maaała
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2011, 16:48

pigułki a ciążą

09 sty 2011, 16:55

mam pytanie na które mam nadzieje jest ktos wstanie mi odpowiedziec i pomóc, biore pigółki od jakis siedem lat współżyję z chłopakiem i marze o dziecku, ostatnio gdy był pijany mówił że chce dzidziusia ale nigdy wczesniej tego nie był pewien i na trzeźwo juz nic nie gada na ten temat, a ja chce zajść w ciąże wziołam 2 pigułki po okresie i w tajemnicy odstawiłam czy uda mi sie wpaść?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 sty 2011, 17:58

Niektórzy jak są pijani widzą kosmitów.. tak więc powodzenia ;-)

maaała
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2011, 16:48

09 sty 2011, 18:59

tylko że ja powaznie myśle o dziecku, nie mam zbyt wiele czasu na zajście w ciążę i potrzebuje rady czy po 2 pigułkach z nowego blistra jak je odstawiłam (3 dni nie biore) czy jestem juz na tyle niezabezpieczona by móc spokojnie wpaśc???

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 sty 2011, 19:03

tylko że ja powaznie myśle o dziecku,
gdybyś poważnie myślała o dziecku, to zaczęłabyś od zapewnienia temu dziecku rodziny - z mamą i tatą...o zapewnieniu domu, szczęścia i miłości...
a nie o wpadce z facetem, który tylko po pijaku ma "jakąś" wizję rodziny...

owszem, zdarzają się szczęśliwe zakonczenia po wpadkach, ale jak rzadko...

powodzenia!!!

maaała
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2011, 16:48

09 sty 2011, 19:27

facet po za mna świata nie widzi ale od 4 lat słysze później pomyślimy o dziecku... a dla mnie później może byc za późno.... rozumiem że po odstawieniu pigułek mimo ze 2 połknełam moge liczyć na szczęście zajścia w ciąże??? nie raz mi się zdażyło jakąś jedna pigułkę zapomniec i brałam w póżniejszym czasie i nie wpadlismy, no ale jak juz 3 nie brałam to chyba jestem juz niezabezpieczona???

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 sty 2011, 19:34

facet po za mna świata nie widzi ale od 4 lat słysze później pomyślimy o dziecku... a dla mnie później może byc za późno....
wybierasz się gdzieś, że bedzie za późno??
chcesz potem tego faceta, nie do końca pewnego Waszego składu rodziny, zostawić z tym dzieckiem??

gratuluję Dojrzałego podejścia i Odpowiedzialności za losy dziecka, które chcesz począć...

nie znam Cię i nie chcę generalizować, ale na Twoim miejscu planowanie dziecka (do tego tematu zasadniczo trzeba dwojga) zaczęłabym od szczerej rozmowy z mężczyzną...
co bedzie, jeśli taką metodą planowania jednoosobowego, zajdziesz jednak w ciążę i on się o tym dowie za iks czasu?? co zrobisz wtedy, kiedy on dowie się, że go oszukałaś?

maaała
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2011, 16:48

09 sty 2011, 19:51

może po prostu na cos choruję że mi sie śpieszy, ale nie chciałabym tu poruszac tego tematu... a mój facet jest taki że jak go nie postawie przed faktem dokonanym to on nigdy sie nie zdecyduje... a bardzo pragne zajść w ciążę

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 sty 2011, 19:58

może po prostu na cos choruję że mi sie śpieszy, ale nie chciałabym tu poruszac tego tematu...
i co bedzie z tym dzieckiem, kiedy Ty będziesz chorowała??
jak sobie na to pytanie szczerze i uczciwie odpowiesz, to działaj!!!
tylko weź wszystkie opcja pod uwagę, zaczynając od tego, że u dziecka poczętego w organizmie kobiety z dużym stężeniem hormonów występuja nieprawidłowości i mutacje gentów, jak równie często występują blizniaki, trojaczki.... Twoj facet da sobie z tym radę?? Tobie chorującej "może" tez bedzie łatwo? szczegolnie kiedy zostawi Cię facet, bo zabraknie mu zaufania do Ciebie?

mam nadzieje, że to prowokacja, bo na dorosła kobietę chyba niezbyt poważne podejście do odpowiedzialności!!!

milego wieczoru!!!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 sty 2011, 20:09

maała a rozmawialiście w ogóle na temat dziecka po tym fakcie po pijanemu? poza tym jak odstawiłaś tabletki to chyba powinno wystąpić jakieś plamienie? :ico_noniewiem: przynajmniej ja jak nie wzięłam 2 dni tabletki to na 3 miałam już plamienie...i właśnie najlepiej chociaż z miesiąc lub dwa poczekaj po odstawieniu żeby hormony się trochę uspokoiły :ico_sorki:
no i pomyśl jak sobie dasz radę w razie gdy twój facet jednak się wystraszy ojcostwa i ciebie i dziecko zostawi :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 sty 2011, 20:10

mam nadzieje, że to prowokacja,
tez odnoszę takie wrażenie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość