Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 sty 2011, 14:10

patrycja_g, współczuję i nie wiem co Ci poradzić! Skoro nawet sprawdzone metody nie pomagają:-( Mam nadzieję, że szybko przejdzie i nie będzie Cię już nękać.
Mnie oprócz tych żeber w zasadzie nic nie dolega :ico_sorki: :ico_sorki: na szczęście!

Aniu ja też planuje dzisiaj spacer, zobaczymy co na to ten mój :-) :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sty 2011, 14:18

patrycja_g współczuję twojemu,oby mu jednak szybko przeszło :ico_sorki: :ico_sorki:

ja na szczęście nie wiem co to zgaga i obym się nie dowiedziała :ico_oczko:

Koroneczka to siłą swojego na spacer weź :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 sty 2011, 14:25

Cześć,
my już po obiadku. A wcześniej z psem u lekarza na zastrzyku byliśmy, od jutra będzie brał tabletki to nie będzie się już stresował wizytami w lecznicy.
Aniu Twoje dziecko i Ty decydujesz a bratowa lepiej niech się nie odzywa bo jak sama stwierdziłaś co jej do tego. Pamiętam, że mojej koleżance lekarz zalecił picie czerwonego wytrawnego wina jak był w ciąży (1-2 lampki tyg., porcjami) bo miała duży problem z krwią.Widzisz z jednej strony mówią, że nie można, a za chwilę sami proponują.
Patrycja spróbuj pić siemię lniane. Bardzo pomaga na zgagę-przynajmniej mojemu D zawsze. Nifuroksazyd możesz podać 8 tabletek na dobę bo jak ostra biegunka to po 1 tabletce nie przejdzie.
Markotka w końcu się doczekałaś kopniaków.

Ja spać mogę ale coraz częściej bolą mnie plecy-tak przy samym kręgosłupie, szczególnie wieczorem i trochę mi zajmuje jak znajdę właściwą pozycję by jak najmniej bolały.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sty 2011, 14:32

Murchinson hej :-) biedny psiaczek,niech mu szybko przechodzi i wraca do zdrowia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 sty 2011, 17:44

Dziewczyny oglądałyście Skoki??
Ależ niespodzianka, zalałam się właśnie sporą dawką dopaminy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój K zmywa, zaraz idziemy się przejść, mimo, że już za oknem szaro!
Miłego wieczorku

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sty 2011, 18:57

Dziewczyny oglądałyście Skoki??
Ależ niespodzianka, zalałam się właśnie sporą dawką dopaminy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tak oglądałam,tylko pierwszą serię :ico_sorki: super,że Polak wygrał,szkoda tylko że Małysz skończył źle skoki :ico_sorki:

a my po spacerku
ciacho zjedliśmy sobie i wypiliśmy kawkę
teraz A leży,Hania bawi się misiami to ja zaglądam na forum :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 sty 2011, 19:05

Witam ja znowu po imprezce, wczoraj bylam na tych urodzinkach u babci, fajnie bylo, a dzis zaprosila nas na obiad bo wszystko dostala do domu, wiec znowu jechalam alel traz jestem juz w domku :-)

Koroneczka, ja nie ogladam skokow ale cala rodzina je ogladalal wiec tez wiem co sie dzialo, powiem szczerze ze mnie jakos nigdy tak to nie pociagalo, ale ciesze sie ze zwyciestwa polaka i zal mi adasia :-)

Murchinson, ja tez coraz bardziej cierpie na bol kregoslupa, boli mnie tak bardzo nisko nad sama pupka, czesto nie moge w nocy wstac do toalety, nie wiem czy jakas zla pozycje mam do spania czy cos z tym lozkiem nie tak :ico_noniewiem:

aniawlkp86[/ musisz oko przymrozyc na dogadywania, ja tez czasem sobie wypije winko, a nawet troszke piwka jak M ma bo normalnie ma mi sie zachciec tak mi smakuje, zreszta zawsze lubilam a teraz to jest szalenstwo :ico_wstydzioch:

Patrycja wspolczuje dolegliwosci, mnie tez czasem dopada zgaga ale na poczatku ciazy mialam ja czesciej.

Martkotka
gratulacje za kopniaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to wy juz prawie wszystkie wiecie jak beda sie nazywac wasze dzieciaczki, a ja nadal nie mam imienia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sty 2011, 19:19

aniawlkp86[/ musisz oko przymrozyc na dogadywania, ja tez czasem sobie wypije winko, a nawet troszke piwka jak M ma bo normalnie ma mi sie zachciec tak mi smakuje, zreszta zawsze lubilam a teraz to jest szalenstwo :ico_wstydzioch:
no to nie jestem sama w tych szaleństwach :ico_oczko: po prostu widzę,że w ciąży mam większą chęć na alkohol niż jak w ciąży nie byłam :ico_szoking:
to wy juz prawie wszystkie wiecie jak beda sie nazywac wasze dzieciaczki, a ja nadal nie mam imienia :ico_szoking:
to trzeba pomyśleć nad imionami :-D :-D
A dzisiaj wpadł na pomysł,że jeśli byłaby córeczka to będzie Milenka,a synek Ignaś-więc imiona już wybrane na 100% :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 sty 2011, 19:48

Murchinson, ja tez coraz bardziej cierpie na bol kregoslupa, boli mnie tak bardzo nisko nad sama pupka, czesto nie moge w nocy wstac do toalety, nie wiem czy jakas zla pozycje mam do spania czy cos z tym lozkiem nie tak :ico_noniewiem:
Wiolu mnie właśnie też w tym miejscu boli, tak bardzo blisko kręgosłupa. Ja wieczorem, tuz przed snem nacieram się amloem-choć trochę łagodzi. Zauważyłam, że jak poleżę na podłodze prawie przyklejając się do niej całym kręgosłupem to też później mniej boli.Ze wstawaniem nie mam problemu i oby tak zostało.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 sty 2011, 19:58

aniawlkp86, no widzisz mysle ze w malych ilosciach nam nie zaszkodzi :-D
A co do imienia to ja ciagle o tym mysle, ale jakos nic mi sie nie podoba.
Myle o Mikołaju lub Wojtusiu ale moj M sie nie zgadza bo mu sie podobaja. Za to on chce Dominika albo Michala a to znowu mnie sie nie widzi :ico_wstydzioch:

Murchinson, moze tez sporobuje sobie polezec na ziemi, ale boje sie ze potem nie wstane bo mam z tym problemy. A czy ja mogla bym sie nasmarowac jakas "konska mascia"? chyba tak bo to to samo prawie co amol? :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość