze miala dobrze ponad 2 latka, ale wiktorek jest CALKOWICIE inny chyba ze wszystkim..
my na spacerek dosc szybko wychodzilismy ale zadko bo z dwojka to ciezko jak ja sama, pzoa tym ten wozek ejst niewygodny, dzis bylo ok bo po chodniku ale w sklepie masakra, dwa razy na kogos wjechalam i raz na lampe bo nie wyrobilam bocznym kolkiem, masakra, jeszcze amelka chce za reke wiec ten wielki wozek pchalam jedna, :ico_szoking: ale juz wrocilysmy, dwoch sasiadow widzialo wiktorka wiec zapoznanie mamy z glowy :-D

[ Dodano: 2011-01-06, 13:55 ]
ja chce amelce kupic taki dolaczany do wizka do tylu podnozek ze dziecko starsze stoi sobie jak sie zmeczy a ja bede pchala, nei wiem czy sie sprawdzi ale zawsze to jakas mysl jak amelk opadnie z sil i chce na rece a ja musze pchac wozek :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość