karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

06 sty 2011, 22:51

Jak ja byłam teraz w tej drugiej ciąży i miałam cukrzycę to nieraz w rękaw mu płakała,że ja nie dam rady na tej diecie,nie dam rady robić sobie zastrzyków,że boję sie o małego to mi mówił,że już niedługo,a to było jeszcze 3 miesiące do końca ciąży...Nie wiem czy miał pijęcie co ja czuję czy może też sie bał czy wszystko będzie ok,ale tego po sobie nie chciał pokazać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

06 sty 2011, 22:53

a jak idę w nocy spać to nie chcę nic w nocy czuć oprócz wielkiego łoża i przestrzeni
Hehe to chociaż my się rozumiemy :ico_brawa_01: , mój to taki przytulak straszny jest to mógły cały dzień się przytulać i dalej mu mało :ico_oczko:
Byliśmy na basenie, w wodzie z półtorej godziny, było superowo,
Ja tak się cieszyłam, że mamy basen za darmo u męża w pracy (i taki cieplutki jest i jacuzzi i sauna i brodzik dla dzieci). A bylismy chyba w moim pierwszym trymestrze tylko parę razy całą rodzinką. Teraz nic mi się nie chce i wolę wysłać męża z córką niż sama się wybrać z Nimi :ico_wstydzioch: Jeszcze mam szansę, ale jak pomyślę o wychodzeniu na zimno to już mi się nie chce :ico_puknij:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

07 sty 2011, 16:08

Hej dziewuszki !
Mój mężczyzna strasznie mi współczuje wczoraj sprzątałam w domku i łapały mnie skurcze i to takie silne ,że coś tam pod nosem jęczałam ,a on do mnie idz się połóż po co się za robotę bierzesz ??Ok ,tylko ja taka już jestem ,że muszę niektóre rzeczy sama zrobić przecież on mi ubrań w szafie nie poukłada jak ja chcę no nie??(Zmieniliśmy szafę temu układałam)no przecież nie będę spała na stercie ciuchów (bo wszystko na łóżku leżało) ufff czasem może przesadzam ,ale cóż mogę poradzić .Niestety już drugi dzień za pracę płacę zdrówkiem.

Powiedzcie mi bo USG miałam w środę wszystko było OK a teraz mam od 2 dni częste skurcze takie nawet 2 razy na godzinę i boli mnie w boku jakby mi ktoś wnętrzności chciał wyrwać taki ból z pieczeniem który ustaje nie wiem co to chyba muszę odpocząć co??

[ Dodano: 2011-01-07, 15:10 ]
No i noc oczywiście nie przespana bo brzuch mnie strasznie bolał ,ale dziwnie bo tak jakby ktoś chciał mi go od ciała oderwać zaraz przygotuję do obiadu (bo już po pracy dzisiaj) i chyba się położę

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 sty 2011, 22:06

Manenka, nie mamy aż tak daleko na basen, może z 15-20 minut autem, bo w naszym mieście jest parę lat temu wybudowali aquapark :-)
Ja tak się cieszyłam, że mamy basen za darmo u męża w pracy
ja bym często tam chodziła, w wodzie nic mnie nie boli i odczuwam wielki komfort :-) relaksuje mnie to bardzo, więc pewnie byłabym tam stałą bywalczynią...
to chyba muszę odpocząć co??
tak mi się wydaje, ale jeśli masz możliwość iść do swojego gina, to polecam. Ja bym poszła, bo szczerze mówiąc to nie do końca wiem co te Twoje skurcze oznaczają...

Byliśmy dzisiaj w ikei i kupiliśmy sporo rzeczy. Komodę wzięliśmy, ale dla Uli, do naszego pokoju komody nie będę kupować, bo mamy mało miejsca, inaczej to sobie wszystko rozłożę. Kupimy regał na książki i na płyty, przeniosę tam wszystko co mam w szafie i będę miała miejsce dla Stasia :-) A regały zajmują mniej miejsca.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

07 sty 2011, 22:57

@gniecha, ty na siebie uważaj,bo jednak jescze do terminu masz parę tygodni.Rzeczywiście powinnaś pójść do lekarza,bo może coś sie tam dzieje :ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 sty 2011, 23:01

ja już po wieczorku z dziewczynami :) dostałam fajne rzeczy dla Julci :-D oliwkę, płyn 2w1, krem pielęgnacyjny, 2 pary buciko-skarpetek, cienki kocyk, opakowanie chroniace butelke przed utrata ciepla i grzechotke.. i jeszczxe kolezanka ma dac ksiazeczke "Wielka ksiega malenstwa" :-) ogolnie jestem zadowolona, ale zmeczona, dopieke miesko z ziemniakami i ide spac :/

potem, Was doczytam :ico_sorki: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 sty 2011, 23:10

Tynusz1, super że impreza się udała :ico_brawa_01:
a pomalowali Coi brzusio? :-D

[ Dodano: 2011-01-07, 22:11 ]
Nie pamiętam czy tu pisałam, że Buzok jest nadal w szpoitalu. Ma skurcze i kontrolują jej wielowodzie...

Ach i nie pamiętam też czy pisałam wesołe wieści. Dzisiaj 2 styczniówki w odstępie 15 minut się rozpakowały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 sty 2011, 23:19

hej

Fajny dziś dzień mają styczniówki 2 w odstepie 15min urodziły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i to 2 dziewczyny z którymi na emigrantkach pisałam :-D

u nas nic nowego oprócz tego , że jak 4-5 razy dziennie nie odśnieży nam brat podwórka to nie ma opcji wyjścia z domu, a jeszcze jutro ma cały dzień padać, uwielbiam taką zimę, jest tak biało pięknie :ico_brawa_01:

jutro mama do Pl wraca, ale większość czasu u siostry na górze siedziała do mnie przychodziła raz dziennie może raz na 2 dni , za to dla taty już zarezerwowałam bilet na 19 lutego ( urodziny Michaela) i zostaje do 5 marca, bo chce mi trochę pomóc Mikiem się zajmować jak pojadę rodzić :-D

Tynusz super imprezka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
widzę, że 10 masz wizytę , ja też u położnej :-D

Basia ja pewnie bym korzystała z basenu , uwielbiam wodę a jeszcze Mike tak kocha wodę, że wyciągnąć go ciężko to już w ogóle bym chodziła ile się da , no ale Mike to w końcu zodiakalna rybka jest :-D

pinko,ale udały ci się zakupy :ico_brawa_01: , pokaż jaka ta komoda :-D

@gniecha, ja myślę, że za dużo robisz , powinnaś zwolnić tempo :ico_sorki:
a co do skurczy to myślę, że to przepowiadające jak częstotliwość bólu jest taka sama cały czas tzn ze to są przepowiadające, a jak ból będzie wzrastać to radze od razu wybrać się do szpitala lub lekarza :ico_sorki:
ja mam nospę z Pl sobie przywiozłam i codziennie łykam bo inaczej bym nie funkcjonowała , a skurcze przepowiadające mogą się bardzo wcześnie zaczynać i tak codziennie może je mieć az do porodu, a nie ma tam u was jakiś podobnych tabletek jak nospa??

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 sty 2011, 23:32

tak sie zagadalysmy ze nawet nikt nie pomyslal o malowaniu brzuszka hehehe :-D

tak 10tego mam wizytę i już się doczeka nie mogę .. ciekawe ile ta moja królewna waży

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 sty 2011, 00:13

tak 10tego mam wizytę i już się doczeka nie mogę .. ciekawe ile ta moja królewna waży
ja nie mam bladego pojęcia ile moje dziecko waży , ale chyba taki standard jest bo wzrost macicy jest na środkowej kresce, widziałam 2 razy Nell ostatnio w 19tc , no a teraz przy porodzie zobaczę :-D

obrączkę musiałam już zdjąć bo ręce mi na noc puchną, a nogi to już jak balony wyglądają bo kostek nie widać , no ale tak na końcówce bywa i tak się cieszę, że to tylko w nocy bo jak z rana wstaje to wszytko wraca do normy, ale za pewne za parę tygodni już opuchlizna nie zejdzie , jak będzie tak jak 1 ciąży :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość