@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

01 lut 2011, 09:01

Tynusz Ja paliłam ponad 10 lat gdy dowiedziałam się ,że jestem w ciąży rzuciłam (nie było łatwo) Blanka łatwo mówić jak się nie pali :ico_oczko: ja zaczęłam bardzo wcześnie na złość całemu światu potem już ciężko to zostawić

Dzięki pomocy mojemu palącemu mężowi nie palę już prawie 5 lat jestem dumna mój mąż miał rzucić razem ze mną ,ale mu było jakoś też nie po drodze ostatecznie w kwietniu minie 3 lata jak nie pali .Jestem z niego dumna! Ale jestem gorsza niż ten co nigdy nie palił nie akceptuję wogóle dymu i palaczy wysłałabym na inną planetę bo przypomina mi ile kasy wyrzuciłam w błoto i ile zdrowia straciłam i nienawidzę smrodu o .U mnie nikt nie zapali w domu chyba ,że przed domem a i tak marudzę ,że jak wchodzi do środka to czuć :ico_puknij: .Niestety jedna z moich wad :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-01, 08:03 ]
:ico_brawa_01: No tak zaczął się luty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

01 lut 2011, 09:43

No tak zaczął się luty
.... i nie chcę krakać, ale mania to już chwilkę się nie odzywa :-D

honorata
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2011, 09:31

01 lut 2011, 09:49

Sama niestety nie mam dzieci, jestem fotografem zajmujacym sie tematyka spoleczna i chcialabym zrobic doglebny material fotograficzny o tym jak to jest byc mloda matka. Historia ta bylaby opowiedziana od strony Was matek to co same chcialybyscie przekazac spoleczenstwo. Jezeli ktoras z Was jest zainteresowana dalsza informacja prosze o kontakt.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

01 lut 2011, 10:09

.... i nie chcę krakać, ale mania to już chwilkę się nie odzywa
A ja od 2 dni o niej myślę i tak mi się wydaje ,że powoli możemy jej zazdrościć tym bardziej,że ona "bez szyjki" była

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lut 2011, 10:56

witam
ja znowusz wczoraj byłam na KTG i cos znowusz nie za dobrze wyszło ale to chyba wina tego KTG bo dziewczynie przedemna też coś jej nie wyszło a po za tym jak ja się położe na boku to mała zasypia więc nici z jej ruchów ale za to skurcze miałam delikatne,serduszko też słychać a i poza tym cisza...szyjka się troche skurczyła rozwarcie na 2 palce ale powiedział że moge mieć tendencje do przenoszenia więc czekam na akcje...teraz znowusz wizyta w piatek :ico_olaboga: chyba tam zamieszkam...

ja też przed ciążą paliłam i wogóle to lubię palić papieroski...ale musi być klimat..piwko,imprezka wtedy mi smakuje a tak poza tym to niepaliłam w domu,no w pracy czasem ale to z nerwów...a jak zaszłam w ciąże to mnie odrazu odrzuciło teraz i z Mikołajem też tak miałam.... :ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 lut 2011, 10:57

łatwo mówić jak się nie pali :ico_oczko:
to na pawno.. w sumie to nalog.. na szczescie ja nie pale
A ja od 2 dni o niej myślę i tak mi się wydaje ,że powoli możemy jej zazdrościć tym bardziej,że ona "bez szyjki" była
no tak i w dodatku sie cos tutaj do nas nie odzywa ...

[ Dodano: 2011-02-01, 09:59 ]
chyba tam zamieszkam...
juz nie dlugo sie z tamtad wyprowadzisz.. ylko niech corcia juz wychodzi ;-) ae z tego co pamietam pisalas ze 1szego bys rodzic nie chciala bo urodziny tesciowej sa dzisiaj. - chyba nic nie namieszalam ?

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

01 lut 2011, 11:35

Dziewczyny już luty, więc życzę Wam szybkich i bezbolesnych porodów!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Oby dzieciaczki nie siedziały zbyt długo w brzuszkach :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lut 2011, 11:40

juz nie dlugo sie z tamtad wyprowadzisz.. ylko niech corcia juz wychodzi ae z tego co pamietam pisalas ze 1szego bys rodzic nie chciala bo urodziny tesciowej sa dzisiaj. - chyba nic nie namieszalam ?
masz racje nic nie namieszałaś.!!!ale jutro już może się pokazać!!!!!! :ico_oczko: ale to już niestety nie ja decyduje!!!! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

01 lut 2011, 12:20

teraz znowusz wizyta w piatek chyba tam zamieszkam...
A u mnie wizyty co 2 tygodnie do 40 tygodnia ciąży, potem to nie wiem nawet :-D
by dzieciaczki nie siedziały zbyt długo w brzuszkach
Oby oby, chyba każda już o tym teraz marzy :ico_brawa_01:
zaczęłam bardzo wcześnie na złość całemu światu
Oj żeby te nasze dzieciaczki nie miały takiego buntu :ico_oczko: ja już się zastanawiam jak to będzie z Oliwką jak pójdzie do szkoły, jakie towarzystwo będzie miała. Mogę tylko mieć nadzieję, że czegoś jej nauczyliśmy, bo swoje zdanie już ma :ico_oczko: , byle tylko było podobne do naszego w tej kwestii :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 lut 2011, 13:33

ja mam wizyte w poniedzialek... ale mam nadzieje ze urodze do tego czasu :ico_sorki:
biore ja sie zaraz za porzadki w domu bo juz nie wytrzymam :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość