kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

01 lut 2011, 13:26

witam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich raczkujących dzieciaczków

gozdzik, zdjęcia Bartusia śliczne i rzeczywiście mogli by sie bardziej rzucić za taką sesje :ico_noniewiem:

Frydza, jaki mocarz a nasz Janio dopiero staje przy meblach na kolankach ale za to szkudzi zawodowo :-D
mamy rajstopki z Lidla
a ja kupiłam w niedziele rajstopki w Biedronce po 7.50 czy jakoś tak bardzo fajne

Ja po feriach jestem strasznie rozleniwiona i nie chce mi sie do pracy wracać w przyszłym tygodniu zmienia mi sie troche grafik i niestety nie bardzo jestem zadowolona bede pracować poniedziałek, wtorek , piątek.
Musze wam opowiedzieć co nam sie dzisiaj przytrafiło... mój P. zauważył rano ślady na tarasie męskiego buta i ewidentnie widać że prowadzą za siatę, widac dzieki temu że lezy na nim cienka warstwa śniegu. Po śladach widać że ktoś podchodził do jednego i do drugiego okna :ico_szoking: a my całarodzina spokoje spalismy w tym czasie po drugiej stronie okna :ico_szoking: . Zgłosił to na policje bo miesiąc temu okradli naszą sąsiadkę a policja nic :ico_zly: musi pan sobie założyć najlepiej jakąś czujkę czyli fotokomórkę :ico_sorki: i sam pilnować :ico_zly: :ico_szoking: to mąż sie pyta czy niemogli by w tym miejscu zwiększyć patroli a policjant na to że nie bo okradają ludzi w całym mieście :ico_zly: Ja nie wim po co nam ta policja chyba tylko po to żeby mandaty dawać :ico_zly:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 lut 2011, 13:27

tibby, rosna rosna maluchy, ja tez sie dziwie bo po niej nie widze ale jak porownuje zdjecia no to widac zmiane! I podobny ma usmiech do Julci :-D

[ Dodano: 2011-02-01, 12:30 ]
kaczorek, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: co za historia i rzeczywiscie wstyd dla policji! Bosze, ja juz bym w portki robila naprawde, takie rzeczy co do bezpieczenstwa, przeciez jak ktos okrada a zobaczy kogos w srodku moze ze strachu przed odkryciem krzywde zrobic. No i co z bezpieczenstwem dzieci, oni nijak sie obronic nie moga :ico_olaboga: straszne to :ico_olaboga: jak juz Was podgladali to lepiej pilnowac domu, mojej babci wlasnie tak obserwowali dom i w koncu okradli :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 lut 2011, 15:11

a ja kupiłam w niedziele rajstopki w Biedronce po 7.50
moja mama tez kupila nam rajstopki w biedronce rozmiar 80 i 1 pare 86 a jak je rozpakowalam ta takie wielkie ze szok te na 86 to chyba na 2 lata sa a 80 na 1.5

masakra z ta policja

MamciaKochana, a wy jak mowicie do dziewczynek po polsku czy po dunsku

a w lato bedziemy rozgladac sie za jakas dzialka bo maz wynajmuje garaz i placi tys zl i stwierdzilismy ze wolimy miec swoje i placic kredyt a pozniej pomyslimy o jakims domku

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 lut 2011, 17:17

wisnia3006, A. jest dunczykiem wiec mowimy po dunsku, A. po polsku tylko pojedyncze slowka wylapie, a ja ze swoich powodow nie chce mowic do dzieci po polsku, i tak wlasnie jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 lut 2011, 19:21

MamciaKochana, szkoda, że dzieci nie będą znały twojego ojczystego języka, ale w koncu to wy jesteście rodzicami i wy podejmujecie tu decyzje. A duński to trudny język?
Jak ty w ogóle się tam znalazlaś? Jeśli mogę spytać... :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-01, 18:26 ]
doczytałam to, co mi uciekło :ico_haha_01:

Frydza, wielki szacun dla twojego synusia! jest niesamowity! nasz ogranicza się z przeklunięcia się z siadu prawie do raczkowania - nogi mu się tylko rozjeżdżają i potem panikuje i się złości i do klękania z siadu. A jak się go pociągnie za rączki (kwestia czasem podania mu rąk) to wstaje na nóżki ale sam się nie utrzyma :ico_haha_01:

kaczorek, ja bym padla chyba mając taką akcję od ranca. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 lut 2011, 22:26

tibby,
szkoda, że dzieci nie będą znały twojego ojczystego języka, ale w koncu to wy jesteście rodzicami i wy podejmujecie tu decyzje.
z polska mam ograniczony kontakt, w sumie rozmawiam tylko z psiapsilami z liceum i chrzestna z wujkiem no i moja siostra, ani nie jezdzimy do Polski, ani tez nie mam po co, a jak beda sie chcialy nauczyc polskiego to oczywiscie dam im prawo, bajki nieraz Julcia po polsku oglada. Ale zeby jakos ich specjalnie uczyc no niemam powodu po prostu, nawet chce je chronic przed moja rodzina, lepiej zeby polskiego nie umialy. A znam tu niektorych polakow i to roznie niektorzy ucza pieczolowicie a niektorzy maja to w nosie bo dzieci jak jada na wakacje to same wykazuja ochote nauki. Moim zdaniem wazniejsze od polskiego jest nauka angielskiego. Jak dla mnie dunski jest strasznie latwy, latwiej go lapie niz angielski , tak zawsze mialam :ico_haha_01:
Jak ty w ogóle się tam znalazlaś? Jeśli mogę spytać...
pewnie ze mozesz :ico_oczko: od 15 roku zycia pracowalam jako opiekunka dla polsko-dunskiej rodziny, ona byla dunka on polakiem. Po skonczeniu liceum oni zdecydowali sie przeprowadzic, mialam przyjechac na rok do pomocy przy dzieciach i tak zostalam :ico_oczko: najpierw opiekujac sie ich dziecmi, potem dziecmi jej siostry, a teraz mam swoje :-D :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 lut 2011, 00:30

hejka

jakos ciagle nie mam czasu na neta
teraz maz mial wolne wiec malo co na kompie siedze
a jak juz to filmy ogladam

Dominiczka mi goraczkowala w weekedn i w sumie nic wiecej jej nie bylo
Maz mial jechac do zakopanego jutro wiec jej nie dawlam do przedszkola bo niechcialoby mi si erano wstawac i z martynka ja do przdszkola prowadzic
wiec jej zrobilismy ferie :)
a wyjazd mezowi si eprzesunol moze o tydz moze o 2 wiec leniuszkujemy w domu razem :)

mamcia Dominiczka ma proste wlosy-pióreczka takie rzadkie.
tu miala po myciu zaplecione na noc warkoczyki i takie jej zostaly nast dnia
ona jest taka modnisia uwielbia sie stroic malowac przebierac
damulka
w pon bylismy u fryzjera <to jej pierwszy raz>
scielam jej grzyweczke i wloski do ramion
taka szczesliwa ze byla na fotelu jak dorosla kobieta


i fakt mamy duze dzieci Dominika wyglada smialo na 1 klase :)
martysia tez i duza i ciezka kluska

juz zaczyna sama stawac na nozkach i puszczac sie
co chwilke staje i potem bam:)
a teraz zaczela nawet raczkowac na prostych nogach jak pajak z pupa do gory
zrobi tak tylko pare kroczkow ale b smiesznie to wyglada :)

Gozdzi MOdel jest rewelacyjny
szkoda ze nie ma zdjecia jak jest sam.firma taka bogata ale niewysilili sie wcale...
dobry i ten bon na ciuszki bo mieliscie to na miejscu co innego jak by sie jechalo do innego miasta i koszty ponosilo..

Kaczorek o matko :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

moze jakis alarm musicie zamontowac??albo takie kamerki nawet atrapy??

Tibby powiedz czy kupony w MC D sa co kwartał do dostania??czy tylko promocyjnie??
jak pare lat temu pracowalam w centrum handlowym to znajome z mc d dawaly mi kupony dla pracownikow
teraz dostalam na jesien kupony w lokalu a teraz pytalam to mowia ze nie ma i jestem ciekawa czy faktycznie nie ma czy niemoga dawac czy co??/

nocne zabawy mi sie zdarzyly juz 3 takie nocki kiedy Martynka wstawala niby na cycusia a potem skakala po lozku wspinala si enam mnie smiala itd...
po 2 nicnych zabawach dalam jej przed snem butle z saszetka mleczka jaka dostalam na probke w przychodni>
i zjadla cale 180 popila cycem i spala do 8 rano
nastepna noc nie dalam i miala 2 pobodki dzis tez jej dalam
zobaczymy....

a jakie sztuczne mleko podajecie mamusie butelkowe???????

ja Dominice dawalam bebiko wtedy kosztowalo 9.50-10 zl zalezy gdzie a teraz w realu patrzylam to 13.50 :ico_noniewiem:
ja mialam pare probek mleka hipp ale w rossmanie nie ma go wiec nawet niewiem czy to wszedzie mozna kupic...

acha...
w niedziele odkrylam 5tego ząbka i chyba lada moment bedzie kolejny :-)
to stawiam wam ząbkowe :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lut 2011, 10:25

Witam i ja :ico_kawa: dziekujemy za kaplemenciki :ico_sorki: :ico_sorki: no siłacz straszny z Bartiego ,wczoraj u dziadkow to stanal sobie przy meblach i dawaj sciagal serwetki i krysztale mega byl zadowolony,dzis idziemy szczepic na Pnemokoki :ico_oczko:

Wogole chce juz wioseneeeee,zima mi juz uszami wychodzi brrrrrr


MamciaKochana, urocze te Twoje coreczki ,jedna blondi druga brunetka słodkie :-D

kaczorek, ja bym padla chyba mając taką akcję od ranca.
ja tez bym chyba padła,choc mieszkam na parterze i czasami chodzi ktos kolo okna tzn przechodzi!


lidziasc, to Dominiczka prawdziwa dama super :-D no to Martynka niebawem bedzie chodzic :-D my uzywamy Mleka Nestle Nan 2 R z kleikiem

[ Dodano: 2011-02-02, 09:25 ]
lidziasc, no i za zabkowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 lut 2011, 11:26

dzis idziemy szczepic na Pnemokoki
ja chce mala zaszczepic po roku bo wtedy sa 2 dawki i mniej kaski a do roku juz nie dlugo
a jakie sztuczne mleko podajecie mamusie butelkowe???????
my mamy bebilon2 nie dawno byla promocja w realu duze opakowanie za 24.99

a zuzi dzis dalam kanapke z pasztetem bez skory to zjadla 1.5 i chyba by jeszcze chciala ale stwierdzilam ze to juz za duzo

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 lut 2011, 13:16

wiśnia, zaciekawił mnie ten pasztet. Sama robisz?
Jak tak to proszę przepis :-D Ja mam kaczkę do "spasztetowania" ;)

lidziasc, 5 zębów, fajnie!!
u nas nadal zero :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość