Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 sty 2011, 20:16

Agateczka witaj!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 26 tydzien!!!

[ Dodano: 2011-01-16, 19:12 ]
Brzusio fajny i duuuuuzy... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico Wiecie ja zaczynam myslec ze mam mini brzuszek bo mi np nie przeszkadza w depilacji mocno...i oprocz np schylania sie zeby cos z podlogi podniesc to wogole brzucho mi nie przeszkadza -spac moge normalnie nawet tak jaby na brzusi z ta podgieta noga,plecy tez mnie wcale nie bola...hmmmm no nic chyba sie tylko cieszyc trzeba!!! A przytylam tez sporo ale mnie juz wieki cale nie wazyli a nie mam wagi w domu ale mysle ze spokojnie od 56kg z przed ciazy do 68 teraz skoczylam przy wzroscie 168cm!!! Chociaz mnie wszystko w nogi poszlo i tylek bo gora wcale nie przytylam!!!
To ja ci zazdroszke ja byłam drobna mam 150cm wzrostu przed ciaza wazyłam 43-45 kg a teraz to ponad 60 ;O lekarz nawet mówił ze sporo tyje.. ale wyniki mam dobre wiec nie umie wytłumaczyc mam brzusio jak w 9 mies a do 9 jeszcze troszkę. Cięzko mi sie depilowac robie to jak nietoperz na ślepo ;] musze lusterko kupic i jakos z lusterkiem no masakra taka zmeczona wychodze po depilacji ale ciesze sie tylko jeden dzien ;( bo wsloski szybko mi odrastaja i na 2 dzien juz nie jest tak gładko ;( ehh meczy mnie to okropnie.. ;/

[ Dodano: 2011-01-16, 19:17 ]
ObrazekObrazekObrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 sty 2011, 20:18

Na szczescie moj M. tam pojechal -wlasciciel Chris bardzo mily ...szkody na szczescie niewielkie i byc moze obejdzie sie tym ze moje chlopaki budowlane kupia farbe i odmaluja sasiadce na dole!!! Najgorsze to ze zalali jej instalacje elektryczna i ona bidna nie ma swiatla i musi sie na te noc wyniesc do rodziny... nie chce zle zaczynac zycia z sasiadami wiec trzeba ja przeprosic -macie dziewczyny jakis pomysl na prezent przeprosinowy w takiej sytuacji????

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 sty 2011, 20:22

Na szczescie moj M. tam pojechal -wlasciciel Chris bardzo mily ...szkody na szczescie niewielkie i byc moze obejdzie sie tym ze moje chlopaki budowlane kupia farbe i odmaluja sasiadce na dole!!! Najgorsze to ze zalali jej instalacje elektryczna i ona bidna nie ma swiatla i musi sie na te noc wyniesc do rodziny... nie chce zle zaczynac zycia z sasiadami wiec trzeba ja przeprosic -macie dziewczyny jakis pomysl na prezent przeprosinowy w takiej sytuacji????
hmmm troszke trudna sytuacja bo nie znasz sasiadki i nie wiesz co moze jej sie spodobac ;) jak jest starsza to uwierz że słowo "przepraszam" i bombonierka lub kwiatek wystarczy.. ;) liczy sie to ze nie chcesz wojny i wykazujesz sie inicjatywa przeprosin to powinno wystarczyć ;)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 sty 2011, 20:23

i jeszcze jedna zla wiadomosc -moje zaplanowana rozbudowa drzwi wejsciowych chyba nie przejdzie -moj adwokat przy kupnie powiedziala ze nie ma przeciwskazan...teraz wlasciciel z dolu ktory zajmuje si budowlanaka mowi ze jemu nie przeszkadza ale to zabytkowy budynek i gmina napewno sie nie zgodzi :ico_nienie: :ico_zly: :ico_nienie: A pisze to jedynie dla tego ze po pierwsze zawsze mi lzej jak sie wam wygadam a po drugie to cisnienie mi skoczylo i zaczynam sie zastanawiac czy synus nie bedzie nerwusek??? Bo przy tym remoncie to zawsze cos!!!! Mam nadzieje ze to tylko 2 tygodnie jeszcze potrwa i ze bez wiekszych niespodzianek....

[ Dodano: 2011-01-16, 19:25 ]
Agateczka ja mam trzydzieche na karku ale ponoc nie wygladam... sasaidke raz widzialam i na moje okop (o ile na oko da sie to trafnie ocenic) ona tez wyglada tak na okolo 30lat...

[ Dodano: 2011-01-16, 19:28 ]
To ja ci zazdroszke
az ta waga to nie ma czego bo ja i tak zawsze mialam komleksy na punkcie nog a w zasadzie to ud-i tylko jak naprawde chuda jak patyk bylam to bylam z nich zadowaolona chociaz reszta juz na kosciotrupka wygladala wiec jak mi teraz te 12kg weszlo w nogi to na prawde nie jestem szczesliwa.... :ico_wstydzioch: ale mam nadzieje zrzucic to po ciazy-biegajac za synkiem!!! :-D

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 sty 2011, 20:30

i jeszcze jedna zla wiadomosc -moje zaplanowana rozbudowa drzwi wejsciowych chyba nie przejdzie -moj adwokat przy kupnie powiedziala ze nie ma przeciwskazan...teraz wlasciciel z dolu ktory zajmuje si budowlanaka mowi ze jemu nie przeszkadza ale to zabytkowy budynek i gmina napewno sie nie zgodzi :ico_nienie: :ico_zly: :ico_nienie: A pisze to jedynie dla tego ze po pierwsze zawsze mi lzej jak sie wam wygadam a po drugie to cisnienie mi skoczylo i zaczynam sie zastanawiac czy synus nie bedzie nerwusek??? Bo przy tym remoncie to zawsze cos!!!! Mam nadzieje ze to tylko 2 tygodnie jeszcze potrwa i ze bez wiekszych niespodzianek....

[ Dodano: 2011-01-16, 19:25 ]
Agateczka ja mam trzydzieche na karku ale ponoc nie wygladam... sasaidke raz widzialam i na moje okop (o ile na oko da sie to trafnie ocenic) ona tez wyglada tak na okolo 30lat...

[ Dodano: 2011-01-16, 19:28 ]
To ja ci zazdroszke
az ta waga to nie ma czego bo ja i tak zawsze mialam komleksy na punkcie nog a w zasadzie to ud-i tylko jak naprawde chuda jak patyk bylam to bylam z nich zadowaolona chociaz reszta juz na kosciotrupka wygladala wiec jak mi teraz te 12kg weszlo w nogi to na prawde nie jestem szczesliwa.... :ico_wstydzioch: ale mam nadzieje zrzucic to po ciazy-biegajac za synkiem!!! :-D
hmm to myśle ze słowo przepraszam i bombonierka wystarczy ;) ja to mam kompleksy jestem niska 150cm i te kilogramy na prawde widac mocno szczegolnie mam duze rozstępy na biuście ;(

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 sty 2011, 20:31

Nowa Sejana za wizyte jutro trzymam kciuki!!! :ico_sorki:

JAk sie teraz tak zastanawiam to ja tak naprawde wcale nie mialam do tej pory zadnych skurczy :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: bo nawet to co mi sie na poczatku 20 tygodnia wydawalo skurczami to teraz wiem ze to synus sie przekrecal :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
dlatego strasznie Ci wspolczuje tych nie przespanych nocy i nerwowo z tego powodu!!!

[ Dodano: 2011-01-16, 19:33 ]
Agateczka pociesz sie ze przynajmniej masz piekny duzy biust... moj M. ciagle za mna lazi zafascynowanym wielkoscia mojego nowego biustu :ico_haha_01: -ale fakt rozstepow sie nie dopatrzylam ...tzn nie na biuscie bo na udach owszem !!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2011-01-16, 19:36 ]
Agateczka dzieki za rade!!! no chyba jakies czekoladki beda wyjsciem z sytuacji....
A wracajac do wagi -to mysle ze zrzucisz szybciutko po urodzeniu...ja moze bym tyle nie przytyla ale rzucialm palenie i mysle ze totez przewazylo szale!!!

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 sty 2011, 20:38

Nowa Sejana za wizyte jutro trzymam kciuki!!! :ico_sorki:

JAk sie teraz tak zastanawiam to ja tak naprawde wcale nie mialam do tej pory zadnych skurczy :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: bo nawet to co mi sie na poczatku 20 tygodnia wydawalo skurczami to teraz wiem ze to synus sie przekrecal :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
dlatego strasznie Ci wspolczuje tych nie przespanych nocy i nerwowo z tego powodu!!!

[ Dodano: 2011-01-16, 19:33 ]
Agateczka pociesz sie ze przynajmniej masz piekny duzy biust... moj M. ciagle za mna lazi zafascynowanym wielkoscia mojego nowego biustu :ico_haha_01: -ale fakt rozstepow sie nie dopatrzylam ...tzn nie na biuscie bo na udach owszem !!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2011-01-16, 19:36 ]
Agateczka dzieki za rade!!! no chyba jakies czekoladki beda wyjsciem z sytuacji....
A wracajac do wagi -to mysle ze zrzucisz szybciutko po urodzeniu...ja moze bym tyle nie przytyla ale rzucialm palenie i mysle ze totez przewazylo szale!!!

Ja i na udach też mam ;( to moja pierwsza ciaza najgorzej sie martwie jak moj brzuch bedzie wygladal juz nie bedzie taki łady ;((( czasami czuje sie nie atrakcyjna ;( moj narzeczony z tego co widze wolał mnie taka jaka byłam przed ciaza... ;( ehh

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 sty 2011, 20:53

Moja tez pierwsza ciaza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: EEE ...nie przejmuj sie niczym to tylko chwilowe-wazne ze dzidzia zdrowa i szczesliwa :-D afaceci roznie sie zachowuja przy kobitkach w ciazy...dla nich to podobno duzy szok emocjonalny- wkoncu musza dorosnac~!!! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-01-16, 19:55 ]
A z tego co widze na zdjeciach to bardzo ladnie wygladasz -wszystko masz proporcjonalne i do twarzy Ci z brzuszkiem :-D

[ Dodano: 2011-01-16, 20:00 ]
najgorzej sie martwie jak moj brzuch bedzie wygladal j

Ja bym sie nie martwila patzrzac na zdjecia gwiazd i modelek -nawet tych co maja po kilkoro dzieci no chociazy Victoria Beckham -to jej brzuch wyglada super!!! A poza tym to z tego co dziewczyny opisaly te ktore juz maja jedna ciaze za soba to rozstepy robia sie z czasem prawie niewidoczne!!! A jesli nie...to Gwona tutaj rozgladala sie za jakimis laserowymi metodami na usuniecie ich wie sie moze jej podpytaj

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

16 sty 2011, 21:00

oj ale stron miałam do nadgonienia :ico_olaboga: :-) i tak nie pamiętam wszystkiego...

Hej Agateczka, bardzo ładny brzuszek

Sejana Twój też piękny, duży już :-) trzymam kciuki za wizytę

Mój maluch ciągle się wierci :ico_olaboga: ale to dobrze, że daje znać :-) ma coraz więcej siły i jak czasami się rozepchnie to go muszę ręką przyduszać by się schował bardziej :ico_oczko:
i brzuch mam raczej jak piłka a niby chłopiec, ale to pewnie też od mięśni brzucha zależy :-) bo jak np, napinam mięśnie by się podnieść, to wtedy się spiczasty robi :-)

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 sty 2011, 21:01

A z tego co widze na zdjeciach to bardzo ladnie wygladasz -wszystko masz proporcjonalne i do twarzy Ci z brzuszkiem
Tak ładnie jak sie pomaluje i nie stresuje ;( Ale co ja poradze jak to silniejsze ;( mój narzeczony nie całuje mi brzucha nie przytula nic ;/ nie głaszcze kiedy mówie ze dzidzia kopie to tylko powie ze widzi i tyle ;((( ehhh płakałam 2 dni bo nie jestem szczesliwa ;( a cywila bierzemy w marcu... wygarnełam mu ze traktuje mnie jak rzecz przytula sie wtedy kiedy ma potrzebe ;/ a mnie to rani i mu to powiedziałam ;/ płakałam cała noc az sie zachodziłam ;((( ja nie wiem czemu faceci sa tak nieczuli na ciaze ;( ehh nie wiem nie jest tak samo jak przed ciaza wszystko mu wygarnełam nawet to ze jak sie kocha ze mna nawet brzuszka nie pocaluje nic ze do dzidzi nic nie mowi ;( nie opiekuje sie mna jak nalezy ;((( ja jestem w trudnej sytuacji na prawde bo mam 18 lat do piero i ani przez mys nie przyszlo mi zeby usunac tylko od razu powiedzialam ze urodze i bede kochac tą istotke ale moj narzeczony widze nie dojrzał ;((( ehh mieszkamy razem sami w kawalerce 150km od rodzicow... ja rzuciłam liceum przez ciaze ale mam zamiar wrocic jak urodze.. i on jest o wiele w lepszej sytuacji niz ja ;( bo ma prace mieszkanie a ja nie ;/ po za tym jak sie kłoce zawsze jest jego tekst "ja ci dziecko zabiore"

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość