malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

25 sty 2011, 19:02

Ania_R, :ico_olaboga: oby Matiemu przeszlo
ja mam dzisiaj gorszy dzein
przyszly wyniki badan Krzysia w kierunku boleriozy i ma na granicy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dostal dzis anytbiotyk na 2 tyg i skierowanie na usg
a zaczelo sie od jakiegos ugryzienia ktore nie chcialo sie goic i po wielu tygodniach wizyt u dermatologa pani dr skierowala nas na badania i wyszlo cholerstwo
oby to nic groznego dla Krzysia nie bylo, bo naczytalam sie takich rzeczy ze glowa puchnie

a na dodatek jeszcze poklocilam sie z W, tak mi sie przykro zrobilo ze nawet nie chcialam z nim rozmawiac i patrzec na
i jeszcze odkrecil kota ogonem jakby to moja wina byla
nie pamietam zebysmy sie tak poklocili

jakby tego bylo malo to tesciowa sie rozchorowala i wszystko na mojej glowie, i nikomu sie tylka nie chce ruszyc zeby cokolwiek zrobic
nie mowie juz o gotowaniu bo nie umia, ale nawet nikt mi z Krzysiem nie zostanie zebym cos mogla zrobic a jak wracaja z pracy to tylo pokrywki sprawdzaja co jest
zjedza i pojda a ja jeszcze sprzatam na dodatek za nimi
tylko sie pociac, mam dosc i tylko ryczec mi sie cche,,

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 sty 2011, 16:01

hej :-D

kurde cichutko tu cos ostatnio :ico_noniewiem:
dziewczynki piszcie :ico_sorki:

u nas po staremu
igor sie rozchorował, ma "delikatna forme szkarlatyny", taka diagnoze postawił nasz pediatra, dostał antybiotyk i od razu było lepiej.od soboty nie je kompletnie nic, ale wariacje bez zmian. w pt może nawet puszcze go do przedszkola bo maja bal przebierańców. Kupiłam mu strój spaidermena i ciągle w nim chodzi, wygląda śmiesznie, tak słodko

Młodszy, jak to młodszy od czasu do czasu śpi a tak to chce tylko być przy piersi albo na ręcach :ico_zly: jak przyśnie i chce go odłożyć do wózka to od razu oczy otwiera i już po spaniu :ico_noniewiem:
no ale cóż widocznie tak mu najlepiej
a zaczyna sie juz do mnie uśmiechać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
za tydz w czw idziemy na szczepienie, już widzę jak drze tą swoja mordeczkę :ico_placzek:
a na dodatek jeszcze poklocilam sie z W

oj to ja też sie kłóce
i to chyba moja wina stwierdziłam, bo czepiam sie byle czego. Kurde puszczają mi nerwy, to siedzenie w domu to masakra. Jeszcze teraz sie młody rozchorował i nawet na spacer nie moge z nim wyjść od soboty :ico_noniewiem:

Aniu zdrówka życzę dla Mateusza :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-26, 15:03 ]
widzę że wózek cały chodzi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
pewnie zaraz sie obudzi piernik mały
jak mi ktoś powie, ze noworodek tylko śpi i je to ma w morde :ico_zly:
..no chyba, ze moje dziecko to jakiś ewenement..

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

26 sty 2011, 21:22

Hej
jak mi ktoś powie, ze noworodek tylko śpi i je to ma w morde :ico_zly:
to mi się od Ciebie oberwie bo mój je i śpi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzisiaj przespał całą noc od 22 do 6 rana :ico_brawa_01:

Aniu zdrówka dla Mateusza :ico_sorki:

malgoskab, mam nadzieję, że z mężem już ok :ico_sorki:

Mojemu małemu wczoraj wreszcie odpadł pępek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 sty 2011, 21:44

to mi się od Ciebie oberwie bo mój je i śpi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie no Paulina to tak w przenośni
super że już maluszek tak śpi i je
ja od rana tylko chodzę z małym, nawet do łazienki :ico_noniewiem:

nie wiem co m wieczorem dolega ale zanim załapie cyca to tak przeraźliwie płacze, krzyczy nie wiem jak to nazwać, kopie nuszkami, szczypie w cycuchy, taki niespokojny i tak jest codziennie. A teraz zasnął i śpi tak słodko, ale pewnie zaraz sie obudzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

26 sty 2011, 21:57

nie no Paulina to tak w przenośni
wiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 sty 2011, 11:29

My od wtorku wieczoremjestesmy z Matim w szpitalu tzn. ja bo K w domu z dziewczynkami. Mati mial goraczke wiec poszlismy do lekarza ktory nie mogl stwierdzic od czego ta goraczka jest a ze on taki maly to skierowal nas do szpitala. Okolo 18tej przyjechalam z nim do szpitala i zaczeli robic szereg badan bo on taki malenki a ponoc maluszki latwo ukrywaja infekcje wiec musza dokladnie wszystko sprawdzic by nic nie przeoczyc. Mial juz tyle badan ze bylam w szoku :ico_szoking:
Pobrali mu mocz, krew, plyn z rdzenia kregowego, zrobili przeswietlenie klatki piersiowej, zbadali cisnienie z wszystkich konczyn, osluchali mu serduszko, a ze wyszlo ze slysza dodatkowy szum to i potem badanie serduszka (podlaczyli go do 10 kabelkow i monitorowali), potem jeszcze wymaz z noska (taka rurka mu wysysali z gleboka), wymaz z oka bo mial czerwone caly czas.
Teraz dostaje antybiotyk bo choc wyniki wyszly poki co dobrze to jeszcze te same probki beda badac po 2 dniach i zobacza co tam sie wychodowalo. Mam nadzieje ze dzis wyjdziemy juz... :ico_sorki:
W domu dziewczynki goraczkuja I maja wczoraj wymiotowala…
Mati generalnie ma sie dobrze i twardziel z niego - dzielny jest!!! :)
Jeszcze do wczoraj jakos dawalam rade, ale potem dowiedzialam sie ze Mati ma problem z serduszkiem i teraz mam dola i wyc mi sie chce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Przy okazji tych calych badan nad pochodzeniem goraczki itd. odkryli (alnie nie to jest przyczyna goraczki) ze Mati ma cos z serduszkiem i bedzie musial miec operacje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Pierwsza w wieku 6 miesiecy, kolejna jak bedzie nastolatkiem i kiedys w wieku 40-50lat. Nie moglo to do mnie dotrzec jak mi powiedziala to pani kardiolog wiec nie poprosilam by mi to zapisala na kartce, ale z tego co udalo mi sie ja zrozumiec i zapamietac to chyba chodzi o Przewód tętniczy, przewód Botalla (łac. ductus arteriosus), ale na 100% bede wiedziala dzis jak mi potwierdzi czy to o to chodzi. Pamietam ze powiedziala ze operacja jest konieczna i ze jak jej sie nie wykona to bedzie wzrastac cisnienie tetnicze w gornej czesci ciala...
Za miesiac mamy przyjsc do kardiologa jeszcze na badanie...nie dociera to do mnie... :ico_placzek:
Potrzebuje teraz czasu by sie z tym jakos oswoic bo na razie na sama mysl o operacji plakac mi sie chce wiec staram sie na razie o tym nie myslec by przynajmniej tu w szpitalu sie nie rozkleic...ale pewnie w domu swoje wyplacze i odreaguje zanim nabiore do tego dystansu i sie z tym oswoje...
Madzia przezywa tez ze Mati jest teraz w szpitalu i Maja tez choc mniej swiadomie (zaglada do lozeczka jego i wola Mati po swojemu...).
Poza tym Mati czuje sie juz bardzo dobrze i mam nadzieje, ze wieczorem pozwola nam juz wyjsc, bo marze juz o prysznicu!!! Poza tym wyspac sie tu nie daja :ico_wstydzioch: :ico_oczko: Pielegniarki nawet sie dziwily ze on ze mna tak cala noc spi bez pobudek i nawet rano po 8 jak caly oddzial juz wstal on sobie smacznie kolo mnie spal :) Obudzil sie dopiero o 9! W nocy jak mu 2 razy przez sen podawali antybiotyk dozylnie (ale ma juz wenflon) to nawet sie nie obudzil :) za to w dzien tego nie lubi...
Wczesniej bym Wam juz napisala co u nas, ale wywala mnie ciagle jak chce wiadomosc wyslac…

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 sty 2011, 12:04

witam :-D

[ Dodano: 2011-01-27, 13:38 ]
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ania_R, trzymaj sie dzielnie, bedzie dobrze, musi byc

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 sty 2011, 15:19

Mati ma grype typu A a z serduszkiem koarktacje aorty (zwezenie aorty)... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 sty 2011, 17:05

Ania_R, kochana napewno wszystko będzie dobrze
trzeba w to wierzyć, nie nastawiaj sie na najgorsze :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:
jak pójdziesz na ta wizyte do kardiologa to napewno ci wszystko wyjaśnią
ja ściskam kciuki aby wszystko było dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas dziś biało, śnieg spadł
igora jutro puszczam do przeszkola bo ma bal przebierańców
ale mi dziś szymek ślicznie śpi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
prawie calutki czas i tak od rana :ico_sorki: :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 sty 2011, 20:05

e mi dziś szymek ślicznie śpi
prawie calutki czas i tak od rana
oby tak juz zostalo :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość