Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 sty 2011, 10:27

Hej!
U nas jak zwykle szaro i ponuro;-/ Lekki mrozik i troszkę śniegu leży, ale bardzo niewiele. Też już chcę wiosnę, trzeba akumulatory naładować :ico_sorki:

Murchinson też nie lubię prasować, zawsze robię to w trakcie oglądania jakiegoś serialu, wtedy tak o tym nie myślę :-) :-)

Pomysł z wymianą numerów telefonów jest dobry- zawsze będziemy mogły napisać jak coś będzie nie tak.

Aniu wracaj szybko do zdrowia :ico_sorki: :ico_sorki: Oby szybciutko Ci przeszło, bo to paskudna sprawa! Panuje jelitówka panuję wszędzie o tym słychać!

Mam nadzieję, że u Zooli i MamyIzuni wszystko jest w porządku :ico_sorki:
:ico_sorki: Jak się tu tylko pojawi niech daje numer!! :-)
Właśnie zjadłam płatki na mleku i już myślę co tu jeszcze przekąsić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

25 sty 2011, 11:58

Murchinson mysle jeszcze o 3 tyg. tj. do 11.02 wprawdzie mówiłam, w pracy, ze moze do konca lutego bede, ale to zawsze moze sie zmienić. Szczerze powiem, ze nie chce mi sie już, a poza tym cięzko jest siedziec praktycznie non stop (praca przy kpmpie) przez 8 h, w sumie w pracy nie odczuwam zmeczenia, ale za to jak wróce do domu to padam, a mam przeciez dziecko, którym trzeba się zając. Jakby nie to, że szkoda mi kolezanki z ta kupa roboty zotawić, to poszłabym już :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 sty 2011, 12:18

Aniu oby szybko Ci odpuściło :ico_sorki:

Ja dziś byłam na pobraniu krwi, jutro wizyta i zobaczymy czy dostanę L4.

Pawełek miał wczoraj czkawkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 sty 2011, 13:36

hej dziewczyny !!!
az mi wstyd ze sie nie odzywałam a Wy sie zamartwiacie ..... chyba nalezy mi sie kopniak..... :-D jakos nie miałam weny podchodzic do kompa......

w szybkim streszczeniu
u mnie i Tymona wszystko dobrze ......mały sie rozbrykał w brzuszku ze ho ho.......miałam jednodniową niestrawnosc zolodkowa ,zaliczyłam nawet wymioty ale szybko doszłam do siebie.....
Niestety z Nataszką było gorzej........miała straszne wymioty, tez jej cos zaszkodziła bo juz dzis wiem ze to nie jelitówka ........wczoraj była tak osłabiona ze cały dzien spała , no ale dzis juz dobrze.....
na przeprosiny uracze Was zdjeciami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 sty 2011, 13:38

dzisiaj sobie pospałam :-D od rana miałam jakąś werwę i wykorzystałam ją na posprzątanie mieszkania, wstawiłam pranie, wyschnięte zdjęłam z suszarki i poskładałam, a teraz odpoczywam :-D

Wiola fajnie, że już idziesz na zwolnienie, należy Ci się odpoczynek :ico_sorki: widzę, że synuś ładnie już ząbki pucuje :ico_brawa_01:

Murchinson ja też niecierpię prasowania :ico_noniewiem:

Koroneczka ja dzisiaj zjadłam musli z jogurtem naturalnym, a zaraz potem monte, bo czegoś mi brakowało :ico_oczko:

Motylku jakie to uczucie jak maluszek ma czkawkę? Krzysiu jednego dnia mnie tylko troszkę pokopał, teraz znowu tylko myzia :ico_sorki: A wizytę masz jutro z usg? Też muszę iść zrobić badania, bo wizyta w przyszły piątek.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 sty 2011, 13:44

22 tydzien ciązy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 sty 2011, 13:50

Zoola :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nastraszyłaś nas swoją nieobecnością :ico_nienie: dobrze, że wszystko jest ok, śliczne fotki :ico_brawa_01: duży masz już brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zdrówka dla Nataszki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 sty 2011, 13:50

Zoola cieszymy się bardzo, że wszyscy już zdrowi. Czekamy na zdjęcia.

Markotka Mati jak ma czasem czkawkę to prawie cały brzuch podskakuje i mam wrażenie że w brzuchu są małe wstrząsy :ico_oczko: Zupełnie inaczej niż przy kopniakach.

Emilia ja też już mam część ubranek wypranych. Lepiej zrobić to wtedy kiedy ma się siłę i ochotę, bo później to raczej siły i ochoty może nie być.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 sty 2011, 13:52

Murchinson ja czekam aż mój mały rozbryka się na całego, bo spokojny bardzo jest :ico_oczko: a ubranek jeszcze nie piorę, bo mam tylko 5szt. bodziaków :ico_szoking: ale w tym tygodniu idę na zakupy i na pewno trochę tego przyniosę :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 sty 2011, 13:59

zoola27, swietne fotki, brzusio calkiem spory :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość