beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

11 sty 2011, 20:27

tosia dziewczynka, to ja wstepnie gratuluję :-)
Omdlenia i słabe samopoczucie są wynikiem niskiego ciśnienia.
a co Ci poradził na to niskie cisnienie? Ja jestem kawoszem z potrzeby i z pasji. Z kilku kawuś dziennie przeszłam na jedną z rana (pół na pół z mlekiem) i teraz mam takie napady zmeczenia i sennośći. Nie wiem jak z tym walczyć, nie chciałabym chlac więcej kawy.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 sty 2011, 22:37

Beti- niestety nic Ci nie poradzę bo i lekarz mi nic nie wymyślił na to. A ja dla odmiany kawy nie cierpię więc tak na co dzień ratowałam się jakimiś redbullami i pepsi. Wczoraj np sobie "chlapnęłam" puszkę Redbulla ale wiadomo że picie tego typu napojów w ciąży raczej nie jest wskazane- no ale myślałam że nie wytrzymam na głowę i z osłabieniem

[ Dodano: 2011-01-11, 21:45 ]
Beti coś nasze suwaczki szaleją- tzn albo Twój albo mój ale nie chce mi się sprawdzać który :ico_wstydzioch: - mamy niby tydzień różnicy pomiędzy terminem porodu a w odliczaniu dni pozostałych do porodu pokazuje nam różnicę 2 dni :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iskiereczka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:08

12 sty 2011, 00:17

tosia ja rowniez gratuluje mieszkanka i ciesze sie ze z dzieckiem jest wszystko
w porzadku :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 sty 2011, 10:15

A ja dla odmiany kawy nie cierpię

hm to tak jak ja i tez mam niskie cisnienie, ale mi jest dobrze z takim. Jak czasem wypiłam kawe z przymusu bo zywcem usypiałam to potem byłam tak nienaturalnie pobudzona!!
A wogóle dziewczyny to na kiedy macie terminy bo ja mam na 24 lipiec.

[ Dodano: 2011-01-12, 09:16 ]
nasze suwaczki szaleją
no i popatrz na mój ja mam 12 tyg a ty 13 i 5 dni a różnica w dniach tylko 2 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

12 sty 2011, 13:59

[ Dodano: 2011-01-12, 13:00 ]
no i popatrz na mój ja mam 12 tyg a ty 13 i 5 dni a różnica w dniach tylko 2
to chyba mój szaleje bo termin mam na 22 lipca

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

12 sty 2011, 16:54

Beti coś nasze suwaczki szaleją- tzn albo Twój albo mój ale nie chce mi się sprawdzać który
Kurcze, no cos jest nie tak z tymi suwaczkami. Ja zaraz zauważyłam, że jestem o tydzień do przodu. Ja mam termin na 23. lipca :)
Oooo widze, że ja tu dzisiaj sama :-D :-D ? I tak sobie od czasu do czasu dodaje po kawałku posta haha.
Chciałam Wam napisac, bo wcześniej zapomniałam, że macie obydwie super chłopaków na zdjęciach (wierzcie mi, nie słodzę - mam sama mojego 3,5 latka i mam na jego punkcie bzika!)

Laski, jakie witaminy bierzecie i dlaczego nie te co ja hahahah. Łyka może któraś Feminatal - czyli obecny Femibion?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 sty 2011, 10:44

Cześć.
Łyka może któraś Feminatal -
ja właśnie te łykam :ico_oczko: w poprzedniej ciązy tez je brałam.
A u nas podoga okropna leje leje lej i jest ciemno i wogóle to spac mi się dzisiaj strasznie chce bo moje dziecko przejęte dzisiajsza zabawą w żłobku nie spało juz od 4.30 :ico_szoking: no więc i ja tez nie spałam. :ico_spanko:
mam na jego punkcie bzika
my też mamy :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-13, 12:31 ]
A i zapomniałam napisac, że powiedziałam kierownikowi o ciązy a on na to, ze wcale go to nie dziwi bo przeciez jestem w takim wieku, ze tylko rodzic dzieci, albo zaprzestac produkcje na jednym. No to taka filozofia mojego kierownika. Ale najważniejsze , ze mam juz to za soba.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 sty 2011, 14:59

a mnie to czeka w poniedziałek, z racji iż pracuję przez agencję pracy to w agencji rozmowa i na fabryce rozmowa, aaaaa szaleństwo i znów bede musiała z moim menagerem gadać, a on mnie strasznie krepuje i zapominam jak się po angielsku gada choc wcale nie gadam wiele i nie za dobrze

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 sty 2011, 15:04

My też na punkcie naszego bąbla mamy fymla, tym bardziej że to pierwsze dziecko w naszej rodzinie.
Co do witamin ja biore Prenatal- tzn powinnam brać bo ciągle zapominam :ico_nienie:
Zirafka fajne zdjątko Kubusia wstawiłaś :ico_brawa_01: Beti - a na zdjęcie Twojego synka też bardzo czekamy- daj nam popodziwiać to Twoje cudo.
Ja o ciąży powiedziałam w Wigilię i zostało to przyjęte dobrze.Ale do dziś moje szefostwo ani razu nie spytało mnie o samopoczucie :ico_noniewiem:
Kamcia- powodzenia w rozmowie z Twoim przełożonym

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 sty 2011, 19:50

zirafka
a on na to, ze wcale go to nie dziwi bo przeciez jestem w takim wieku, ze tylko rodzic dzieci, albo zaprzestac produkcje na jednym.
ale mnie tym robawiłaś. Sorrki, jesli Tobie było wtedy nie do smiechu z tym komentarzem?
ja właśnie te łykam :ico_oczko: w poprzedniej ciązy tez je brałam.
to co kiedy zaczynamy Feminatal 2 (ten od 13 tyg.? ) bo ja z tym suwaczkiem juz całkiem zgłupiałam. Według mnie to 12, a tu mi pokazuje nie dość, że 13 to jeszcze +5 dni haahah
Kamcia powodzonka! Daj znac, co ciekawego usłyszałas.
tosia sprynie, sprytnie ;-) W Wigilie w końcu nawet szef gada ludzkim głosem :-D
Beti - a na zdjęcie Twojego synka też bardzo czekamy- daj nam popodziwiać to Twoje cudo.
napisz jak sie wkleja, bo jak zaczne kombinowac to na kolejne świeta się nie doczekacie. Tylko poprosze tak po chłopsku, ze szczegółami :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość