Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 sty 2011, 15:26

Tobis jak zwykle przystojny
dziękujemy.

wisnia, trzymam kciuki za usg. :ico_sorki:

u mnie nauka jakoś poszła. zostało mi kilka pytań tylko do douczenia. póki co czas na relaks, bo mózg mi pada. nie potrafię się skupic na cięższych rzeczach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 sty 2011, 16:11

Wisnia Trzymamy Kciuki -wszystko będzie dobrze

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 sty 2011, 18:48

no juz po usg wszystko ok jest, musimy jeszcze ten posiew zrobic
a i zuzka byla juz badana nowym sprzetem wosp

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 sty 2011, 21:32

tibby, Tobis przesliczy!! I widze wloski juz rosna :ico_brawa_01: fajnie fajnie :ico_brawa_01: ale co Ty mowisz, Tobis przespal cala nocke i dopiero o 7 sie obudzil???? :ico_szoking: Echh marzenie scietej u mnie glowy! dzis Lilcia spala cakowicie z nami ze wzgledu na chorobsko i mniej sie o dziwo budzila, obudzila sie wieczorem pare razy, a potem o 12.00 i 3.00, i fajnie by bylo gdyby nie to ze o 5.30 juz byla calkowicie obudzona. Ale i tak nocka byla po prostu niezwykla w porownaniu do normalnosci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 sty 2011, 10:49

tak, Mamcia, obudził się dopiero rano. :ico_sorki:

:ico_tort: za 9.m-cy Tobisia!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

dziś egzamin! :ico_szoking: trzymajcie kciuki!!!!!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 sty 2011, 11:54

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 miesiecy Tobiaszka
ziś egzamin! :ico_szoking:
trzymamy kciuki
MamciaKochana, u Nas tez nocki z wieloma pobudkami

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 sty 2011, 12:58

gozdzik, ja sie naprawde martwie co bedzie pozniej, bo mala rosnie i rosnie , a tu w czerwcu do pracy a jesli na studia to naprawde energii nie bede miala na nocne spanko. Po za tym w maju jest to wesele i niewyobrazam sobie zeby A. mama wstawala do Lilci na noc :ico_szoking: jak ona butelki za nic w swiecie nie wezmie! Naprawde, mam jakos nadzieje ze jakos to niedlugo minie, ale kurcze nasze dzieci maja juz prawie 9 miesiecy no to chyba czas niedlugo na zmiany.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 sty 2011, 13:05

ja tez tak sobie tłumacze że to juz 9 miesiąc i Bartoszek powinien zacząć sie zmieniać
w dzień juz jest lepiej ale nocki dalej koszmarne :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
kurcze jeszcze tak naprawdę 3 miesiące i będą obchodzić Rok
>>>>>>>>>>>>>
a ja dziś zrobiłam inwentaryzacje w szafie Bartosza
oj dużo ciuszków ubyło :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nawet nie wiedziałam ze tyle sie tam zachomikowało

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 sty 2011, 21:07

a ja dziś zrobiłam inwentaryzacje w szafie Bartosza
szczerze zapraszam do nas. w szafie Tobisia też trzeba by zrobic porządek. a nie ma się kto za to zabrac. coś czuję, że w poniedziałek będę musiała to byc ja.

zdałam egzamin tak a propos na 5! :ico_brawa_01:

za dwa tygodnie 3 kolejne egzaminy. więc teoretycznie od pon znów nauka. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 sty 2011, 00:06

tibby, Gratulacje!!! Ale fajnie , prosze prosze - piateczka ! :ico_brawa_01:
gozdzik, u nas dzisiejsza nocka znow byla ok, pobudki co 2-3 godzine, nawet zalapalam troche tego glebokiego snu, nawet nie pamietam kiedy ostatnio sie tak odprezylam! I wiesz, jak sie obudzilam to od razu mi sie przypomnialo, jakie to bylo uczucie z przed ciazy, kiedy cialo spalo i jak po prostu zapadalam w siebie, jakie to bylo odprezenie!!! Co za parodia ze teraz tak za tym tesknie! I wiesz mam nadzieje ze jestesmy na dobrej drodze, Pobudki co 2-3 godzine to naprawde super postep!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale u nas dzialaja tylko dwie rzeczy, albo ja albo A. buja mala. On ja na piersiach i po 10-15 minutach zasypia, a wczoraj probowalam ja, tyle ze na boczek ja przekrecilam i reka kolysalam uszyszajac, zasnela bez jedzonka. Jakos tak sobie mysle ze jak jej brzuszek sie przyzwyczaji do braku nocnego jedzenia to mniej sie bedzie budzic, przynajmniej teraz nam daje takie sygnaly :ico_brawa_01: Nie chce robic nic radykalnego, nasza pielegniarka zdrowia radzila nam zeby A. ja bral na wiekszosc nocy, ale ja po prostu sobie nie wyobrazam slyszec jak za mna wola i placze, bo wiem ze nie wytrzymalaby takiej nocki. Druga opcja mialoby to ze ja sama musialabym przestac karmic! Niewyobrazam sobie rowniez tego. Mysle ze tak jak robimy jest dobrze, i dobrze sie z tym czuje, mnie za bardzo boli jak ona placze. A. albo ja ja kolyszemy, ale jesli sie totalnie rozklei to przerywamy i leci piers. A ten powolny system daje jej widocznie poczucie bezpieczenstwa, jesli umie sie uspokoic bez piersi to znaczy ze ma sie dobrze. I jakos mniej sie budzi, mimo ze chorobsko wciaz ja trzyma. Zastanawiam sie tylko - bo z nia to nigdy nie wiadomo - czy Lilcia bedzie taka *podatna* na dluzsza mete.
A no i zapomnialam zupelnie o ostatnim sukcesie, zalilam sie strasznie ze Lilcia nie chce spac w swoim lozeczku tylko wciaz w miniaturowej gondolce, ale dzis wlozylam taki mini materac na jedna ze scian lozeczka i drugi nad jej glowa wiec zdaje sie duzo mniejsze :ico_oczko: I zasnela!! Pierwszy raz w swoim lozeczku :ico_sorki: :ico_brawa_01: Tyle ze potem musialam zdjac ten materacyk z nad glowy, bo jak sie przebudzila i do niej zeszlam to zobaczylam ze go zwalila na siebie :ico_noniewiem:
Ja wiem ze jestem zupelnie strachliwa na jej punkcie, mi tez sie zdaje ze niedlugo wejde sobie na lampe dla tej dziewczyny, ale prawda jest taka ze mamy taki silny ze soba kontakt, ja po prostu nie chce jej zawiesc! Dosyc mam wyrzutow sumienia ze wzgledu na Julci niejadkowanie...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość