Awatar użytkownika
gosiek-dudek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 28 gru 2010, 12:14

14 sty 2011, 10:56

aniawlkp86 jesteś super. przepraszam ale ja w domu raczej z kompa nie korzystam, czasem tylko żeby pocztę sprawdzić. Mąż cały czas przesiaduje i coś pisze do pracy albo gra w gry. haha. Postaram sie zrobć taki sama!

A w pracy to sobie od czasu do czasu zaglądam na forum, ale też nie mogę przesadzać. Jakbym gg zainstalowała to by była heca w pracy!

zoola27 dzięki za miłe słowa. Prawda jest taka że czasami mam ochotę tu wpaść i popisać że jestem dziś zła na to czy na to ale potem wczytuję sie w to co piszecie dziewczyny i wszystko mi z głowy wypada :ico_haha_02:

Emilia mi też ten wózek bardzo się podoba :)
własnie był ksiadz z kolędą ......3 minuty, wziął koperte i wyszedł :ico_noniewiem:
A to ci ksiądz :D Aż się wierzyć nie chce! U nas zawsze posiedzi, pogada i jest bardzo sympatycznie...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 sty 2011, 11:01

HEjo

Emilia ciesze sie ze wszystko oki z dzidzia no i za Toba :ico_brawa_01:

Koroneczka gratulacje :ico_brawa_01: jestes wielka :-D

Kurka jaka ja jestem slaba, chyba ta pogoda mnie wykancza, ciagle pada deszcz a ja jestem slaba jak mucha :ico_olaboga:

Jeszcze musze sie pomeczyc do konca miesiaca w pracy i koniec ide na l4 bo juz mi sie nie chce :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 sty 2011, 11:12

czesc

dzieki dziewczyny :ico_haha_02:

u nas dzis pochmurno, ale pewnie wyjdziemy na jakis spacer zeby sie dotlenic

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sty 2011, 16:07

witam

wczoraj już nie miałam siły siedzieć przy kompie...napisałam posta i niedługo zeszłam,o 21 położyłam się do łóżka i usnęłam :ico_szoking: obudził mnie mąż buziakiem jak z pracy wrócił i poszłam dalej spać...z Hanią jednak do końca miałam siłę latać jak szalona a tu jakoś energia spadła :ico_sorki: ale za to dzisiaj w domku czysto i posprzątane to jutro tylko obiadek :-D

Koroneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson to ci mądry chłopak,a ty co odpowiedziałaś? :-D

gosiek-dudek zaraz ci wyślę PW z kilkoma stronami z suwaczkami i sobie coś zrobisz,jak się nie uda to wtedy ja ci zrobię :-) na forum wklejaj kody BBC Code,zaczynają się na [URL=......[/URL]

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 sty 2011, 16:41

operacja mojej chrześnicy skończyła się niedawno :ico_sorki: miała perlaka-to jest guz ucha środkowego, no i niestety nie jest dobrze, bo guz spowodował wiele szkód :ico_placzek: jestem zła na moją kuzynkę, bo zaniedbała to dziecko, odkąd pamiętam Oliwia skarżyła się, że a to ją ucho boli, a to głowa, kiepsko słyszała :ico_olaboga: ehhhh.... poszła z nią do lekarza dopiero jak jej buzię wykrzywiło :ico_olaboga: a to wszystko zaczęło się już kilka lat temu :ico_sorki:

Emilia super, że z córeczką wszystko ok i pięknie rośnie :ico_brawa_01: powiem Ci, że poważnie zastanawiałam się nad tym x-landerem, szczególnie ze względu na to, że ma fotelik maxi cosi, ale jak dla mnie niestety za ciężki :ico_noniewiem:

Koroneczko gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale tego winka to nie powinnaś pić :ico_nienie:

Murchinson a ten Łukaszek to Twój synek? ciekawe pytania zadaje :-D a łóżeczko też chcemy turystyczne :ico_oczko:

Wiola bierz zwolnienie i odpoczywaj, należy ci się :-D

Aniu fajnie, że pogaduchy się udały :ico_brawa_01: ja nie męczę się jakoś bardzo, ale ciągle sapię :ico_oczko: wszyscy mi to mówią.

gosiek-dudek suwaczki są proste to zrobienia, wejdź sobie np na stronkę babyboom, wpisz w wyszukiwarkę suwaczki i będziesz miała różne opcje do wyboru, a tam instrukcję krok po kroku jak zrobić suwaczek, albo po prostu wpisz w wyszukiwarkę "suwaczki ciążowe" :-)

Zoola fajnie, że masz nadal to rodzinne, niby niewiele tego, ale zawsze się przyda :-D a leżaczek super :-D

Wiecie co, tak sobie wczoraj uświadomiłam, że już mnie plecy nie bolą :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sty 2011, 16:47

wiecie co mam stresa :ico_olaboga: jak się okazało u brata A dzisiaj jednego syna i drugiego wysypało i okazało się,że to różyczka,wczoraj A z Hanią był u nich,parę dni temu miałam z nimi styczność na imprezie i teraz mam stracha czy się nie zarażę bo jak się okazało,nie chorowałam na różyczkę :ico_chory: :ico_chory:
Wiecie co, tak sobie wczoraj uświadomiłam, że już mnie plecy nie bolą :ico_brawa_01:

to bardzo dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miała perlaka-to jest guz ucha środkowego, no i niestety nie jest dobrze, bo guz spowodował wiele szkód :ico_placzek:
:ico_placzek: jeju biedna dziewczynka,mam nadzieję,że jednak wszystko będzie dobrze,a jej matka faktycznie szybko poszła do lekarza :ico_zly:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 sty 2011, 17:15

Aniu a nie byłaś szczepiona na różyczkę? to szczepienie jest obowiązkowe dla dziewczynek od rocznika chyba '80

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sty 2011, 17:26

markotka byłam szczepiona,ale i pomimo szczepienia można zachorować :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 sty 2011, 18:28

Aniu nie martw się na zapas bo możliwe, że nic Wam obu nie będzie.Najlepiej jak najszybciej idź do lekarza i powiedz o tym. Jak ja byłam chora mojej siostrze nic nie było. Co do odpowiedzi dla małego to powiedziałam, że jak ciocia pójdzie do szpitala to lekarz i pielęgniarka pomogą wyjąć z brzuszka Mateusza, a zastrzyków nie będzie dostawał.Tyle mu teraz wystarczyło ale czekam na następne pytania bo znając Łukaszka to szybko je zada :ico_oczko:
Markotka Łukaszek to mój siostrzeniec, w lutym kończy 4 lata. Teraz jak jestem u siostry to się nim opiekuję bo jest chory i dodatkowo przedszkole zamknięte.
Szczepienia nie chronią przed zachorowaniem mogą złagodzić przebieg choroby.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sty 2011, 18:52

Murchinson do którego lekarza? bo wizytę mam we wtorek u gina :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość