Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sty 2011, 22:23

Qanchita, dzięki za link....my mamy jeden dla Hani i teraz przyda się dla Tomka, to będziemy mogli śmigać....nawet nad jezioro podjechać, zawsze to lepiej niż w upał pchać się z wózkiem.
no to Jolka jest mądralińska bardzo!
Tom też cykor, silny jest i spokojnie mógłby chodzić, ale on się boi i ten mamy palec to działa cuda hahaha
no gonić się też uwielbia! a telefon, bierze do ucha i dzwoni :-D brzdące kochane.
Mówisz, że takie prezenty robią nietrafione? szkoda...szkoda ich kasy....przecież zawsze można zapytać nie? i kupić coś, co się przyda i ucieszy
no..my raczej od chrzestnego ten fotelik dostaniemy. chrzestna nie pyta na razie, mam nadzieję, że nie kupi zabawki....czasem kupuje super ciuchy i może lepiej niech tak będzie. chciałabym jeszcze z nuka niekapek, więc może komuś podpowiem. My mamy już autobus z fisher price. A podoba mi się jeszcze kosiarka z fishera albo playscool...więc może i to?
wisnia3006, ale mówicie o takich rowerkach tych do pchania? ja tego nie lubię, ale Hania też miała i pojeździła sobie dosyć na tym.....więc w sumie warto to mieć chyba
a ZUza już stoi? to taki stolik edukacyjny to fajna sprawa nie?

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 sty 2011, 23:27

My na lato albo dpiero jak skończy 2 latka chcemy taki rowerek do odpychania sie nogami,bo on świetnie uczy panowania nad równowagą :) widziałam takie drewniane

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 sty 2011, 09:35

Dziewczyny, rowerek to coś takiego mam na myśli.
http://allegro.pl/rowerek-arti-panda-po ... 82065.html
Mówisz, że takie prezenty robią nietrafione? szkoda...szkoda ich kasy....przecież zawsze można zapytać nie?
No oni raczej nie pytają co się może przydać. Kupują to co im wygodne :ico_noniewiem:
A podoba mi się jeszcze kosiarka z fishera albo playscool
Moje bratanice mają kosiarkę, na gwiazdora dostały. Super jest. Wydaje odgłosy, rusza oczami i zachęca do zabawy gadając "dobra robota, dobra robota" albo "do robboty" itp.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 sty 2011, 13:42

A ja myślałam, że ten fotelik rowerowy to coś co jeździ :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a taki rowerek jak pokazałaś z tą pandą, to moja mama powiedziała, że Tobikowi kupi na roczek.
My na 2-latka chcemy kupić rowerek właśnie to odpychania się nogami bez pedałów.
A co na roczek - hm, może taki samochodzik do jeżdżenia jak ma Jolka na zdjęciu... Sami jeszcze nie wiemy. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 sty 2011, 20:44

karmelka, tak, świetne te rowerki....Hanka dostała chyba na 2latka właśnie i wiecie, że nawet w ostatnie wakacje za bardzo na nim nie jeździła? łatwiej jej idzie na zwykłym rowerze z bocznymi kółkami. a szkoda, bo te biegowe świetnie rozwijają równowagę...no cóż, moje dziecko jest inne....
Qanchita, no widzissz, to może ktoś tę kosiarkę kupi jeszcze hehehe
no, właśnie o takim rowerku myślałam....to w miarę fajne jest
tibby, myślę, że jeździk to dobry pomysł, jak nie macie. spokojnie i w wakacje na nim jeszcze poszaleje...

jak u Was w ogóle? u nas już 1.5tyg kataru...kaszel trochę, więc inhalujemy
dziś noc była koszmarna! musieliśmy z nim na zmiany spać na kanapie....porażka. w dzień też dziwny, nie chce jeść........nie wiem, zęby? ale które? na kły mi co prawda za szybko, ale nie wiem, bo nie daje sobie zajrzeć....

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 sty 2011, 22:59

zborra, zęby chyba nie. Po tych dwójkach powinno się na jakąś chwilę uspokoić chyba, no nie? Jolka jak była przeziębiona też nie chciała jeść. Pisałam już, że cały kg w ciągu miesiąca mi schudła :ico_noniewiem:
A co na roczek - hm, może taki samochodzik do jeżdżenia jak ma Jolka na zdjęciu
Polecam:) Później tę boczną obudowę się zdejmuje (kiepsko widać to na zdjęciu) i maluch może sam włazić i złazić ile mu się podoba! Na allegro kupiłam za ok 120 zł z przesyłką a w sklepach po 169 takie były :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-01-19, 22:02 ]
Ja myślałam jeszcze o takim wozie drabiniastym dla dzieci:) Można wozić malucha albo dzieciak sam może sobie załadować zabawki i ciągnąć. Tylko kurde dużo już gratów mamy w domu. Zaraz nie będzie gdzie tego trzymać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 sty 2011, 11:17

zborra, Lilcia to samo od paru dni i wlasnie nie moge rozroznic czy to chorobsko czy zeby, wiec dzis sie do lekarza wybieramy :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 sty 2011, 11:24

Qanchita rowerek jest bardzo fajny i praktyczny - mówię z własnego doświadczenia a raczej Martynki. Dostała go jak miała 1,5 roku, początkowo tylko siedziała w nim i korzystała z podkładki na nóżki , a z biegiem czasu jak rosła to już dostawała do pedałem. I dopiero po ostatnich wakacjach oddaliśmy go.
Nic się nie połamało, jedynie co to kolor stracił od słońca. Aha jeszcze jedno :-) jeżeli nie lubisz hałasu na spacerkach to nie pokazuj dziecku że są tam melodyjki i dźwięki :-D My nie założyliśmy w ogóle baterii

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 sty 2011, 11:38

rowerek jest bardzo fajny i praktyczny - mówię z własnego doświadczenia a raczej Martynki
Wiem wiem:)
Sama kupiłam podobny na roczek starszej chrześniaczce :-D Rowerek dopiero tego lata został wyrzucony (po prawie 6 latach) ale w międzyczasie jeszcze 3 młodsze bratanice go eksploatowały :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 sty 2011, 15:10

hej dziewczyny, jesteście zainteresowane próbkami pieluch pampers? Tu można zamówić: link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 20 sty 2011, 16:03 przez pinko, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość